Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 cze 2008, 23:52

aleksandrowicz witaj
u nas tez plan rowerka na roczek
leon soczkow w ogole nie pije
czasami herbatke
a tak to wode codziennie

kamila leon robi geste kupki
ale ostatnio rzadziochy walil fuj

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 cze 2008, 09:19

Witam :-D dziewczynki sie bawia to mam chwilunie!



EDYTKO sliczna Wikulka w kolczykach :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:



ALEKSANDROWICZ rower na roczek chyba kupimy a raczej babcia :ico_oczko:
a co do soczkow to powinno sie podawac okolo 100 mililitrow dziennie nie wiecej,bo pozniej przebarwienia ma dziecko na skorze itd!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

04 cze 2008, 09:24

Witam ja zaraz do pracy pędzę.
Co do rowerku to moja ma taki sam jak Marcinek :-)
Alexandrowicz , ja uważam że soczki są zdrowe i moja Wiki uwielbia kubusie , pysie i co tam jeszcze .Ale muszę pilnowac max 2 razy dziennie bo potem ma luźne kupki. :ico_oczko: wodę to tylko w nocy spija w dzień nie chce woli herbatkę.
A tak po za tym to się wkurzyłam bo teściówka w poniedziałek za malowanie się sama wzieła i nie docierało do niej że może we wtorek razem to zrobimy,bo dobrze wiedziała że poniedziałek mieliśmy zajęty.Nie wiem komu na złośc chciała robic nam czy sobie, mało tego dziś lampę rozkręcała , proszę ją żeby tego nie robiła M przydzie z pracy to jej to zrobi , ale jak grochem o ścianę.Nie wiem co ją ugryzło , teraz powinna byc zadowolona bo wyprowadziliśmy się z jej kuchni i jak w pracy jestem to tylko ma obiad zrobic ale za moje pieniądze, ona też przy okazji skorzystała zawsze .A le od wczoraj postanowiłam robic dzień wcześniej obiad M ma tylko odgrzac , no bo na pierdoły kase ma a jak chcieliśmy na kosę spalinową połowę to już nie :ico_zly: Może będe żałowała że tak całkiem się odseperowałam a może jej płacic za opiekę nad Wiki :ico_noniewiem: nie chyba przesadzam w końcu sama się zgodziła na opiekowanie się .Przepraszam że tak z rana smęcę ale nie wiem co mam robic :ico_noniewiem:

Co do kupek to Wiki zrobi nawet nie wiem kiedy :ico_szoking: tylko potem po zapachu poznam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 cze 2008, 09:35

edyta29, to nie wesolo masz z tesciowka :ico_olaboga: :ico_olaboga: a placic jej chyba nie powinnas!!!



CO Z ASIULKA?????WIE KTOS???

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 cze 2008, 10:11

witam z rańca.
Tomek szaleje więc nie wiem ile popiszę. Nauczył się wspinac na wszystko, na łóżko i obecnie na ławę próuje czubek jeden. Właśnie kupę śmierdzącą uwalił więc szybko skrobie bo zemdleję zaraz.... nie!!! Ide najpierw przebrać bo nie wytrzymam....

Ufff... grubo było. Ja już sama nie wiem czy te kupy są rzadkie czy tylko sie tak rozwalają, bo on przecież je na siedząco robi? Nie są takie wodniste, tylko rozmemłane.

Aleksandowicz ja kupiłam rowerek na roczek i juz ci wklejam linka bo jest przecudowny i wszystkie dziewczyny na Tt polecały.
http://www.allegro.pl/item376083520_row ... _nowy.html
Na allegro jest tylko jeden, ale poszukaj więcej zdjęć na innych stronach, na pewno znajdziesz. Jest porządny, aluminiowa konstrukcja taka solidna no i większy niż te niektóre plastiki. Nawet nie wiem czy nie będzie na razie za duży dla niego. zreszta wiem, ze Tomek na razie nie rwie się do takich pojazdów także może sobie postoi i poczeka. A może akurat mnie zaskoczy?

Edyta teściowa coś ugryzło. Moze zapytaj co jej lezy na wątrobie?? Różnica pokoleń jest straszna,zwłaszcza jak sie ma z kimś mieszkac. Ja bym nie chciała.
A Wiki w kolczykach słodka.
leon soczkow w ogole nie pije
czasami herbatke
a tak to wode codziennie
U nas identycznie.

[ Dodano: 2008-06-04, 10:21 ]
aaa słuchajcie chce obciąć włosy Tomkowi to taki smieszne urosły. Sama się za to wezmę. mam nadzieję, ze go nie ochlastam za bardzo. Co o tym myslicie?? Jesteście przesądne, że dopiero po urodzinach?? Ja nie wierzę w takie bzdury, ale wszyscymi gadaja naokoło i już sama nie wiem. A czego właściwie dotyczy ten przesąd??

A dzis wybieram się do zabawkowego bo chcę Tomkowi kupic zabawki jakieś na urodzinki. Okazuje sie bowei, zenikt nie wie co kupic i każdy kase chce dać. No i co?? Dziecko w rezultacie nie dostanie na urodziny żadnej zabawki?? bez sensu przecież. No to idę zaszaleć a później skasuję rodzinke hehe.
Zobaczcie co mi się spodobało na allegro, ale komentarzy kilka negatywnych i sie boję bo już ostatnio miałam a właściwie mam przeboje. Kupiłam 16 maja cztery bluzki do dzis ich nie mam wrrrr. No ale nie ważne.
http://www.allegro.pl/item372363682_muz ... u_hit.html
O!! Znalazłam jeszcze jedną, ładniejszą i tańszą:
http://www.allegro.pl/item372839303_muz ... atis_.html
Dla mnie juz za późno chyba zamówić, bo nie dojdzie do soboty, ale może Wam sie spodoba ten pomysł??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 cze 2008, 10:41

-indigo-, rowerek fajny,ostatnio nawet widzialam chlopczyka w takim cacku :-D
A ta mata rewelka zamawiaj,u nas by nie znalazla zastosowania bo Wiki wszystko sprzata z podlogi hihihi
Napewno kupimy jej ksiazeczke co wydaje takie odglosy :ico_oczko:
A co do wlosow to obcinaj ja tam w przesady nie wieze :ico_oczko: a co to za zabobon dokladnie niewiem!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 cze 2008, 10:58

kurcze ja tez nie wiem co to zabobon a Marcinek tez ma wloski ze hohoh chialam isc z nim do fryzjera bo ze mnie to marna fryzjerka hehe :ico_oczko:

Kamilko mata fajna :):
Rowerek tez tylko ze chyba dla nieco starszych dzieciaczkow :ico_noniewiem: zastanawiam sie czy Marcinek by wysiedzial przypiety pasami :ico_noniewiem:

Moj pije wode herbatki i wode smakowa z nestle kupuje mu :):

No moja mama rowerek http://www.allegro.pl/item375640650_row ... _nowe.html ten zielono zolty

moja siostra motor na akumulator

reszta z tego co wiem to kase daje :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-04, 11:01 ]
Znalazłam Do roku nie obcinać włosów, bo będzie głupie to juz przesadnie jest głupie co ma piernik do wiatraka :): :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 cze 2008, 12:25

Do roku nie obcinać włosów, bo będzie głupie
:ico_puknij: :ico_puknij:



FILMIK Z WIKUNIA ZE WCZORAJ JAK CHODZI http://pl.youtube.com/watch?v=BfwuKn-lsVk

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 cze 2008, 14:46

Witam babeczki

na początku....dla rodziny Agaty Mróz składam wyrazy współczucia i zalu.... Tak się popłakałam kiedy usłyszałam w radiu..Tragedia. Ona była taka młoda, taka utalentowana, ona była matką.......... [*]



Alez długo mi zajęło czytanie uffff...

No to odpiszę co pamiętam..

Kamilko, Wanesska je truskawki od pierwszego dnia jak się pojawiły. Bałam się bardzo, ze uczulą,ale nic, skórka czysta, więc dostaje je prawie codziennie po kilka owoców :-) Dieta Wanesski jest nieco ubiozsza od Tomkowej...cały czas mi się wydaje ze to za mało, ale iedy ona nie chce więcej :ico_noniewiem: teraz jak jest ciepło, moza ma mniejszy aptetyt..
ok.6-7 rano 260 ml mleczka,
ok.10 śniadanko - owsianka z owocami lub jogurt z owocami czy serek (sojowy oczywiście) , lub przymierzamy się do jajecznicy, boję się bardzo ze względu na uczulenie na białka zwierzęce :ico_noniewiem:
ok.14 obiad - mięso z czymś - makaron, kasza jaglana, gryka, kus-kus
ok.17 porcja gotowanych warzyw - zazwyczaj dwuskładnikowa
ok.19 jakieś owoce czy to ze słoiczka czy to surowe
ok.21 kasza 240 ml gęsta

w międzyczasie tez jakieś chrupki, ciacha no i picie.

Wanesska tez za sokami nie przepada zwłaszcza tymi gęstymi. Daję jej herbatki. Ostatnio sama zaczęłam parzyć mięta, melisa, rumianek, kminek lub jabłkowo-gruszkowa z torebki.

Kupki. Mała ostatnio takie nie rzadkie nie gęste takie normalne wali. Ale smrrrrrrrrrrrrrrród brrr :ico_haha_01:

Basiu z Kalinką poszłabym do lekarza.. Moze jest potrzebna rada i jakieś ćwiczenia czy co.. Jak się okaze, ze nie - będziesz spokojniejsza poprostu i juz :ico_oczko: Trzymam kciuki!

Edytko Wikunia słodziutka :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz nie wywadaje mi się, ze to źle, ze Alek tyle pije.. Jezeli się martwisz to spróbuj poprostu zamiast następnego soczku dać herbatkę. Ja bym się cieszyła gdyby Wanesska chciałą pic gęste soczki :ico_oczko:

Frydza brawa dla Wiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: normalnie jestem w szoku! Pięknie sobie radzi! Wanesska się leni jej wygodniej na czworakach zasuwać po chałupie hehe.

KAMILKO fajnie wymysliłaś z tymi urodzinami. No i poczywiście ppochwal się co kupiłąś. No a te maty bardzo mi się podobają i ceny jakieś w miarę. Rowerek rewelka. Ale aj raczej myślaąłm o takim plastikowym duzym samochodzie.. moze jednak rowerek jest lepszym pomysłem, będzie do ajkichś 3 lat słuzył przeciez.

Kupiliśmy małej na dzień Dziecka dmuchany pociąg z kulkami, Wanesska najbardziej zainteresowała się....opakowaniem po zabawce :ico_noniewiem: No ale zostawiliśmy go w pokoju, mała się przyzwyczaja i juz ma frajdę - wchodzi i wycjodzi z niego w kółko. Och chociqaz na to się przydał :ico_haha_01: kulki ją narazie nie interesują.

Dzisiaj walnęła biedulka w podłogę i rozwaliła górną wargę, ale dzielna jest nie ma co. Upadła trochę kwęknęła i spokój, a krew tryska!!! I dobrze, ze cicho, bo gdyby to zobaczył Karol, byłby koniec świata. Nie wiem jak mu mam tłumnaczyć, zeby się powstrzymywał od krzyków i emocji w jej obecności kiedy coś się stanie.. Przeciez histeryczkę wychowamy!! Dzieci są cwane i jak juz wyczają, ze robi się zamieszanie wokół ich osoby kiedy coś się stanie zaczną to wykorzystywac na kazdym kroku! A ja nie chcę, zeby ona była taka... Pracuję nad tym echhhh

Co do Wanesski roczku. Kurde mam dylemat :ico_noniewiem: Powiedzcie jakbyście zrobiły na moim miejscu?
Sytuacja wygląda tak:
4 lipca jedziemy nad morze w większym gronie znajomych (tak na marginesie wybieramy się ze stowarzyszeniem Rodzina Rodzin przy kościele do któego nalezymy od lat) . Karol będzie z nami tylko 2-3 dni, bo musi wracać na budowę ehh. 5 lipca wypadają Wanesski urodziny i nie wiem jak mam postąpić.. Będzie tam około 30-40 osób więc nie dam rady zorganizować jakiegoś mega przyjęcia, zwłaszcza, ze to będą tylko znajomi z kościoła, niektórzy z nich bardziej niz tylko zanjomi, ale mim to nie będzie tam ani krewnych, ani rodziców chrzestnych... Myślę kupiś jakieś dekoracje typu balony, czapki dla najmłodszych, talerzyki jednorazowe z jakimiś misiami i duzy tort. Myślę, ze to będzie w porządku. Wanesska zdmucha świeczkę , podzielimy tort i juz. A kiedy juz wrócimy znad morza zorganizujemy coś w swoim kręgu.
Jak uwazacie? Co byście zrobiły na m,oim miejscuu? Szkoda byłoby "w ten dzien" nic nie zrobić...

[ Dodano: 2008-06-04, 15:05 ]
Aha o włskach tu jeszcze pisałyście. ja zamierzac ogolis Wanesske jak wrócimy znad morza. I tak nie ma zbyt obfitej czupryny, a wiadomo włosy chronia głowę nieco przed słońcem więc będzie to dodatkowa ochrona. O tym zabobonie tez słyszałam..nie wiem co oznacza, ale nikt z moimch znajomych nie obcina przed rokiem tak juz jaikos weszło ludziom w krew. Niektórzy nawet po roku nie obcinają, zostawiaja tak jak jest... My obciachamy Wanesskę na łyso prawie, zeby miała gęstsze w przyszłości :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 cze 2008, 17:37

My po zakupkach i spacerku :-D trafily mi sie 2 super bluzki dla Wiki w ciucholandzie normalnie pieknie i jak nowki wygladaja :ico_oczko: nie szkodzi ze beda na przyszly rok wazne ze sa :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


O TEJ BIEDNEJ AGACIE CZYTALAM I ECHHHHH :ico_placzek: :ico_placzek: ZYCIE JEST NIESPRAWIEDLIWE!!!!



Alineczq, mysle ze ten tort i te talerzyki jednorazowe beda w porzadku :ico_oczko: a rozwalona warga do wesela sie zagoi,Wiki tez tak kiedys walnela :ico_noniewiem:
A co do chodzenia to Wiki tez raczkuje raczkuje i nagle wstaje i zaczyna chodzic takze cora cie zaskoczy z dnia na dzien :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość