Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

13 lut 2015, 12:16

veryAnka, to kiedy ten wielki dzień? Ja przed swoim ślubem tez się odchudzałam z Cambridge, udało mi się zrzucić 12 kg :)

aneczka40
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2015, 21:37

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

25 lut 2015, 21:51

Ja sobie chwalę coś takiego:
wspomagacze, bo jeśli zależy mi na szybkim efekcie, to wiem, że często nie starcza mi silnej woli, a te różne tabletki trochę motywują i dyscyplinują

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

28 lut 2015, 13:35

Żadna tabletka Cię nie zmotywuje, jak nie będziesz tego sama chciała. Poza tym szkoda wątroby. ;)

Dorota, a w jakim czasie zrzuciłaś? Ładny wynik. Ja bym do lipca chciała...

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

01 mar 2015, 11:40

Ale wezcie pod uwage, ze nie wszystkie tabletki niszcza watrobe!! Sa przeciez naturalne suplemenety diety, ktore zawieraja tylko naturalne skladniki, ulatwiajace nam odchudzanie. Tak wlasnie jest z Therm line Fast, ktory zazywam juz od okolo miesiaca i pare kg zgubilam. Wiadomo, ze nie od samego lykania tego, bowiem troche zmodyfikowalam moj sposob odzywiania i zycia, ale wg mnie - to takze mialo wplyw.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

02 mar 2015, 09:43

Tabletki są naprawdę bardzo różne. Nieprawdą jest to,ze wszystkie niszczą wątrobę...Znajdziesz i takie, które mają na nią wręcz dobry wpływ. Powiem Ci,że sama mam uczulenie na wszelkiego rodzaju chemię, która atakuje nas z każdej strony.
Przyjmuję codziennie tabletki z wyciągiem z zielonej herbaty. Mają wspomagać odchudzanie i widzę już u siebie takie dobre działanie . Zamawiam je tutaj:
http://www.smakiziemi.eu/15-suplementy-diety - niestety ale w sklepach stacjonarnych są słabo dostępne ( no chyba,że w Waszych miastach jest inaczej).

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

03 mar 2015, 09:57

Zgodzę się że nie wszystkie tabletki są szkodliwe, wystarczy spojrzeć na skład, same naturalne składniki i substancja antyzbrylająca, taka sama jaką mamy np w soli kuchennej. Co tu może zaszkodzić? Oczywiście te zakazane i wycofane tabletki tak, te są bardzo szkodliwe, te nieznanego pochodzenia również mogą być niebezpieczne, ale suplementy takie jak Acetomale to w zasadzie sama natura. Oczywiście trzeba pamiętać o jednym, one mają pomagać i przyspieszać odchudzanie ale najważniejszy jest nasz wkład w odchudzanie, czyli dieta i aktywność fizyczna.

MadziaK
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2015, 13:56

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

03 mar 2015, 14:15

Jakieś 2 miesiące temu kupiłam preparat Forskolin, który bardzo mi pomógł. Długo myślałam czy go kupić, zdecydowałam się, zakupiłam i teraz wiem, że jest bardzo dobry. Chudnę z dnia na dzień, a mam z czego zejść. Ja znalazłam go za pośrednictwem tej strony: http://super-brzuch.pl/spalanie-tluszczu. Tam po lewej jest reklama tego preparatu "Antidotum na otyłość", po kliknięciu przekieruje do sklepu gdzie można go zakupić.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

04 mar 2015, 10:04

Dla mnie suplementy diety wspomagające odchudzanie nie istnieją. Nie warto tracić na nie pieniędzy. Lepiej zacząć ćwiczyć i jeść zdrowo. Można też zafundować sobie zabieg modelujący sylwetkę który można wykonać np. tutaj http://www.vicihair.pl/. Lepsze jest to niż tracenie pieniążków na tabletki które nie dają rezultatów.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

04 mar 2015, 13:28

Ale czy one naprawdę działają, bo ja jakoś wątpię w takie cudowne specyfiki.
Słyszałam wiele pozytywnych opinii o takich oczyszczających organizm z toksyn nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą.
Warto może sprawdzić terminy turnusów na http://wczasyoczyszczajace.pl bo wiosna tuż, tuż i przydałoby się troszkę zrzucić kilogramów, poprawić kondycję skóry i włosów.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

05 mar 2015, 23:17

Dorota, a w jakim czasie zrzuciłaś? Ładny wynik. Ja bym do lipca chciała...
hmm... Jak tak liczę to około 5 m-cy chyba, na początku waga spadała dość szybko, później wolniej, później jeszcze stabilizacja, a zaczęłam jakoś wczesną wiosną, sukienkę mierzyłam w czerwcu, a ślub był w sierpniu ;) wiec do lipca pewnie Ci się uda :)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość