Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 wrz 2008, 23:44

Hej dziewczynki!

Ja wróciłam ze wsi bo postanowiliśmy wyskoczyc tam na weekend i miało to na mnie zbawienny wpływ. Humor mam o wiele lepszy, Tosie sprzedałam dziadkom na pare godzin (bo oni tez tam byli), mielismy z Markiem więcej czasu dla siebie i wogóle było bosko :-D
Przeczytalam sobie ksiazke w spokoju, powdychalam świeżego powietrza, a Toska szalała na polu, było cieplutko więc szalała tez w baseniku i tak sie wymeczyla, że spala po dwa razy na dzień i pieknie w nocy a jaki apetyt, ach.

Yvone
Brawa dla Amelki za puszczenie się :ico_brawa_01:

Karolina No to trzymam kciuki za te dwójki, a co tam u ciebie, podziel się???

Aga Powiem szczerze, że ja jestem przeciwna kolczykom u takich małych dzieci. Po prostu nie widze w tym sensu. Może i ladnie wygląda ale mnie się wydaje, że jakoś tak nienaturalnie, a poza tym uwazam,że dziewczynka sama powinna mieć wybór czy chce mieć dziurke w uszach czy nie, bo nie każdy lubi a ślad zostaje. A mozna przeciez klipsy załozyć i nie widac różnicy. Zresztą bałabym się, że sobie coś zrobi. Ja byłam już duża a sciagając sweter zachaczylam i przerwalam sbie ucho, strasznie bolało :ico_placzek: A małe dziecko podczas zabawy może zrobić rózne rzeczy.
Mam nadzieje, że cię nie uraziłam moja wypowiedziom,a le pisze co mysle :-D

Marta
Co się stało??????? Mam nadzieje, że nie sprzedałam ci mojego dennego nastroju :ico_olaboga:

Wisienko
Ciesze się ,że masz w czym wybierać choć za pewnoe ciężko podjąć decyzje.

A Tosi wyszły górne dwójki, a ja nawet nie zauwazyłam :-D to teraz ma juz 6. Coraz lepiej jej się gryzie.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 wrz 2008, 23:52

Oj Ania co tu duzo gadac.Facet jest uposledzony emocjonalnie czasem i juz nic na to sie nie poradzi :ico_olaboga: Wiesz taka zwykla klotnia ale wyprowadzajaca z rownowagi!!!!


Super ze spedzilas swietnie weekend :ico_brawa_01: Ja tez do momerntu :ico_zly: mialam dobry weekend ale klotnia byla wieczorem wiec weekend zaliczamy do fajnych :-D Tez bym sobie na wioche gdzies pojechala odpoczac...Moze za tydz gdzies ruszymy!!!

:ico_brawa_01: dla Tosi za nowe zabki!!!!

[ Dodano: 2008-09-07, 23:55 ]
Anita pojechal pojechal ale i jeszcze przed wkur...troszke :ico_zly: ale juz przechodzi!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 wrz 2008, 00:07

Marta ja Cię rozumiem doskonale, faceci SĄ uposledzeni emocjonalnie, ale cóz począć z nimi xle a bez nich jeszcze gorzej, mam nadzieje, że zadzwoni niebawem i cię ładnie przeprosi :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 wrz 2008, 00:25

hmmm tez mam taka nadzieje :-D ale ja tez przegielam :ico_wstydzioch: ale bedzie dobrze>Czasem trzeba oczyscic emocje :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 wrz 2008, 00:45

Dokładnie, równowaga to podstawa :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

08 wrz 2008, 10:09

Pruedence :ico_brawa_01: ślicznie wyglądałaś
my powinniśmy isć dzisiaj na szczepienie ale chyba sobied aruje bo Łukaszek cos nie ma humorka a po szczepieniu moze byc jeszcze gorzej a i ja sie nie najlepiej czuje bo strasznie mnie boli jedna pierś i nie bardzo wiem czemu a tak ogólnie to u nas wszystko dobrze tylko czasem dół mnie łapie z powodu ciasnoty w domu a o swoim mieszkanu mozemy zapomnieć bo jak na razie mój maż jest bezrobotny wiec nikt nam nie da kredytu

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 wrz 2008, 10:33

Kasia Jak sie nie za dobrze czujesz to lepiej posiedź w domku. A pierś może boli od powiekszania się, spróbuj rozmasować.

U nas pogoda pod psem, a ja muszę się do Izby dziś ruszyć i nie chce Tosi ze sba ciagnąć, dzwoniłam do mamy, jest w pracy ale może zdąży wrócić wczesniej to jej mało podrzuce i spokojnie sobie sprawy załatwie.

Własnie wystawiam rzeczy na allegro, może mi coś kaski wpadnie do portfela. Musze opylić swoją czaszke z czasów anatomii ale nie wiem czy mi takiej aukcji nie usuną. Co rpawda dzwonil do mnie jeden gościu,że jest zainteresowany ale się już nie odezwał :ico_zly:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 wrz 2008, 12:25

Ania wcale się gniewam :-D , dobrze znać opinię innych, bo czasem nie zauważa się istotnych rzeczy :ico_brawa_01: aczkolwiek każdy swój rozum ma i wybiera to co jest w jego mniemaniu ok- kolczyki to pikuś i na razie to tylko temat rzuciłam do rozmowy, my mamy inne utrapienie teraz- i oczywiście zdania są podzielone :ico_olaboga: , na szczęście my z mężem jesteśmy po jednej stronie :-D

weekend też u nas udany :ico_brawa_01:

a jeżeli chodzi o facetów....z czasem im dłużej jesteśmy razem tym łatwiej przechodzi się wszelkie kłótnie...nie znaczy, że jest ich ,mniej :ico_oczko:

Anitka w takim razie razem się po buty wybierzemy :-D

Juleczce wychodzą dwójki na dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oczywiście dwie naraz...będzie już miała 8 ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

08 wrz 2008, 15:09

Aga78 i Anita dajcie znać kiedy po te buty do Wrocławia przyjedziecie. Chętnie się z wami spotkam. Jak będzie ładna pogoda to zapraszam do mnie na działkę tam dzieci napewno nie będą się nudzić. A jak będzie kiepska pogoda to w domku możemy się spotkać.

U nas weekend też udany. Byliśmy w sobotę w ZOO w Czechach. Nie wiem czy to to samo gdzie Anita była. My byliśmy w Dvur Kralove i polecam wszystim, którzy maja niedaleko z południowej Polski. Upał był straszliwy, ale warto było jechać. Patryk był przeszczęśliwy.


W niedzielę poszliśmy z Patrykiem na pierwsze zajęcia z nauki pływania po wakacjach.
Zmienili nam trenera i dwa miesiace przerwy zrobiły swoje. Patryk był przestraszony i przez pierwsze pare minut nie chciał się odkleić ode mnie. Później było już troszkę lepiej, ale do nowej Pani instruktor nie przekonał się. Mam nadzieję, że na następnych zajęciach będzie odważniejszy. Acha i straszny uparciuch z niego, zamiast ćwiczyc to co instruktorka pokazuje to on po swojemu, zmusić go do pływania na plecach się poprostu nie da. Najbardziej go interesują zabawki, które leżą na brzegu :-)

W chodzeniu też robi postępy, coraz częściej się puszcza. I nie patrzy gdzie idzie, pędzi przed siebie. Teraz to dopiero trzeba go pilnować :ico_szoking:

Co do zębów to Patrykowi wyszły teraz czwórki na górze i na dole. Tak dziwnie trójek nie ma a czwórki się przebiły.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 wrz 2008, 15:21

czesc Kochane!!!
U nas tez problem z zebami. Czworeczki juz sa na gorze, na dole zaczynaja wylazic i trojki na gorze wylaza wiec Szymo jest mega marudny i zle spi w nocy. Szkoda mi go bardzo bo taki bidulek z tymi zebolami :ico_olaboga:

sylwia, a kiedy zaczelas nauke plywania z patrykiem i jak to wyglada? Jestem ciekawa bo sama tez chcialam pojsc z szymkiem :ico_haha_01:

lece bo zaczal plakac :ico_olaboga: odezwe sie pozniej pa

[ Dodano: 2008-09-08, 16:24 ]
Kochane, napiszcie mi jakiego plynu do kapieli uzywaja wasze maluchy. My, odkad przyjechalismy to mamy problem. :ico_noniewiem: zostalo nam niewiele tego z usa, ktory jest niedostepny w polsce i nie wiem co teraz mam kupiuc. moze hippa?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość