Natka9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2016, 17:38

Re: dom czy mieszkanie?

05 sty 2017, 13:47

Przez całe życie mieszkałam w domu, ale od zawsze wiedziałam, że to nie dla mnie. Nie lubię zajmować się ogrodem i nie potrzebuję tyle przestrzeni. Mieszkanie to coś dla mnie :)

milazawisza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:35

Re: dom czy mieszkanie?

05 lip 2017, 14:11

myślę, że dom jest lepszym rozwiązaniem do życia, ale za to mieszkanie, które można wynająć to świetna inwestycja i zabezpieczenie na lata, świetne miejsca do wynajęcia powstają w Zielonej Górze za pośrednictwem firmy Artado. Od kilku lat zachwyca mnie ich podejście do architektury, osiedla są przepiękne!:)

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: dom czy mieszkanie?

23 lip 2017, 18:48

Pod Poznaniem powstaje osiedle Azaliowe, z przemyślanymi projektami, domki z garażem i ogrodem za cenę zbliżona do mieszkania. Zerknij na http://azaliowe.pl/poznaj-azaliowe/ jak to wygląda- ja bym wolała dom poza miastem.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: dom czy mieszkanie?

25 lip 2017, 23:12

Ja jestem za domem, ale wiele osób woli mieszkania, bo łatwiej, blisko miasta, centrum itp. Każdy ma inne na ten temat zdanie. Ogólnie inwestycje takie w nieruchomości http://wealth.pl/inwestycje-alternatywn ... ruchomosci to ekstra sprawa. Jak nie dla siebie to dla inwestycji. Sprawdzi się na pewno.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: dom czy mieszkanie?

25 kwie 2018, 17:00

Jasne, że tak. Ja bym się w ogóle za to nie zabierała bez pomocy dobrego agenta nieruchomości. Raz że nie mam wiedzy, to dwa jednak jest lepiej z kimś doświadczonym wszystkie sprawy przedyskutować. Ja korzystałam z biura Eugeniusza Jaworskiego tel. 603 195 624 , którego serdecznie polecam jeśli planujecie zakup nieruchomości w Warszawie

Awatar użytkownika
Tyranio
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2018, 12:17

Re: dom czy mieszkanie?

25 maja 2018, 14:52

Cześć wszystkim forumowiczom. W końcu przyszedł czas na budowę własnego domu :D Już się na to doczekać nie mogę, ale jednocześnie okropnie mnie przeraża ogrom pracy, który jest przede mną. No ale nic, trzeba się za to powoli i skutecznie brać. I mam w związku z tym pytanie do Was. Mieszkam w Katowicach, mam już upatrzoną działkę, ale zastanawiam się jak ją sprawdzić przed kupnem, żeby potem nie było jakiejś niespodzianki... Macie może w tym zakresie jakieś doświadczenie? Byłbym bardo wdzięczny za wszelkie sugestie... Z tego popytałem moich znajomych w Katowicach, to polecali na przykład tę firmę http://www.geolog.pl/ Co o tym sądzicie? Czy te usługi są Waszym zdaniem warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady :)

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: dom czy mieszkanie?

09 sty 2019, 02:30

Mieszkanie - wieksza wygoda. Wcale jednak nie jest tak łatwo znaleźc dobrą oferte, dlatego moim zdaniem warto jest zwrócić sie o pomoc do biura nieruchomosci. U nas było to abc - dom

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: dom czy mieszkanie?

29 sty 2019, 17:06

Dokładnie, właściciele mieszkań nie muszą się martwić o ciepłą wodę, odśnieżanie, grabienie liści czy ogrzewanie a nawet remonty bo te rozłożone są w czasie i na wielu lokatorów a więc nie są odczuwalne nawet jeśli za paręnaście lat zdarzyło by się np remontować elewację czy dach. Dlatego zamiast domu planuję kupić wygodne mieszkanie na osiedlu które Atal buduje na Pradze Południe

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: dom czy mieszkanie?

07 sty 2020, 11:04

A z jaką kancelarią notarialną współpracowaliście podczas kupna czy sprzedaży mieszkania? . Ja ostatnio korzystałam z usług kancelarii w Warszawie, która znajduję się na Ciołka 13 u Pana Górskiego. Zapisałam się szybko i wszystko zostało załatwione jak należy.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: dom czy mieszkanie?

23 kwie 2020, 10:25

Też wolę mieszkanie ale pod warunkiem że będzie na tak atrakcyjnym osiedlu jak Bliżej Gwiazd na Mehoffera, gdzie mieszkania będą miały duże, panoramiczne okna i przestronne balkony

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość