pirrllott
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2007, 18:20

03 kwie 2007, 18:38

dorotaczekolada pisze:pirrllott, wspolczuje! domyslam sie ze jest bardzo ciezko.ja mam wsparcie rodzicow.ale i tak wiem ze synkowi brak taty...ale czasu nie cofne i nic juz zrobic nie moge.kocham szkraba z calych sil i dam mu wszystko zeby byl szczesliwy.jak sobie radzisz az z trojka lobuzów?podziwiam....


Wiesz, jest ciężko nie ma co ukrywać tego. najmlodszy ma ponad dwa latka sredni 4 a najstarszy syn ma 5 i pół roku wiec z takimi maluchami jest duzo pracy i obowiązków. Też mam wsparcie mojej mamy bo mieszkam u niej inaczej nie widze siebie bym mogl pracowac i utrzymac nas. Ale jest tez coś pozytywnego:) są przy mnie cały czas i jestem szczesliwym tatą:) Teraz nie wyobrazam sobie ze moglbym ich nie widziec nawet jeden dzien:)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 kwie 2007, 22:42

Kulcia, jestem z Tobą, bardzo mi przykro :ico_placzek:

pirrllott, jestes wspanialym ojcem, :ico_brawa_01: szkoda ze nie kazdy facet taki jest

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

04 kwie 2007, 08:29

pirrllott, dokladnie! ja nie chce zostawiac mojego smyka ale wiem ze bede musiala pojsc do pracy bo z pieniazkami krucho :ico_wstydzioch: ale za nic bym nie oddala tej radosci ktora daje mi synek! dla niego znioslabym wszystko. a jak tatus go nie chce znac to trudno.jego strata! :ico_puknij:

pirrllott
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2007, 18:20

04 kwie 2007, 15:56

lulu81 pisze:Kulcia, jestem z Tobą, bardzo mi przykro :ico_placzek:

pirrllott, jestes wspanialym ojcem, :ico_brawa_01: szkoda ze nie kazdy facet taki jest


Prawde powiedziawszy nie wiem czy byłbym takim ojcem gdybym nadal żył w związku z ich mamą. Nie wiem czy ona nie nażekałaby na mnie że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ale życie mi przygotowało takie życie jakie teraz mam. i muszę się wywiązywać nie tylko z obowiązków Ojca ale i Matki. Robie wszystko by dzieci czuły wielką miłość i to że jest ktoś na kim mogą polegać.

Myślę że każdy facet potrafi być taki;)

[ Dodano: 2007-04-04 ]
dorotaczekolada pisze:pirrllott, dokladnie! ja nie chce zostawiac mojego smyka ale wiem ze bede musiala pojsc do pracy bo z pieniazkami krucho :ico_wstydzioch: ale za nic bym nie oddala tej radosci ktora daje mi synek! dla niego znioslabym wszystko. a jak tatus go nie chce znac to trudno.jego strata! :ico_puknij:


dorotaczekolada Niestety żyjemy w czasach w których nie jest łatwo z pieniążkami :( Ja mimo że nie zarabiam mało jak się popatrzy na to ze strony samotnego człowieka ale nasze wydatki dużo przekraczają to co zarabiam :( mimo to jakoś idziemy przez te życie z uśmiechem:) I dokładnie skoro jeden rodzić się nie chce interesować swoim dzieckiem to niech żałuje :) bo ma czego:) przecież to wspaniale obserwować jak nasze maleństwa robią co raz to kolejny krok i się wspaniale rozwijąją :) Tego nikt nam nie zabierze :)

[ Dodano: 2007-04-04 ]
kwiatunio pisze:pirrllott, tylko pogatulowac i pozazdroscic,ze tak kochasz swoje dziaciaszki!!!!!!!!!!!


kwiatunio Dziękuję ;) ale ta miłość jest bezwarunkowa :) Nie wiem jak można ich nie kochać skoro są mi tak bliscy:)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 kwie 2007, 08:51

M0rD3CzKa, wspolczuje ci bardzo! ja mam tylko jedna dzidzie a ty bedziesz miala czworke.obojgu rodzicom ciezko taka gromadke wychowac a co dopiero samotnie...
najgorsze w tym samotnym wychowywaniu jest to ze nie mozna podzielic sie z druga osoba radosciami,smutkami.ze nie mozna patrzec na usmiech taty gdy smyk wyciaga do niego rece.ze nie mozna poplakac na jego ramieniu gdy maluch ma kolki i strasznie cierpi.
i to ze moj synek nigdy ojca nie pozna.nie wiem co mu powiem jak zapyta.nie chce zeby czul sie gorszy,mniej kochany...chce zeby byl szczesliwy-jak chyba kazdy rodzic...
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 kwie 2007, 11:13

dorotaczekolada, nie martw sie damy rade .... i wychowamy nasze dzieciaczki na wspanialych ludzi ... ja w to wierze .
.kwiatunio, masz racje i chyba taka ''samotnosc'' bardziej boli niz kiedy wiemy ze jestesmy skazane same na siebie
Głowa do góry dziewczyny musi byc dobrze :-)

Grazynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:35

05 kwie 2007, 13:18

Dziewczyny jestescie bardzo dzielne!!!! Podziwiam Was. Wspaniale dajecie sobie rade i mysle ze czasem wasze dzieciaczki odczuja od was wiecej milosci nizby odczuly od dwojga rodzicow. Oby tak dalej - lapcie zycie za uszy :)

pirrllott
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2007, 18:20

05 kwie 2007, 16:52

Może i na początku tej drogi jest bardzo ciężko ale popatrzeć w przyszłość i widzieć szczęście w oczach i wdzięczność naszych dzieci, to przynajmniej mi robi się lżej na sercu.

Niestety tylko żal właśnie tych chwil jakie dziecko mogło by przeżyć z ojcem lub matką, a którego jednak brakuje. Mam świadomość tego że moim dzieciom bardzo brakuje matki i cięzki orzech do zgryzienia, bo jak można powiedzieć takim dzieciaczkom co ich mama o nich na prawde myśli...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 kwie 2007, 17:42

hejkaa .........
ja odpoczywam ......... przynajmniej prubuje ........... och nasz morze
ten moj facet to taki gowniarz ..... i chyba nie potrafi kochac .........
tyle stresu i nieprzyjemnasci co ja przez niego sie najadlam ...... szkoda gadac ..

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 kwie 2007, 18:19

KUlka, odpoczywaj odpoczywaj bo ci to teraz szczegolnie potrzebne!!
Grazynka, dzieki,ja lapie-moze dlatego Mat ma takie duze :ico_oczko: :-D :-D
pirrllott, tata Mata wogole sie nie odzywa i nic nie mowi na jego temat,ale to przykre jest :ico_wstydzioch:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość