Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

26 cze 2009, 20:17

Jadziu, nie dziękuję i nawzajem - powodzenia
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 lip 2009, 13:08

hej dziewczyny, gorąco prosimy z Wiktorkiem o glosik
z góry dziękujemy :)


http://smyki.pl/fotki/zobacz_940121_Z-k ... rowka.html

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 lip 2009, 07:55

hej! "nas" też od września czeka przedszkole . Synek zadowolony wie że bezie sam ale jak to będzie w praktyce to się boję :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

09 lip 2009, 23:38

Witajcie
ale mnie tu dłuuuuuuuugo nie było

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 sie 2009, 08:55

A mnie jak długo nie było. Chyba miałam jakąś dziurę w mózgu bo rozpisałam się na listopadówkach 2009 i zapomniałam pisać tutaj, ale wstyd :ico_placzek: jednak już się poprawiam i będę pisać częściej. Co tam u Waszych szkrabków? Bożenka, ale chłopcy Ci już porośli:)
A u nas miał być drugi synuś, a od tygodnia wiemy, że będzie córeczka. Lekarz się pomylił stwierdził:)
Mati ok. Fajny już taki samodzielny się robi. za miesiąc się przeprowadzamy wreszcie więc będą wielkie zmiany:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

07 sie 2009, 20:14

Ojej jak tu pusciutko :ico_olaboga:
Mnie tez tu wieki nie bylo.
A u nas miał być drugi synuś, a od tygodnia wiemy, że będzie córeczka. Lekarz się pomylił stwierdził:)
oho Kasia lepiej sie nie nastawiaj bo ronie moze byc :ico_oczko: Jak sie czujesz?Jakies dolegliwosci Ci dokuczaja?No i pochwalilabys sie brzuszkiem :ico_haha_01:
pata, synek na pewno sobie poradzi w przedszkolu to chyba mamusie bardziej przezywaja-wiem z autopsji :-D
Powodzenia :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 sie 2009, 09:25

Magda Sz. nie kracz:) teraz niech już tak zostanie bo lekarz mi odda za dziewczęce ubranka:) w każdym razie ja sama widziałam dość dobrze wargi sromowe i nic pomiędzy tylko dziurka:) mam nagranie na kasecie z tego wydarzenia:)
Już się chwalę brzuszkiem:)
Obrazek
Obrazek
Właśnie zaczynam 7 miesiąc, ciekawe czy nie pęknę jeszcze przez te 3 miesiące:) mam już 14 kg na plusie. Czuje się dobrze. Ciąża przebiega idealnie. Mała miała 2 tygodnie temu 900 gr. Mam problem tylko i chyba aż bo mi to życie utrudnia z uciskiem na nerw kulszowy, który dokucza coraz bardziej z wiekiem ciąży. Jeździmy jednak 2 razy w tygodniu z Mateuszkiem na basen, także może nie rozłożę się całkiem w łóżku.

Ja Mateuszka nie posyłam do przedszkola, bo kosztuje u nas 400 zł i po prostu po opłaceniu wszystkiego nie mam tyle na zbyciu, ale spróbuję zapisać go gdzieś na zajęcia z rytmiki lub angielskiego lub będę woziła go do takiego domowe przedszkola choć raz, dwa razy w tygodniu. Resztę zajęć będę robiła mu sama w domu. Mati uwielbia labirynty:)

A tak poza tym to u nas jeszcze za jakiś miesiąc przeprowadzka (od teścia). Za tydzień w poniedziałek startujemy z wykończeniem mieszkanka, co zajmie około 2-3 tygodni już z rozłożeniem mebli także nie możemy się już doczekać i odliczamy dzionki:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 sie 2009, 17:53

Kasia wygladasz slicznie :ico_brawa_01: uwielbiam widok ciezarnych :ico_brawa_01:
Brzuszek juz spory i taki okraglutki :-)
Super ze masz nagranie z usg kurcze jak ja zaluje ze jak bylam w ciazy nie mialam mozliwosci nagrania :ico_placzek: no wiec mowisz ze wyraznie widac ze to dziewczynka wiec chyba nagle jajeczka juz nie wyrosna :-D
A tak poza tym to u nas jeszcze za jakiś miesiąc przeprowadzka (od teścia). Za tydzień w poniedziałek startujemy z wykończeniem mieszkanka, co zajmie około 2-3 tygodni już z rozłożeniem mebli także nie możemy się już doczekać i odliczamy dzionki:)
ach tak pamietam ze pisalysmy o kredycie mieszkaniowym :-) super ze juz wkrotce bedziecie na swoim :ico_brawa_01: my bylismy teraz 5 tyg w Polsce i mieszkanko tez jest w trakcie wykanczania.Kupilismy juz wszystko co potrzeba,moja mama doglada mieszkania bo niestety w 5 tyg nie dalo sie wiele zrobic :ico_noniewiem:
Ale czekam tylko do czerwca niecierpliwie bo juz zjezdzamy :ico_brawa_01:

A przedszkole to masz racje ceny koszmarne :ico_olaboga:
kurcze jakbym teraz byla w Pl i przyszloby mi placic za 2 za przedszkole to nie wiem jakim cudem bym to zrobila :ico_puknij:
A najgorsze jest to ze u nas w Siedlcach panstwowe kosztuja od 270-320 a moj kolega dal swojego synka do prywatnego bo do panstwowego sie nie dostal i placi 360 :ico_szoking: czyli roznica niewielka nie wiem o co tu chodzi :ico_noniewiem:

Pamietam ze masz wyksztalcenie pedagogiczne wiec nauczysz synka czego potrzeba :-)

Aaa zajrzalam na listopadowki no i dopiero sie zorientowalam ze piszesz z moimi wirtualnymi kolezankami-emigrantkami-Mikusia i Siunia :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 sie 2009, 08:22

Magda Sz. tak jestem na listopadówkach z okazji nowego brzuszka:)

Co do przedszkola to ceny zależą od tego ile gmina dokłada. Widać u nas mało i stąd te ceny,a prywatne czy niepubliczne są droższe o 50-70 zł więc faktycznie lepiej chyba dać do takiego jak już się ma wybór.

Z budową troszkę się wkurzam bo w poniedziałek za tydzień mój tata wchodzi z robotą, a żadne media nie są podłączone. Dziś się wszystko wyjaśni. Nie chciałabym mu spłukiwał wodę w kiblu z butelki za przeproszeniem i był bez prądu. Umowa umową, a każdy ma każdego gdzieś...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

10 sie 2009, 10:59

U nas tez nie bylo pradu i jak nasz koles ten ktory nam wykancza mowil kierownikowi budowy 3 razy zeby przyszedl i sprawdzil co jest to mial to gdzies dopiero jak pojechalismy do biura i opieprzylismy to za 10 min przyszedl i zrobil :ico_puknij:
A z rura od kibla to bylo tak ze nie byla zaslepiona a nad nami juz ludzie mieszkaja i jak splukiwali wode w kibelku to wszystko wylatywalo :ico_olaboga: tesc na szczescie sie dopatrzyl i zatkal ja zanim byloby gorzej :ico_puknij:

Kasia dobre jest to ze malutka urodzi sie jak juz bedziecie na swoim :ico_brawa_01:
Dzieci beda miec razem pokoik?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość