Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 cze 2009, 10:00

Jadzia, powiem szczerze że tam moja praca to nie jest praca dla kobiety tym bardziej w ciąży normalnie to pracuję po 16 godzin bo tak wychodzi - a pracuję jako konwojent-serwisant jeżeli wiesz o co chodzi. A szczerze mówiąc to i chce mi się iść do pracy bo już mam dosyć siedzenia w domu i nie chce bo ja nie mogę jeździć dłużej niż pół godziny w samochodzie bo mnie mdli a z jednej strony to mi się nie chce do tego bałaganu wracać. Dlatego nie wiem co robić mój P. mówi kategorycznie NIE bo boi się o mnie bo jednak to jest dużo godzin a z drugiej strony chce abym siedziała w domu. Jestem po prostu w kropce i tyle.
zbankrutuje normalnie :ico_oczko: :ico_oczko:
odwdzięczę się kobietko :-P
A teraz idę do drugiego pokoju i zabieram się za skrobanie ścian bo mi jeszcze dwie zostały bo ostatnio to coś nie mogłam się zebrać jakiś leń po prostu we mnie wszedł :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 cze 2009, 10:05

A nie ma możliwości wrócić, ale na kilka godzin?
No właśnie nie ma bo jak jadę w trasę np. do Olsztyna to trawa do 16 godzin nie krócej dlatego to mnie tez tak bardzo przeraża bo jednak to jest bardzo długo. Zadzwonię do koordynatora że źle się czuję i że nie przyjdę jutro i tyle i pójdę do lekarza po kolejne L4 chyba tak zrobię i to będzie najlepsze rozwiązanie.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

02 cze 2009, 10:11

Ja tylko się przywitam :ico_haha_01:Reszta później,,, teraz lecę na miasto

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

02 cze 2009, 10:15

bigottka, jasne że wiem w końcu mój mąż pracowała w ochronie 3 lata :ico_oczko:

No to ja na twoim miejscu nie wróciła bym do pracy, jeśli była by to praca w biurze to owszem, można posiedzieć ale auto, nie normowany czas pracy, jeszcze nigdy nie wiesz co sie może przydarzyć. :ico_nienie: :ico_nienie: Jak dla mnie za duże ryzyko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 cze 2009, 11:03

Jak dla mnie za duże ryzyko :ico_noniewiem:
no właśnie dla mnie też trochę się boję że wyszłam z wprawy z jeżdżenia samochodem bo ja to raczej za kółkiem siedziałam tam czułam się jak ryba w wodzie a jest zawsze możliwość mieć stłuczki i po co później mieć nerwy na siebie za głupotę.
Ok przekonałyście mnie nie idę do pracy ale i tak za nią tęsknie za ludźmi niektórymi bardzo.
jasne że wiem w końcu mój mąż pracowała w ochronie 3 lata :ico_oczko:
no spoko bo wiesz nie każdy wie na czym to polega a jeszcze jak widzą kobietę to wielkie oczy robią pamiętam jak jeździłam zawsze mnie to śmieszyło :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jak faceci się patrzeli z niedowierzaniem na mnie

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

02 cze 2009, 11:29

Ok przekonałyście mnie nie idę do pracy ale i tak za nią tęsknie za ludźmi niektórymi bardzo.
wierzę kochana że tęsknisz ja ogólnie tęsknie za kontaktem z ludzmi :ico_sorki:
jak faceci się patrzeli z niedowierzaniem na mnie
hehe nie dziwię się ja byłam z mężem parę razy na obstawce imprezy to tez każdy patrzyła zdziwiony :ico_puknij: :-D :-D

Zmykam szykować się na jazdy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 cze 2009, 11:48

witam :-D
bigottka to dobrze,że nie wracasz teraz do pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zresztą prawnie pracodawca nie może ci proponować pracy dłuższej niż 8 godz i zero nadgodzin i godzin nocnych :ico_nienie: :ico_nienie:
Marcia77 a jak wyniki :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

02 cze 2009, 12:13

Marcia 77 czekamy na wieści

No musiałam zajrzeć przed wyjściem bo bym uschła :-P

http://bobbyy.pl/blog.php?id=429 :ico_sorki: :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

02 cze 2009, 12:24

no co ty aparat??? A co był Tobie potrzebny?
Był był :-) miałam dwójki za bardzo wysunięte, po prostu się nie mieściły. Jak byłam jeszcze dzieckiem to ortodoncja nie była popularna, później znowu kasy nie było... więc dopiero teraz się udało :-D Jeżeli chodzi o dół to w ostatnim roku jedynki zaczęły mi się trochę składać do środka.

więc czeka go jutro ciężki dzień z mojej strony:diabel2:
To ty taka diablica jesteś :-D ale kto się czubi ten się....

Marcia77 super wierszyk :-)

iw_rybka bigottka datki dane :ico_brawa_01:

To nie ja, to Emilka, dzisiaj i tak dłużej pospała, bo do 6.40 :ico_oczko: Normalnie o 6, a czasami przed 6 juz wyspana jest :ico_oczko:
To tak jak u nas... chociaż ostatnio śpi nawet do 8 :ico_brawa_01: tylko co z tego jak wieczorem o 23 idzie spać :ico_zly: a tak to po 21 już spała. Będzie ciepło wybiega sie na dworze to może wcześniej będzie zmęczona

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 cze 2009, 12:46

szykować się na jazdy
nie zapomnij zdać relacji z jazdy :-P
datki dane :ico_brawa_01:
dziękuję bardzo :526:
ja ogólnie tęsknie za kontaktem z ludzmi :ico_sorki:
no właśnie to siedzenie w domu to mnie dobija i tyle.
Co robicie dzisiaj na obiad?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość