lilo

12 mar 2012, 22:43

bez_obcasa, może. Na razie mamy mnóstwo innych bajek do zaproponowania :ico_oczko:

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

17 mar 2012, 20:13

To ja czekam na propozycje bo mi się spodobały takie wyjścia do kina. Tylko naprawdę ciężko jest dzisiaj o bajkę. Nie chodzi mi o to żeby były w starym stylu. Chętnie powitam całkiem nową historię tylko niech ta bajka ma jakąś rozgarniętą fabułę i teksty przystosowane do dzieci.

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

19 mar 2012, 09:20

Będziemy się rozglądać :) mi też się spodobało. Człowiekowi miło się robi jak dzieciak ma frajdę :P

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

20 mar 2012, 12:06

To jedne z najfajniejszych chwil w życiu :)
U nas muminki wciąż na topie... Teraz mała chce mieć tv, zeby oglądać te w odcinkach, ale musi jej wystarczyć u babci, bo jak się okaże , że są na YT, to żyć nie da...

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

20 mar 2012, 23:35

To może zaproponuj dziecku książki? Działa jak płachta na byka. :)O dziwo bo u mnie to działa odwrotnie.
Szpilunia- to znaczy też, że jesteś jedną z tych osób które telewizora nie mają? Bo jak tak to wiedz, że nie jesteś sama.:) Ale to jest ciekawe, bo kilka lat temu nie mieć telewizora to jakby zostać oskarżonym o czary w średniowieczu-"jak tak można".:)

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

29 maja 2012, 20:36

A teraz mam rozkminkę, bo nie idę do pracy go czerwca i mogę małą gdzieś zabrać. Tylko nie mam pomysłu. Najchętniej wzięłabym ja do jakiegoś wesołego miasteczka, tylko nie mam pojęcia gdzie się teraz jakieś rozłożyło. Myślałam też o kinie 3D, albo jakiejś wypasionej cukierni, tylko mała ma problemy z ząbkami, więc to odpada :/.

A tak w ogóle dawno mnie nie było. Co u Was słychać? :)

Andzia84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 wrz 2012, 20:03

21 wrz 2012, 21:12

Moja córcia (5 lat) ogląda tylko bajki na mini mini, oczywiście szał na kucyki i już nie może się doczekać wielkiego ślubu księżniczki haha :) A powiem szczerze że synio (ma rok i 8 msc) aż nie mogę uwierzyć ale jak leci ciekawski gorge to mówię Wam siedzi jak zaczarowny, napatrzeć się nie mogę :) Ale moim zdaniem to bajki na tym kanale są dla nich najodpowiedniejsze, edukacyjne i co najważniejsze że bez przemocy jak to na innych kanałach bywa chyba na cartoon np. A i nowa rybka bardzo się córci podoba :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 798
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: bajki dla przedszkolaka?- pyta ciocia ;)

01 paź 2012, 09:04

Mój tez ogląda minimini, na inne bajki my raczej nie pozwalam, bo uważam, że nie są odpowiednie dla przedszkolaka. Nową rybkę bardzo lubi, chociaż jak pojawiło się nowe logo to trochę marudził, ale grunt, ze rybka jest ;)

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: bajki dla przedszkolaka?- pyta ciocia ;)

02 paź 2012, 21:25

Widzę, że nie tylko mój marudził ;) widziałam że ciężko było mu się przestawić na nowy wyraz i wygląd rybki, ale już jest ok. z całą pewnością zaakceptował zmiany tym bardziej, że zmiany dotyczyły też bajek.. sporo nowości się pojawiło co było najlepszym posunięciem :D

Awatar użytkownika
natika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 24 gru 2011, 01:29

Re: bajki dla przedszkolaka?- pyta ciocia ;)

03 paź 2012, 21:48

Też puszczam dzieciom tylko MiniMini+ bo tam znajdują się bajki bez przemocy a nawet reklamy jak zauważyłam są selekcjonowane, nie zdarzyło mi się zobaczyc czegoś niestosownego dla dzieci.Ostatnio rybka zmieniła swój wizerunek,na szczęście moje dzieci powitały ją z uśmiechem na twarzy:)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość