Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: jak dobrze wyglądać rano

09 lis 2015, 17:36

Ale co szkodzi spróbować? Moim zdaniem i tak nie mamy nic do stracenia,a akurat mi osobiście kosmetyki z kolagenem bardzo pomogły,na forum możemy spotkać same pozytywne opinie na jego temat,wiec warto. cenowo nie są zbyt wygórowane.

Awatar użytkownika
daffy19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2015, 19:50

Re: jak dobrze wyglądać rano

14 lis 2015, 20:19

Hah, ja rano wyglądam dobrze tylko kiedy się pomaluje :p

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: jak dobrze wyglądać rano

20 lis 2015, 01:13

Ja to wiem, że jak się wyśpię to wyglądam lepiej niż jak za krótko śpię ale to chyba wszyscy tak mają. Zauważyłam, że stosowanie peelingów poprawia u mnie na twarzy krążenie i koloryt skóry więc też wpływa na to że dobrze rano wyglądam jeśli wykonuje je regularnie. Delikatny makijaż do pracy również dodaje świeżości i pewności siebie. Ja tam lubie się rano pomalować. Chciałabym sobie kupić taką paletę cieni do powiek Makeup Revolution Iconic Dreams, upatrzyłam sobie w tej drogerii internetowej http://puderek.com.pl/cienie-do-powiek/1041-makeup-revolution-iconic-dreams-paleta-12-cieni.html Kolory wyglądają ładnie. Zastanawiam się jakich pędzli użyć do ich nakładania.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: jak dobrze wyglądać rano

20 lis 2015, 12:18

Ja przez snem używam "kremu przeciwzmarszczkowego na noc". Rano buzia jest mniej opuchnięta.
Dobry i długi sen to podstawa. Ja po 6h snu wyglądam jak zombi :ico_szoking: ale już 7-8h czyni cuda.
Mniej kawy i używek! Alkohol wysusza, pamiętajcie o tym. Czasami jak mi się przypomni to biorę wit. B kompleks ;)

Awatar użytkownika
kinga1976
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2015, 21:02

Re: jak dobrze wyglądać rano

21 lis 2015, 18:29

Podstawą dobrego wyglądu rano jest odpowiednia ilość snu, o co czasami przy aktywnym trybie życia, które kręci się głównie wokół pracy jest bardzo trudno. Ja dobrze wyglądam chyba tylko w niedzielę, kiedy się porządnie wyśpię po leniwie spędzonej sobocie. Wtedy nie mam nawet worów pod oczami. A najgorzej wyglądam w piątek kiedy jestem już zmęczona całym tygodniem i jestem kompletnie niedospana. No ale niestety nic na to nie mogę poradzić. Stosuję po obudzeniu chłodzącą maseczkę żelową, ale nie widzę zbyt dużych efektów.

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: jak dobrze wyglądać rano

26 lis 2015, 11:17

Dokładnie podstawą jest sen i duża dawka endorfin z poprzedniego dnia.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: jak dobrze wyglądać rano

15 sty 2016, 20:38

ja dobrze wyglądam rano jak sie porządnie wyśpię

Scentini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:20

Re: jak dobrze wyglądać rano

18 sty 2016, 12:40

To prawda,jeżeli chcemy dobrze wglądać rano,to pierwsza rzecz o jaką musimy zadbać,jest długi i dobry sen na wygodnym łóżku,a dwa to stosowanie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji cery.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: jak dobrze wyglądać rano

19 sty 2016, 09:29

to się zgadza, ja staram się w miarę regularnie robić peeling i maseczki dzięki temu twarz rano jest "odświeżona"

Krystynka1100
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:30

Re: jak dobrze wyglądać rano

19 sty 2016, 13:09

Żeby świetnie wyglądać rano bardzo ważny jest wieczorny rytuał pielęgnacji skóry twarzy jak i całego ciała. Najważniejsze jest dobre oczyszczenie twarzy i nawilżenie jej przed snem odpowiednim kremem dopasowanym do naszej skóry i oczywiście naszego wieku. Dzięki tym zabiegom skóra twarzy będzie rano wypoczęta a my będziemy barzo ładnie wyglądać :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość