Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

15 paź 2007, 11:10

Joanna24, to tylko sen ,wszystko jest i bedzie dobrze zobaczysz :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

15 paź 2007, 11:26

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 19:29 przez malgoska, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

15 paź 2007, 11:32

malgoska pisze:Teściowie... ja mam tylko teściówkę, ale taką cholerę,

hehe ,moja tesciowa nawet ze juz sie nie wtraca troche ja ustawilam od slubu ale poczatki byly ciezkie jakby mogla to by nam kazda zlotowke wtedy wyliczyla jaka wydalismy i wszystko by chciala wiedziec :ico_zly: dobrze ze teraz mieszkamy troche dalej od nich i tylko w niedziele sie widzimy :ico_haha_01: bardziej jej coreczka sie czasem wtraca i prawi moraly ale ja tez pod tym wzgledem ustawilam.nam sie auto schrzanilo i z 1500 na naprawe musimy wydac dzis krzysiek ma je do mechanika odstawic :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

15 paź 2007, 12:10

Witajcie kwietnióweczkzi!
ja mam dziś od rana dzień do nonono i humor taki, że bez kija radzę nie podchodzic!!
a zaczęło się tak - chce ułożyc rano włosy i co, i na złość cholery jedne, na wszystkie strony, ale nie tak jak ja chcę, w kucyk się nie da, tak się nie da, no szlag by to trafił!!!
dodatkowo tusz mam na wykończeniu a co za tym idzie rzęsy nie wymalowały się tak jak powinny, a ja na punkcie rzęś mam lekką "obsesję" :-D , ja nie używam, pudrów podkładów ani tym podobnych, ale zawsze maluję oczy - i musi to być perfekto bo inaczej :ico_zly: .... noi nie dość. że włośy do nonono to i rzęsy do nonono, a i jeszcze zapowmniałam, zaliczyłam na przerwie śniadaniowej :587: ... potem już nie jadłam, bo jakoś mi sie nie chciało; a teraz znów robię się głodna, a nie mogę patrzeć na to moje żarełko... ehh brak słów, ręcej opadają i w ogóle... ale zaraz pójdę zaglądnąć co szefowa ma w lodówce, może się pod coś dobrego "podepnę" :-P , przepraszam, że tak Wam wywalam żale, ale no masakra dziś... jeszcze jak sobie tych teściów wczoraj przypomnę to już w ogóle ... spokojnie, spokojnie, biedna ta moaj dzidzia dzisiaj, tak jej matka "atrakcje" funduje :(

Asika, kochana zdrowiej! DUUUUŻO ZDRÓWKA!
Joasiu, a Ty kochana nie zamartwiaj się, na pewno z zdzidzią Wszystko dobrze!! pamiętaj, że nasze maluszki wyczuwają nasze nastroje i przeżywają to z 10 razy mocniej! (i kto to mówi :ico_haha_02: )

Trzymajcie się robaczki cieplustko, do sklikania

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

15 paź 2007, 12:22

Myszka nie martw sie mnie tez rano wzieło na wymioty :(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 paź 2007, 13:05

Joanna24 pisze:przekaż jej pozdrowienia i buziaczki od nas.

przekazane
a oto sms od Asi :
Z USG wszystko ok, nic nie widac zlego. Widziałam malenstwo lezalo na plecach i kciuk trzymało w buzi, machało rączką i nóźkami. Jestem przeszczęsliwa


[ Dodano: 2007-10-15 ]
Współczuje wam tych wymiotów. Ja przez całą ciąże moze z 3 razy wymiotowałam ale ciągle mi było niedobrze. I jedynie pomagały mi mandarynki i pomarancze na te mdlosci.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

15 paź 2007, 14:09

Witajcie kwietnióweczki!!!

edit53 pisze:bardziej jej coreczka sie czasem wtraca i prawi moraly


ja tam z teściami nie mam nawet problemów, bo się nie wtrącają, chociaż czasem mam nawet za złe. Np. nie interesują się wogule mieszkaniem naszym, jak przebiega remont itp. No ale chyba nie będę marudzić bo wole żeby się nie wtącała niż za dużo miała do powiedzenia.
A co do mojej szwagierki to nie mam z nią problemu bo wogule się ni odzywa do mnie więc ja do niej również. Całe szczęśie, że mężulek to widzi więc nie muszę mu tłumaczyć czemu chrzestną nie zostanie :-D . Uhh jak ja jej nie znosze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: . No ale głupim człowiekm się nie będę denerwować.

Asika kochana trzymamy kciuki, wracajcie do nas szybko.

[ Dodano: 2007-10-15, 18:42 ]
Witam ponownie, ale mi się udało moja mama jest akurat w Warszawie u mijej siostry i były w komisie. Kupiły mi mój wózek który bardzo mi się podoba, a który jest nowy, wogule nie używany. No miały szczęście, że akurat się trafił podaje Wam linka http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=483. Nie wiem jeszcze dokładnie jaki kolor bo tak przez telefon to nie zrozumiałam dokładnie, ale coś z popielem, także pasuje dla chłopczyka i dziewczynki. Tutaj mogą być podane nowe kolorki więc nie jestem pewna który to. Jak już będę go mieć w domku to zrobię mu zdjęcie. Hehehehe ale się cieszę. :ico_brawa_01: Musiałam się pochwalić :ico_wstydzioch: bo akuart taka okazja mi się trafiła.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

15 paź 2007, 21:12

eVe80, no to kochana super! ciesze się bardzo, a wózek jest fajniusi wizualnie i z tego co wiem ma bardzo dobre recenzje użytkowników - no wózek nie do zdarcia! super, że Wam się tam udało, to babcia z ciocią zrobiły prezencik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a u mnie już ok, poleżałam na chwilę z mężusiem po pracy i nawet nie wiem kiedy mi się usnęło :ico_wstydzioch: , ale od razu lepiej jak się tak po wtulałam :ico_oczko:
a co tam u Was?

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

15 paź 2007, 21:47

No moją sisotra szaleje, :-D kupiła już różowy rowerek, różowe kozaczki dla maleństwa i mnóstwo ubranek. Wszysko kupuje w ciuchlandzie ale z metkami jej sie trafiają, tak więc może ja jutro też się wybiorę na jakieś zakupy bo troche mnie to rozochociło.

A tak na marginesie to weszłam na wątek majówek, no szok co się tam dzieję. Pechowy jakiś ten wątek. Biedne te dziewczyny bo nawet nie mogą sobie pogadać na temat dolegliwości.

[ Dodano: 2007-10-15, 21:50 ]
Myszka_ cieszę się, że wózeczek się podoba. Naczytałam się wielllllleeee stron na temat firm wózków i nawet ten mi się spodobał jako pierwszy, a tu taka niespodzianka. Cieszę się bardzo :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

15 paź 2007, 21:57

eVe80, fajnie masz z tą Twoją siostrą, tylko będzie problem jak się chłopczyk urodzi, będzie miał za złe ciotce że go w róże chciała stroic :-D :ico_oczko:
no pechowy mają wątek a ile kłótni... szkoda, bo chcąc nie chcąc przejmują się tym i przeżywają :(...
wózek fajny, fajnie wygląda noi firma też porządna, a zresztą na prezenty się nie narzeka - tym bardziej jak Ci sie podobał ten wózio, jeden (niemały) wydatek mniej :ico_oczko:
w ciucholandach nieraz trafi sie na coś fajnego, ale najlepsze są w tych większych miastach u mnie nie ma nic fajnego, ale musze się z koleżanką omówić, to do niej pojadę i ona mnie "oprowadzi" po miejscach wartych uwagi :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość