kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

22 mar 2010, 19:22

Hej dziewczynki
Eve karmelka chłopaki jak sie patrzy super !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Eve może to z niego twoje hormony wychodzą , mi już lekarka z Lenką mascie sterydowe pakwała ale przeczekalismy to jakies 3 tyg to trwało

u nas też Lusi brzusio rośnie nonono tyje 4 kg mamy na sobie i najgorsze że skończyły sie całe dnie spania dziś mamy cały dzien nie spania. :ico_olaboga: i tatuś jest tak cudowny że nosi ja na rękach i kurna mała kuńdza wymusza na nas .
ale sie nie dajemy
Poza tym kurde u nas zastój w cyckach za zastojem kapucha na codzien idzie , i dziś jest lepiej ale mam wrażenie że dziś mam mniej pokarmu i juz sama głupia jestem , no z drugiej strony miękie cycusie nie oznaczają zaraz braku pokarmu przecież :ico_olaboga: :ico_olaboga:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

22 mar 2010, 20:37

hej mamusie :)
Ewa Tymuś już jaki duży chłopaczek!!! zdj Jagódki i małego prześliczne
Filipek cudowny
reszta maleństw też :-)

u mnie ok.poszłam do pracy.co prawda tylko na pół etatu,ale zawsze to pieniądz i przede wszystkim wyjście z domu.przynajmniej nie mam czasu użalać się nad sobą i rozdrapywać ran ...
pozdr serdecznie i buziaczki dla dzieci

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 mar 2010, 20:40

herbaciana JUŻ MIAŁAM CIĘ OPIEPRZAĆ,ŻE NAS OPUŚCIŁAŚ.Fajnie,ze masz pracę,trzeba wyjść do ludzi to zawsze dobrze robi :-) trzymaj się kochana :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

22 mar 2010, 21:36

nie opuściłam was,czasami zaglądam.tylko czasu brak na wszystko...
nawet na seks i dzidzie. :ico_placzek: wracam do domu i padam na ryjek.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

23 mar 2010, 10:24

herbaciana zraz skrabie tego maila :ico_sorki:

kamelek no u nas cieddznie niepsanie poza spacerami też staje się normą, ale przynajmniej Młody coraz barzdiej komunikatywny - naśladuje miny, po swojemu juz guga, do jagi to niemal iść by już chciał :-D
a wiesz - co do pokarmu - polecam Ci bardzo herbatke mlekopedną z herbapolu. bo z hippa mi nie pomagała. ale przy jadze tez miałam okres kiedy mniej mleka miałam i po 2 saszetkach herbatki był nawał :-) kup w aptece, poproś o mlekopędną z herbapolu, będa wiedziec :-)

co do buźki - to ja na sterydy bym tez sie nie zgdoziła, jaga jak miała megawysypke ze strupami na głowie i buźce to tylko głowkę smarowałam, buźki nie, to najgorsze świństwo :ico_noniewiem: ale na szczęście u Tymka zaczęło wszystko wracać do normy - tylko woda przegotowana + wit. A w kremie. Wiesz, u mnie to chyba nie tyle hormony, co łojotok Małego. Teraz skorka dojrzewa, wiec może się wyklaruje, Diety nie zaostrzałam, czyli to raczej nie alergia, skoro samo sie wycisza.

a my dziś chyba pospacerujemy dłuzej, po Młodą do przedszkola potem skoczymy, ale wcześniej chyba wyleżę sie troszkę, bo jakieś :ico_chory: mnie łapie :ico_noniewiem:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

23 mar 2010, 17:04

U nas dziś lepiej ze spaniem , dziewczyny bo w weekend poszalałąmz kawką może po kawie była taka pobudzona :ico_olaboga: no niewiem , albo zupka ze smietanka bo puszczała pierdzoszki może brzuszek troszke dokuczał i nie dawał spac no sama niewiem ale już dziś norma.

Dziś sobie leży i ściga oczami Lenkę a ta jej pajacuje i kurcze chyba sie uśmiechneła dziś może swiadomie do mnie jak sie do niej odezwałm :ico_haha_02: tak czy inaczej rozpłynełam się :ico_brawa_01:

Pospała sobie dziś nasza córeczka na dworku 40 min jutro też sobie pozwolimy na dłużej jak bedzie taka pogoda.
Eve mi raczej nie brakuje mleka bo słysze ze łyka wiec nie jest źle ja piłam tą z Hippa z Lenką teraz nic nie pije bo nie ma potrzeby póki co.

Kuruj sie kochana bo teraz pogoda zdradliwa trzeba uważac na siebie

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

23 mar 2010, 17:30

Witajcie kochane lutowki :-) zagladam do Was czasem z sentymentu i sprawdzam, co u Was slychac.
herbaciana, fajnie, ze sie odzywasz :-) snilo mi sie kiedys, ze odwiedzilam Cie w domku w lesie :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
teraz pogoda zdradliwa trzeba uważac na siebie
swiete slowa, mnie w czwartek przewialo - przepocilam sie w kurtce i ja rozpielam, wiatr zrobil swoje i 3 dni przeziebienie z dreszczami mnie meczylo :ico_sorki: teraz codziennie sie zastanawiam, jak malutka na spacerek ubrac...
u nas cieddznie niepsanie poza spacerami też staje się normą,
Kiara juz nawet na spacerkach marudzi :ico_oczko:

A wiadomo cos o Asi? Jej Niunia juz po opercji?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 mar 2010, 11:07

hej kochane :-)

o Asi nic nie wiem ejszcze, napisałam maila, ale nie odpisała, napiszę sms-ka albo zadzwonie i dam wam znac :ico_sorki: :-)
a u nas znowu fantastyczne słoneczko :ico_brawa_01: ale dziś mama moja zapowiedziała sie an spacer z wnukiem to mam zamiar odpocząć troszkę :-)

helen no twoja córeczka to już ma ten fantastyczny wiek, kiedy z kadym dniem coraz więcej potrafi i widac jak sie szybko rozwija, prawda? :-)
u tymka już z dnia na dzień widać róznice, jest coraz bardziej swiadomy, ładnie grzechotkę trzyma, uśmiecha sie do ulubionych zabawek, ciągnie Jage za włosy nawet :-D i oczywiscie terroryzuje :-) cwaniak mały :ico_haha_01:

ja teraz mykam do naczyń, potem odkurzanko a potem jakis film dobry może. wczoraj obejrzałam polski enen z szycem - polecam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 mar 2010, 11:40

helen no twoja córeczka to już ma ten fantastyczny wiek, kiedy z kadym dniem coraz więcej potrafi i widac jak sie szybko rozwija, prawda?
teraz wszystkim rozdaje usmiechy, probuje gaworzyc, rusza sie coraz wiecej, spi coraz mniej :ico_oczko:
dzisiaj bylysmy na pierwszym szczepieniu, nozki niunia ma poklute, ona plakala, a ja prawie z nia :ico_placzek: :ico_oczko: teraz jest wykonczona i drzemie

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

24 mar 2010, 13:24

A u nas taka pogoda piekna 17 st pokazuje termometr :ico_szoking: lecimy na spacerek całą rodziną :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość