Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 lut 2008, 22:29

Dorota.M. Och, dobrze, że żyją i sa cali i zdrowi ! Aż mi dech zaparło jak czytałam ... Mam nadzieję, że jakoś wszytskie te sprawy finansowe sie poukładają- grunt to, że są cali, reszta jakoś przy wsparciu i finansowym i emocjonalnym rodziny da sie poukładąć. Buziaki...

USG Na dwuch pierwszych jest ręka i noga ... no i na ostatnim jest główeczka szkraba... :-D

mamaJulci Jejkuś jak fajnie! Już się nie mogę doczekać kiedy obwieścisz nam wiadomość o :ico_ciezarowka: Oby jak najszybciej... tak się cieszę, że się zdecydowaliście... Przepraszam, że pytam ale nie wytrzymam: czy moze luty juz będzie owocny w dzidziusia?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 lut 2008, 22:57

Małgosiatak wlasnie myslalam ze to raczka i nozka a na ostantim głowka, piekne masz teraz chwile

Dorotka Całe szczesci ze żyją i wszystko dobrze sie skonczyło, postaraj sie troche uspokoic, choc wiem ze to na pewno trudne,zeby Agatka nie wychuła twoich nerwów. A sprawy finansowe tez sie jakos poukładają, bo w koncu zdrowie najważniejsze.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

12 lut 2008, 23:21

tak dużo napisałam i mi zrzarłoooo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-12, 22:22 ]
jutro się odezwę... a pamiętacie mnie jeszcze???????

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

12 lut 2008, 23:27

mama Kasia, no jasne że Cię pamiętamy!! Nawet myślałam dziś o Tobie!!

Dorota tak strasznie mi przykro!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 lut 2008, 23:33

mama Kasia, fajnie ze sie odezwalas, naprawda, tesknilismy.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 lut 2008, 00:24

CZEC DZIEWCZYNY pożegnałam stary wątek na lutoweczkach i rownieżsie tu meldujemy :).
My w końcu wyprawiliśmy Amelusi roczek w sobotę dla rodzicow,dziadkow rodzeństwa a w niedziele poprawinki dla znajomych i kuzynostwa :)
Amelka była bardzo grzeczniusia,wybrała trzy razy pieniazki nawet do buzki chciala włozyc hahaah i raz rózaniec. Na kieliszek nawet nie spojrzala a ksiązeczkę tylko dotkneła i nic więcej.
Mam oczywiscie sporo foteczek moze jutro cosik zamieszczę ;)
Tak sie smieję i mowie ze Pan Bóg nam dał dosłownie dwa dni wonego od chorób chyba na zrobienie tego roczku bo dosłownie Kacpi wszystko z nim było cały tydzień juz oki a tu w niedziele w nocy mi zagoraczkowal 38,5 wiec w poniedzilek od razu do lekarza zamiast do przedszkola a tak sie cieszył ze wroci bo chyba miesięcznej przerwie i nonono. I ma zap.gardła nie wiedziec skąd i dlaczego :(. Juz nie gorączkuje nie ma antybiotyku ma bactrim narazie ach :ico_noniewiem:
DUZO ZDROWKA DLA POZOSTALYCH CHOROBKOW :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
DOROTKA.M. wiesz ze jestem z Tobą całym sercem :),nie cche sie powtarzac bo na gg pisalysmy takze głowa i nosek do gory,juz wiesz ze zyją i ze wyjdą z tego bedzie dobrze kochana trzymaj sie i spij spokojnie :)
MAMA KASIA no jasne ze cie pamiętamy jutro sie zamelduj koniecznie ;). Jak tam nowe wyczyny Alusi?Co nowego u Areczka?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

13 lut 2008, 09:23

U nas dzisiejsza noc była już znacznie spokojniejsza dało się już na dłużej oko zamknąć i przynajmniej gorączka już tak nie męczyła Wojtuli. Widocznie antybiotyk też zadziałał :ico_brawa_01:

Dla MILENKI I WOJTUSIA Małgorzatki Z OKAZJI WCZORAJSZYCH 1 URODZINEK Obrazek
Obrazek

DZISIEJSZEMU SOLENIZANTOWI
Obrazek

Dorotka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: będzie wszystko ok

lulu szczepić można 2 tygodnie po odstawieniu antybiotyku dlatego szczepienie mamy dopiero 5 marca

Eva zdróweczka dla Dominisia

asiam_26 to jest garaż z firmy GOWI, Szwagierka przywiozła go z Austrii. Ja z taką firmą się tutaj nie spotkałam

Magdzinka, Qunick ja odstawiałam Wojtaszka wydłużając czas karmienia a potem eliminując kolejne karmienia i obyło sie bez płaczu i lamentu, ale każdy dzieciaczek jest inny :ico_noniewiem:

karolas Wojtek też ma zapalenie gardła. A u nas mnóstwo dzieci chorych, w przychodniach masakra - numerki się ciągną jak stąd do Paryża

przewijanie ja już dawno Wojtka przewijam na stojąco bo inaczej nie ma jak. Tak jak wasze szkraby uciekałby i przekręcał się, a tak na stojąco pogrzebie przy chusteczkach nawilżających a ja raz dwa go przewijam. Ostatnio nawet jak zrobi kupkę to sam przynosi pieluchę i chusteczki hihi

kąpiel Wojtuś dalej kapie sie w małej wanience z tym że bardziej na stojąco. Kiedyś tak super taplał się w wodzie, ale od jakiegoś czasu jest w ogóle problem z kąpielą. Ja przypuszczam, że jak zostawała z nim moja szwagierka to musiał jej się wyślizgnąć przy kąpaniu :ico_zly: i teraz na nowo musimy go przyzwyczajać do wody. Teraz pomalutku na chwilkę czasem usiądzie w wanience ale często kąpiel to tylko moczenie nóżek i mycie w parę sekund.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 lut 2008, 10:54

aga0406, to super, ze troche odpoczełas

Dziewczynyjesli dajecie parówki to czy tylko drobiowe i czy gotujecie czy surowe też mozna?
A obiadki, ile wasze dizeci jedza, moj czesto 200ml ale potrafi tez 300.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 lut 2008, 10:55

AGA0406dobrze ze nocka lepsza juz :)
Co do kapieli to alurat nie narzekam, melcia lubi się kapać pluska wodą i bawi sie swoimi stópkami hi hi hi i pianke bierze do buzki. Gorzej tylko z myciem włoskow bo ja ja kąpie w tej wanience nakładace na wanne wiec jak ją połoze do mycia głowki to sie nie miesci z lekka hahahahaha i sie wygina ale nie płacze wiec raz raz i po sprawie a w ogóle to jak czesto myjecie włoski waszym dzieciom bo juz chyba przy kazdej kapieli nie co?
Ja myje Melci raz w tygodniu włoski,nieraz dwa razy w tygodniu.
No dokładnie u nas tez przychodnie pekają w szwach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Kacpi juz nie gorączkuje bactrim zadzialal na szczęscie uufffffff ale on taki bladzioszek jest ze szok :(. Jak sciana wyglada dosłownie troszkę mi wstyd go puscic do przedszkola po niedzielei bo pani znow bedzie mowic ojejku jaki on bladziutki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: No co ja za to moge,ma niskie zelazo pewnie nic dziwnego po tylu choróbkach :(
PRZEWIJAK ja mialam jeszcze dwa miesiące temu przyczepiony do łoeczka na stałe a teraz juz tylko do kupki go nakładam na łozeczko a tak mam zdjęty. Jednak nadal da sie Melcie przewinąc na przewijaku bez problemu ona sobie lezy gryzie jakąs tubkę z kremem albo cos innego a ja ja oporzadzam bo panna cos szwankuje i nie za bardzo daje mi sie ją dopilnowac z nocniczkiem a u was jak to wyglada z nocniczkiem?Cholipcia cos panna ma opory a tak ładnie robiła juz,nic na wiosnę i lato juz ja sie za nia wezmę ostro hahahahaha :ico_nienie: nie bedzie mi kupkac pod siebie,taka duza dziewczynka mówię do niej i takie bebe robi :ico_oczko:
SLUCHAJCIE DZIEWCZYNY ILE ZABKOW MAJA WASZE DZIECI Zaczynam sie zastanawiac czy tylko my mamy dwa ząbki??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Dawno nie czytałam zebyście cos o zabkach pisały i juz sama nie wiem czy sie martwic czy jak??? Ma dolne dwie jedynki a górne dziąsełka czerwonawe i widac pod dziasłami kontury zabkow ale jakos przebić sie nie chą :(
IWONA77 hejka :). Ja Amelce daję paróweczkę taką nazywa sie drosedka nie jest to berlinka czy cos ani tez zadna cielęca,wyglada jak berlinka ale nia nie jest hi hi hi. Robie jej nieraz tak ze gotuję w wodzie a jak nie cche mi sie bo za długo to trwa a ona juz natychmiast tupie mi ze juz chce to wkładam do mikrofali na 30 sekund,wyjmuje cieputką kroję w kawałeczki i ona sobie rączkami bierze z tyalerzyka i je bo widelec jak jej dałam to suzył do zabawy i gryzienia go hahahahaha
To ja moze zapytam o JAJECZNICE dajecie dzieciom często? Ja tak raz w tygodniu daję.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

13 lut 2008, 11:17

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość