moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 gru 2008, 11:28

Mikusia, my tez czesto Marti zabieramy ze sobą. Pierwszy raz z nami na grilu była gdy miała 5 miesięcy :D Jezeli jednak chodzi o Sylwestra to wiem że lepiej jej będzie z dziadkami.
Zreszta ja z moim Muwazamy ze czasami jest potrzebne takie pobycie sam na sam, jakis wspólny wyjazd na zregenerowanie sił i na nowo pobudzenia uczuć :D

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

22 gru 2008, 14:17

mikusia pisze:a ja to wam powiem że my właściwie nigdzie nie wychodzimy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: no kompletnie nigdzie.. a jeśli już, to zawsze z dzieckiem.
No wszędzie, na zakupy, w gości... no wszędzie :-)

to tak jak my, a to z racji tego ze zupełnie nie mamy z kim zostawić dzieci. I na Sylwestra siedzimy w domu, bo innego wyjścia nie ma. Tez uważam, że wyjazd sam na sam z mężem jest potrzebny i wspólne wyjścia też. Ale jak nie można to trudno. Moi rodzice mieszkają od 400 km i ewentualnie do nich jak dziewczyny pojadą, to będziemy mogli pobyć sami albo gdzieś pojechać. Ewa już była 2 tygodnie sama u dziadków, ale Kinga jeszcze nie. Na wiosnę zamierzamy obie je tam zostawić a sami na 3 dni do Kazimierza wyskoczyć. Ale nie wiem czy to się uda, bo moja mam uważa, że jak się ma dzieci to się powinno dzieci zabierać na wyjazdy ze sobą, bo jechać samemu, to czysty egoizm. Nie zgadzam się z nią, ale ciężko mi ją przekonać i dlatego nie wiem czy zechce zostać z dziewczynami w tej sytuacji.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 gru 2008, 14:27

AgaSza rozumiem cie doskonale, Ja ma z tym dobrze że moi rodzice mieszkaja blok dalej a na dodatek mieszkamy jeszcze z tesciami ;/ ale tak czy siak to Marti i tak zosaje na dłuzej z moimi.
My pierwszy raz pojechalismy na weekend sami gdy Marti miała 3 miesiace :)

[ Dodano: 2008-12-22, 16:46 ]
Własnie zrobiłam Śledzie nawet całkiem całkiem smakują, ale dopiero po kilku godzinach ma byc efekt :) tylko bez pietruszki bo mój M nie lubi...

Składniki:
• natka pietruszki 1 pęczek
• pieprz czarny 1 do smaku
• cukier 1 do smaku
• jajko ugotowane na twardo 2 szt
• gęsta śmietana 1 kubek
• jogurt 1 kubek
• majonez 3 łyżki
• chrzan 2-3 łyżki
• rodzynki 1 garście
• sok z połówki cytryny 1 szt
• matiasy 6-8 szt
• sól 1 do smaku
Sposób przyrządzenia:
Filety opłukać i osuszyć. Rodzynki wrzucić na 3 minuty do wrzącej wody, odsączyć, ostudzić. Posiekać jajka i umytą osuszoną pietruszkę. Wymieszać śmietanę z jogurtem, majonezem i chrzanem. Wsypać jajka, pietruszkę i rodzynki. Doprawić do smaku solom, pieprzem, cukrem i sokiem z cytryny. Odstawić do lodówki na kilka godzin. Filety pokroić na kilkucentymetrowe kawałki, ładnie je poukładać na półmisku i zalać sosem :)
Smacznego !!!

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

22 gru 2008, 20:17

my mieszkaliśmy cały czas sami, 50km od rodziców... mała widywała się z dziadkami raz na 2-3tyg więc zawsze i wszędzie bywała z nami :-) a od września mieszkamy z moimi rodzicami i jakoś nie pali mi się zostawianie jej z kimkolwiek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: dziadki chyba są już "przejedzeni" Iśką bo ją widzą cały czas i już nie mają takiego bzika na jej punkcie :ico_noniewiem: czasami jak zostawie małą moim rodzicom, to za 10minut ją przyprowadzają i mówią że się już nią pozajmowali :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: więc szczerze mówiąc to ja się wole cały czas męczyć z moim dzidziusiem niż komuś go zostawiać :-)
i właśnie sobie uświadomiłam że od 2 lat razem z moim męzolem nie spędziliśmy ani chwili razem sami :-) no dobra, wczoraj byliśmy na godzinke na mieście :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a tak to wogóle nie jesteśmy sami :ico_szoking: :ico_olaboga:



moni spróbuje też tego przepisu który napisałaś :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 gru 2008, 20:46

Hehe Mikusia własnie siedze z Marti przy kompie a ona na cały dom: Dominkaaa :D hehe bo zobaczyła jej zdjecie. Musimy koniecznie sie jakos spotkać.

My często wyskakujemy np na kawe do Sofy na godzinkę, prawie jak randka :D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

22 gru 2008, 21:12

no my właśnie wczoraj wyszliśmy na godzinke do SOFY :-D :-D :-D

no i musimy się spotkać!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 gru 2008, 14:47

cześć kochane :ico_oczko: a ja niestety tylko na chwilkę - tyle miałam wam do opowiedzeia, do odpisania i przez ten grudniowy mętlik w pracy nic nie udało mi się wyskrobać czasu - dziś już urlop mam ale w kuchni go spędzę, a jutro w drogę do Poznania na całe święta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super, nareszcie zobaczę się z całą rodziną - Joasi to nawet jeszcze nie wszyscy widzieli :ico_haha_01:

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą Wam wiele radości, ciepła i optymizmu.
Niech w nadchodzącym Nowym 2009 Roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą, marzenia zmienią się w rzeczywistość, a sukcesy przerosną oczekiwania.

Świąteczne życzenia wszystkiego najlepszego, uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku przesyła
Magda z Joasią
:mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 gru 2008, 16:22

Dziewczyny a ja zabrałam się z Marti do robienia ciasteczek... to nasze efekty :)
[img][img]http://images44.fotosik.pl/42/05f8cb3b70bf7dc7.jpg[/img][/img]

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

23 gru 2008, 16:56

moni daj przepis! widziałam je na NK i aż mi ślinka pociekła :-D :-D :-D koniecznie musisz mi dać przepis :-)

Magdzinka no to nieźle hehe, mała ma już właściwie 2 lata a jeszcze rodziny nie poznała :-D :ico_oczko:


jutro nie wiem czy dam rade zajrzeć dlatego pisze od razu KRÓTKO I ZWIĘŹLE ;-)
[size=150]Merry Christmas and a Happy New Year! [/size] Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 gru 2008, 18:12

Więc i ja dołączam się do życzeń...
_________ /\
____________<> + <>
_______________ \/
____________`* o.@*o`.
___________. '*Q o *o@
__________( () o*o* @ o'.
_________.-' o *0_Q.-'-;*o)
_________.' 0 Q @0@ ()* `-.
________* @ o*o @. ‘Q * o )
_______o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
______.'` @ Q * @ o*o @ o*o .)
______*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
_____(* @ * 6._()__0*Q.~-' @ ()* `
_____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
____o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-@ o*o
___(.-' @ _Q_.-'~'-6. @ ´()`-*@.o’Q’
___.' @* o ..- @ o*o * 0 *@oQ`) o*'
__* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.'
_('._@ * o () '-._@_0__@_.-'Q o . '-.*_)
_;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'@ o*o
_.o-' * ‘@- .Q '._@_* .Q.~ @- () Q @ *'.
_* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.-6-'`@--.*
_;'-.__@_Q . 0 () oQ * @ -6@ o*o Q . o ‘-_______________|||_________________

Śniegu po nerki,
wesołej pasterki
prezentów moc,
seksu co noc,
pysznego bigosu
gwiazdki z kosmosu
i udanego skoku
do Nowego Roku!!!

[ Dodano: 2008-12-25, 19:34 ]
Widzę że wszystkie ostro świętujecie :D My własnie wróciliśmy od mojej mamy, wczoraj wigilię też tam spedzilismy.
Później powklejam zdjecia jak Marti buszowała pod choinką za prezentami :D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość