Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 cze 2008, 13:08

Madzia wydaje mi się, ze Marcinek dużo je
ja wiem zblizone menu do Frydzy tylko ze inne godziny oczywiscie nie raz jest tak ze pomieli troszke i nie chce wiec go nie zmuszam :):

BeWu co do polauszkow nie poradze nie wiem moze faktycznie to sprawdzic u specjalisty bedzie wtedy wiadomo co i jak :):

Kamilko fajnie ze roczek bedzie grilowy gdybym miala gdzie tez bym zrobila :):

Ja nie szczepilam na pneumokoki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 cze 2008, 13:50

Kamilko fajnie ze roczek bedzie grilowy gdybym miala gdzie tez bym zrobila
no ekstra ,tez niemam gdzie pogrilowac :ico_noniewiem:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

03 cze 2008, 14:11

No ja też nie szczepiłam na pnełmokoki ,
Bewu a co do tych stupek to faktycznie poradź się lekarza bo po co masz się denerwowac
Co do roczku to ja zamawiam koryto no i jednak zdecydowałam że sama sobie tort upiekę tak jak zawsze, a imprezka będzie na podwórku jak pogoda dopisze, bo ja mam placu sporo więc do wyboru do koloru, a jak nie do w domciu.A co do prezentów to ja jestem beszczelna :ico_wstydzioch: bo wszystkim mówimy że kaskę chcemy a za nią taki sprzęt kupimy
http://www.allegro.pl/item371704984_bas ... wa_i_.html
A co do jedzonka to Wiki chyba tak jak Tomek albo Wiki ,tylko z mlekiem mam problem nie przepada jak zresztą za kaszką , tylko w nocy na spaniu daje się jej wcisnąc
Ostatnio zmieniony 03 cze 2008, 14:13 przez edyta29, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 cze 2008, 14:13

edyta29, super sprzet :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: beda sie pluskac dziewczynki :-D
A beszczelna nie jestes :ico_nienie: tylko szczera :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 cze 2008, 15:47

Edyta Ty egoistko!!!! Sama chcesz dupsko moczyć w basenie :-D
Przyznaj się... szczerze mówiąc tez bym pomoczyła hehe.

A dziewczyny z tym grillem to ja też nie mam gdzie. Jedziemy nad wodę, albo do lasku i tyle. Madzia wybieramy sie na Głębokie także jeśli ci się ten plan podoba to też mozesz spróbowac. wiadomo będzie dużo ludzi, lae nam to nie przeszkadza.
Kupiłam dzis obrus papierowy, kolorowe talerzyki, serwetki i serpentynę. Wszystko z Kubusiem Puchatkiem hehe. będzie kolorowo.

BeWu mi sie wydaje, ze na paluszkach da rade chodzić. Zadzwonię wieczorem do mamy i zapytam, bo jej przyjaciółki córka tak chodziła tylko nie pamiętam czy sama czy za rączki. Ja pamiętam właśnie, ze ona tak tuptała na paluszkach cały czas. Dam Ci znać jak się czegos dowiem. Ale dla pewności to ja bym do lekarza poszła sie upewnić. A nie masz teraz kontroli u ortopedy?? Bo my mamy.
A co do szczepionkito ja tez nie szczepiłam.

[ Dodano: 2008-06-03, 15:48 ]
Dziewczyny a co z Madziorką?? Gdzie ona sie podziewa?? Wiecie coś??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 cze 2008, 18:05

czesc mamuski hihi


myslalam ze bylam u was wczoraj.. ale widze ze nie :ico_wstydzioch:

wczoraj mialam dzionek zakrecony hehe poszlam z lelkiem i kumpelami-mamami na rytmike ale okazalo sie ze zajecia odwolane hehe a ze mamy tam kawalek drogi to super spacer za nami, czas wykorzystalysmy na ploteczki, hustawki itd i tak do popoludnia czas minal
lelek byl mega aktywny bo od 8 do 13.30 nie spaal w ogole
ale potem nadrobil 2godz15min hihi

a wieczorem przyrzadzilam salateczke i uwaga.. upieklam ciacho z rabarbarem.. podgladnelam u mamy ze tak latwo i szybko sie je przyrzadza a takie pyszne i sama zrobilam
wyszlo!!

a to dla dzisiejszych gosci
wpadla kolezanka z synkiem rocznym po blisko 3 mjiesiecznym niewidzeniu sie hihi wiec pogadalysmy troche i wymienilismy nowosci naszych dzieci

a teraz ciezko mi pisac bo lelek wstal marudzacy jakby niedspany
jesc nie chce
od sniadania nie jadl
i mnie wkurza bo jak dostanie flipsa czy ciacho to zajada
ba! nawet ogorasa kiszonego wpierdzielil bez skrzywieniaa hihi

kamila lelek zajada truskawy od dawna i tez zadnuch reackji alergiczncyh nie zauwazylam
a menu ubozsze niz tomka sie wydajee
porcje obiadowe maa mniejsze

o poranku 210ml mleko w butelce (czasem jak sie nie obudzzi to pomija ta porcje i czeka na sniadanie dopiero)
sniadanie (zalezy o ktorej wstanie ostatnio tak spi ze nawet i o 12 potrafi je dopiero zjesc) - jest to owsianka z owocami swiezymi (maliny, banany, jagody badz truskawki),lub jajecznica
chlebek do tego

na obiad mieso badz ryba z warzywami, i jest to zdecydowanie jeden sloiczek ok 250 ml chyba

deser owoce z jog naturalnym

20- 210ml mleka

w nocy ok 2-3-4 jednorazowo 210ml mleka

wypija duze ilosci wody miedzy posilkami, zajada flipsy, i co taam nam spadnie ze stolu hehe

lelek chyba jako jedyne czerwcowiatko ma szczepionke na pneumokoki ale dlatego ze tutaj jest ona w wersji podstawowej (czyt bezplatnej) wiec naawet nie zstanawialismy sie nad ta opcja

bewu szkoda ze sie nie zobaaczylysmy ale jeszcze bedzie okazja

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 cze 2008, 19:06

madziorka hihi, witaj zbłakana czerwcowko hihihi :-D



WIKI dzis caly dzien chodzi,malo co raczkuje ale postepy :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

03 cze 2008, 21:51

Witam wieczorkiem a to foty
Wiki w kolczykach
Obrazek
no i tatuś kupił córci parasolkę bo słoneczko raziło
Obrazek
Kamilko no wyczaiłaś mnie :-D
Madziorka no widzisz jeszcze z ciebie będzie kucharka że ho ho

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 cze 2008, 22:18

edyta slicznie wiki w kolczykach!!!
do kucharki ze hoho jeszcze mi brakuje , zreszta to nie moja pasja wiec na takich szybkich ciastach od swieta poprzestane
nie cierpie piec brrr

za to salateczki i wymyslne proste szybkie danie uwielbiam hehe co by zycie urozmaicic i podniebienie popiescic hehe

frydza
brawa dla szybkiej wiki!!

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

03 cze 2008, 23:47

Witajcie kobietki,

Indigo - wiem wiem z tą pupą :ico_oczko: dzis już prawie nic nie było znaku po odparzeniu..co do konsystencji kupy - u nas bardzo różnie, mysle ze to zalezy od tego co je, raz rzadko, raz takie bobki, raz normalnie, a tak na marginesie - czy buraczek moze powodować zatwardzenie??????bo ostatnio dwa dni jadł pod rząd i takie bobki robił...
co do jedzenia - hm u nas to w porównaniu z Wami chyba kiespko - po 8 rano butla - 210 - 240, po 11 kaszka, po 14 obiad - kurczak, lub indyk plus jarzynka, zawsze ziemniak plus cos, dzis np robie brokuła, później owoce, Alek jest wybredny - nie lubi nic prócz banana, jabłka, moreli - ostatnio dodaje do owoców rozpuszczonego herbatnika albo biszkopta, kolacja po 20 - kaszka, a tak poza tym - chrupki i no właśnie Alek uwielbia soki.....odkąd zaczełam mu podawać nie chce wody, kiedys duzo pił wody a teraz mam problem - w ogóle nie chce:-( CO SĄDZICIE O SOKACH???ILE DAJECIE W CIAGU DNIA???mój Alek potrafi wypić za jednym zamachem całą butle bobofruta marchwiowo jabłkowego takiego gęstego i to dwa, trzy razy w ciągu dnia - to za dużo nie?????
aa Indigo - fajny pomysł na roczek, a co tanców - nasi chłopcy maja podobne hobby :ico_oczko: mój tez tak tanczy, tez czasem sie śmieje bo to przezabawne i przeurocze...

Edyta - Wiki fajna dziewczynka, baa - kobietka - w tych kolczykach slicznie :ico_brawa_01:

Magda - gratuluje zakupów mebli

a my dzis - w domu dopiero po 21, myslałam ze bedzie luźniejszy dzien - a jednak nie...najważniejsze - ze mamy pokrowiec frotte na Alkowy fotelik, teraz tylko trzeba go uprać i zamontować (dobrze ze wyczytałam ze maxi cosi maja cos takiego w sprzedaży...bo to naprawde super rzecz na lato). a poza tym - mega upał dzis u nas był....jutro znw od rana działamy, musze jutro zaniesc Alka mocz do badania, lekarka zleciła, bo powiedziałam ostatnio ze Alus mniej siusia w nocy, no to zaniose ale mam nadzieje ze bedzie wsz ok.

dziewczyny - czy Wasze dzieci maja juz rowerki????my chcemy Alkowi jako prezent na roczek ale takie srednie są...oiczywiscie wszystkie wyprodukowane w chinach, wiekszosc plastikowe kółka i takie te siedzenia niewygodne...namierzylismy w jednym sklepie dosc fajne dwa typy - gumowe kółka, siedzisko wyprofilowane, ale nie ma na nóżki podstawek porzadnych, ale jak nic innego nie znajdziemy, to pewnie weźmiemy cos z tego, a tak wogóle - Alek do tych rowerków w wiekszosci za duży...wiec dobrze ze z neto nie zamawialismy....

no i jeszcze bym pisała, ale padam, wiec jeszcze jedna oferte pracy wysyłam i lece do wanny...
buziaki do nastepnego razu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość