Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

29 paź 2007, 14:46

no i niewiem co z nia zrobic:( a najgorsze jest to ze jak ona nie jest z mama to mamy nie przekabaca i mama ma swoje zdanie a jak ona juz spi u mamy to mama ja kryje i popiera i wogole, ja daje Maciusiowi cos tam a ona az mi sie nie chche pisac wiece tak mnie wkur...... ze az mi cisnienie podchodzi ide sobie zrobic kawe wole o tym nei mowic nie pisac i nie widziec mojej durnej siostry
Aga0406 a co bys mojej siostrze zrobila??? moze i ja cos wymysle bo juz nie mam sil

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

29 paź 2007, 21:14

Ja bym zastosowała na nią mocne argumenty i mnóstwo pytań do jej mądrości. Uwierz że każdy w koncu się pogubi przy fali pytań :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

30 paź 2007, 09:33

szkoda gadac cos mi tu nie zapisuje pisze 3 raz i sie nie zapisuje i sie wsciekam

[ Dodano: 2007-10-30, 08:36 ]
dziewczyny szkoda gadac na moja siostre tak jak ona powie tak ma byc ma pretesje ze ja nie przyjezdzam ale jak ja mam przyjezdzac i nonono sluchac co robie zle i co wogole jest nie dorbze a jak cos robie to sie patrzy jakbym wogole niewiedzialaco robie jak na idiotke normalnie mowie wam skozda gadac to co ona powie jest swiete i tak musi byc , keidys jej gadalam ale ile mozna zygac mi sie chce jak mam ja spotkac bo ile mozna sluchac ze zle robie i ze wogole po coja jestem keidys nawyjezdzie mowila mi ze i tak bede sie klocila z moim P po slubie i ze bedzie nie dorbze zebym nie brala slubu bo nie ma sensu i wogole ze bedzie wsyztsko nie dobrze i wytzsko robila zeby mnie sklocic z moim P (nie bylismy jeszcze malzenstwem) no debilka mowie wam

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

30 paź 2007, 11:43

Po tym co piszesz to należy uznać, że Twoja siostra poprostu Ci zazdrosci i dlatego ingeruje w Twoje życie. Ja jestem bardzo uczulona na takich ludzi. Mam podobnie zachowujacą się szwagierkę :ico_puknij: nie równo pod sufitem ma i to zdrowo, ale daję sobie z nią radę. Też próbowała mnie skłócić z mężem i tesciami, ale obrócilo się tylko wszystko pzreciwko niej, bo moi tesciowie stanęli po mojej stronie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

30 paź 2007, 13:01

a u mnie jest tak ze jak cos dorotka (siostra) powie to jest swietosc i wsyzscy jej bronia tylko ja i moj P wychodze na innych bo robimy tak jak my chcemy a nie ona.
teraz sobie wymyslila bo pozyczylismy od niej hustawke dla malego no i chcielismy oddac i zawiezlismy ja do tesciow a ona czyli moja madra siostrzyczka wymyslila sobie ze mam jej ja przywiezc bo niebedzie lezala ta hustawka nigdzie indziej niz u niej no przeciez ona jest nienormlna!!! i ja mam specjalnie jechac przez cala warszawe do piaseczno nawet za po to zeby jej zawiezc zeby ona byla zadowolona no paranoja !!!!!!!!!! nie znosze jeje poprostu

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

30 paź 2007, 13:19

Nic tylko współczuje :ico_puknij: co za baba

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 paź 2007, 16:26

no faktycznie karolina masz jakas problemową siostrunie..
relacje moje z siostra sa w porzadku, na szczescie, a jest starsza o 12 lat..czasem mi mowi słuchaj starszych, ale ja bronie swoich racji..ma jedna wade, ktora mnie :ico_zly: do reszty a mianowicie, ze moja siostra jest okropna materialistka i nawet na rodzinie by chciała zarobic, ale jest do tego niezła cwaniara..wyobraźcie sobie sytuacje, ze ona chce sprzedac rogowke - roczna, super, duza, rozkładana, bordowa, pasowałaby mi do mojego pokoju jak ulał -i pytam ja za ile, a ona mi mowi, no takie rogowki stoja za 2500-3000 - ok rozumie, za 1500 mi mowi, a ja w :ico_haha_01: i mowie jej przeciez ty ja za 1500 kupiłas - bo ma znajmego na targu co jej zrobił po nizszej cenie - a ona mi no to co, ja jej mowie uzywane rzeczy traca na wartosci a nie zyskuja, jeszcze jak ona jest na okragło eksploatowana..normanie :ico_szoking: w sumie dobrze kombinuje, bo obcy nie bedzie wiedział ze ile ona to kupiła, ale skoro mnie pytała czy nie chce kupic to chybalogiczne ze jak wiem ile to kosztowało to sie nie dam naciagnac :ico_nienie: wiec widzicie.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

30 paź 2007, 17:45

ladybird23, fajna masz ta siostre :)
moja to by zyla na koszt innego ciagle jej skozda kasy i wogole najlepiej zeby ktos jej ciagle cos kupowal i karmil ja a ona by ie wydawala taka zyla ze szok

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 paź 2007, 17:59

karolina a twoja siostra jest mezatką??

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

30 paź 2007, 19:10

tak od siedmiu lat tylko ze oni sie ciagle kloca i wogole jest nie tak jak potrzeba nie powie mi tego ale zazdrosci mi ze mi sie uklada z moim P ze mam super tesciow i wogole ze mam kase i ze mam lepiej i dlatego moze mnei tak wkurwia przepraszam ale niemoge o niej inacze mowic

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość