Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

14 maja 2007, 22:15

OOO Kasia z samego referatu oswiaty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawe co z tego wyniknie .

Widocznie musy do twarzy to wszystkie rewelacyjne :ico_haha_02: ja mam rimmel to pisze o nim

stawiam dziewczynki a co. Tylko piwko bedziemy pić? Może po drinkolku? Obrazek Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 maja 2007, 22:26

surtsey, a w rosmanie widziałam takie musy rodzimej produkcji, tylko firmy nie pamiętam, za 11 zł tylko obawiałam sie kupić, ale może zaryzukuje :ico_oczko:
jeszcze sie pochwale, ze na samym czubku nosa wyszło mi zimno :ico_szoking: wyglądam jak Hogata :-D
no z samego referatu oświaty...jak im tyle trułam to sie nie dziwie, ze wrescie zadzownili :ico_haha_01:

ja sie chętnie napije...od razu podwójny i spadam lulu :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

21 maja 2007, 18:35

o su takie drinki to ty kasy widzie masz w cholere :-D
kasia i jak tam sparwy sie toczaą z pracą????ile ty masz teraz tych godzin?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 maja 2007, 20:10

edi, pracuje teraz w świetlicy szkolnej i tam mam etat, ale ja bym chciała pracować jakoś rano, a tu mam popołudnia :ico_noniewiem:
dostałam dwie oferty pracy z przedszkola, ale na razie sie nie ciesze, bo jeszcze nic nie wiem, mam sie pojawić u tych dyrektorek w piątek.
trzymajcie kciuki, bo już z nudów wariuje w domu, a lenka mnie wykańcza :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

23 maja 2007, 17:25

kasia mocccccccccccnnnnnnnnnnnoooooooooooooooo trzymam kciuki.
a pomyśl sobie ze ja całymi dnaimi z wyjącym karolkiem :ico_olaboga: ja juz wariuje :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 maja 2007, 18:22

edi, ja mam podobnie z lenką, uczepi sie nogi rano i tak potrafi godzinami mi stękać :ico_noniewiem: trace cierpliwość, bo kiedyś musz coś ugotować czy posprzątać, a bajki tylko z kimś chce oglądać :ico_noniewiem: zaczyna być nieznośna jak cholera, kładzie sie na podłodze albo sie drze :ico_noniewiem: mam nadieje, ze jej minie, bo jak tak dalej będzie to nie chce miec więcej potomstwa :ico_oczko:

a z tą pracą to nie wiem, jedną rozmowe mam we wtorek, a ta drug raczej pewna, tylko, ze po prostu otwierają nowy oddział w przedszkolu, bo jest duzo dzieci nigdzie nie przyjętych, ze wględu na brak miejsc i sie troche boje, ze jak teraz otworzą to za jakiś czas zamkną znowu :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

26 maja 2007, 20:55

sie troche boje, ze jak teraz otworzą to za jakiś czas zamkną znowu

co ty sie na zapas martwisz :ico_nienie: najpier niech cie przyjmą a potem ..a potem zawsze moze cos innego sie trafi :ico_oczko:
jak tak dalej będzie to nie chce miec więcej potomstwa

ja juz jestem pewna ze nie chce. a szkoda bo jedynaki sa nieszczesliwe.ale ja wiecej nie wyrobie.jakby sie drugie takie trafiło to kaplica :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 maja 2007, 13:03

edi, ja nie wiem jak sobie dziewczyny radzą z bliźniakami???? :ico_szoking: ja też kategorycznie NIE CHCE mieć więcej dzieci :ico_oczko:

no wiem z tym przedszkolem, ale i tak sie martwie, bo już bym chciała miec pewną i stałą prace :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

30 maja 2007, 20:45

oj kasia jak ja bym chciała do pracy.siedzenie w domu mnie juz dobija.młodego rolnika dalej nie ma a wypis z ksiąg wieczystych idzie juz prawie 2 m-ce.wiec do krusu dalej nie moge sie zapisac.ja to dopiero jestem na niepewnym :ico_oczko:
kurcze przeciez kazdy jakos prace znajduje to czemu my mamy byc gorsze :ico_oczko:
su widze siedzi na tt ciekawe czy do nas zaglądnie :ico_oczko: :ico_nienie:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 maja 2007, 22:29

edi, ja mam to samo, siedzenie w domu mnie dobija! dzieękuje Bogu, ze mi ta swietlica wpdała, bo bym w domu wykitowala :-D
tak dlugo czekasz na te papaiery? to pewnie inna sytacja, ale na mieszkanie księge zalozyli nam w 3 tygodnie. ale zaplacilismy za takie papierki chyba 600zl, a liczylismy na 200! :ico_oczko:
su wracaj i pociesz bezrobotne kolezanki :ico_oczko:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość