caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 sie 2008, 17:25

Witajcie dziewczynki, to fakt wszystkie wróciły, a ja niestety musze zrobic przerwe, bo dopadło mnie choróbsko :ico_placzek: :ico_placzek: , gardło boli jak cholera, nos zatkany, głowa jak w kasku...no po prostu masakra :ico_placzek: :ico_placzek:

chciałam sie tylko odmeldowac,ze zyje :-)

katrin zdjecia przecudne :ico_brawa_01: , zazdroszcze :ico_wstydzioch:

kolka to super ze niunia tak ładnie mówi :ico_brawa_01: , u nas z mowa jest bardzo kiepsko, młody nalezy chyba do tej grupy co zaczynaja mówic jak maja ze 3 latka :ico_noniewiem:

nie wiem co miałam jeszcze napiac :ico_noniewiem: , ciesze sie ze kwietniówki wracaja :-D :-D , ale z tym zamknietym forum to wcale nie głupi pomysł :-) , przecxiez czesto piszemy tu o intymnych sprawach :ico_oczko: i o np. wrenej rodzince :-D

zmykam, buziaki dla wszystkich :-) :-)

ps.ostatnio zaczepił mnie facet na ulicy i mówi, bedzie dziewczynka i poszedł...... :-D , dziwny jakis był :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

15 sie 2008, 17:42

Caro Gratuluje serdecznie maleństwa w brzuszku!!!!!!!!!
i zyczę duzo zdrówka!!

Kasik Dziękuję serdecznie! Ja tez Was oglądam i muszę powiedzieć ze Twoja Vikunia jest zadziwiającej urody dziewczynką!

Katrin 1,5 h to jest sporo! fajnie ze udało się zrobić tyle fotek!!
co do chodzenia... ja nie pisałam m.in. dlatego ze Wasze dzieciaczki raczkowały, chodziły za rączkę a Jagoda nawet nie pełzała... nawet nie wychylała się po zabawki - nic... nie mogłam wchodzić na forum i zadręczać się, ze coś jej jest skoro tak odstaje od rówieśników a nawet młodszych o miesiąc dzieci... ech jak ja się cieszę ze ona taka juz ruchliwa jest! Byłam u ortopedy niedawno i tez potwierdził ze jest OK. (miałam parę innych powodów, moje odejście spowodowało skumulowanie problemów)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

16 sie 2008, 08:50

Dagles, no widzisz Dagles niepotrzebnie sie nakrecalas,ale my mamy tak juz mamy:)Moja lekarka nas od poczatku ostrzegala,ze moze miec problemy z motoryka,bo jest wysoki.Mimo to i tak za kazdym razem pytam ja czy wszystko w porzadku skoro jeszcze sam nie chodzi.Najbardziej usppokoil mnie pobyt na wakacjach w Hiszpani,kiedy takich Leniuszkow Antosiow bylo duzo wiecej i dzieci starsze od Antosia tez chodzily tylko za raczke.To tylko na naszym forum jakos wybitnie motorycznie szybko ropzwiniete dzieciaczki byly :)

[ Dodano: 2008-08-16, 08:55 ]
caro, chorobsko przepedz precz,niech sobie szybko pojdzie bo wiadomo,ze w ciazy nie masz za bduzo srodkow na leczenie.A z tym facetem prorokiem na ulicy smieszna sprawa.Biedny myslal,ze ma jakies zdolnosci a my tu juz wiemy,ze Filipek w brzusiu mieszka :)

Kasik-widze,ze synowa tak rozgadana jak Antos i tez w swoim wlasnym jezyku.Ja go nie rozumiem ,ale jak wiesz ja ogolnie tepawa w kazdym jezyku obcym,wiec raczej Antos szybciej nauczy sie polskiego niz ja jego :ico_wstydzioch: Mala nie buntuje sie,ze zostaje sama z babcia jak chodzicie do Pracy?I nie wiesz co tam u Mroweczki?

[ Dodano: 2008-08-16, 09:00 ]
Kolka-jak myslisz moze miec Julka takiego partnera w pracy?Widac Antos tez ma jakies ciagatki do policyjnego zycia,bo nie chcial wylezc z auta.A ja wariatka juz szukam takiego na internecie.Chyba kupimy mu na gwiazdke,tylko czy ja tak dlugo wytrzymam? :ico_haha_01: I jak zwykle tutaj te autka duzo tansze niz w Polsce,powoli w naszym kraju nic nie bedzie sie oplacalo kupic.Normalnie koszmar jak wszystko w Polsce podrozalo.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 sie 2008, 12:29

cześć, ja tylko na sekundkę, u nas remontu ciąg dalszy. Strasznie u nas duszno, ,znów te straszne burze mają nadejść :ico_olaboga:
Dagles
, po pierwsze witaj ponownie. po drugie: zapamiętaj sobie, że każde dziecko jest inne i jakby wszystkie były takie same to by nudno było :-) Nie nakręcaj się, sami lekarze Ci mówią, że jest OK, to tak jest. Po prostu Jagódce się nie chciało, ma widać inne sprawy na głowie :-D

Katrin, partnera w pracy może mieć jak najbardziej. bardzo prosimy :-D Może nasze dzieci zaprowadzą nowy porządek na tym świecie. Moja ze swoją surową minką, a Twój Antoś będzie nawracał ludzi słodyczą w oczach :-D

Caro, zdrówka życzę!! Z tym facetem to dziwna sprawa, ale sympatyczna nawet. mi wróżyli chłopaka a sama wiesz jak wyszło :-D Ale kto wie... Pisałam już o tej mojej koleżance co jej na usg dwa razy córka wyszła a urodził się Damian? :-) Może i pisałam, ale pamięć ostatnio nie jest moją najlepszą stroną :ico_wstydzioch:

Co do tej mowy, to ja się cieszę. Przy odrobinie fantazji da się z nią już pogadać. Dziś mówi do mnie: "pan kosi" No bo sąsiad z kosiarką lata :-)
Fajnie tak słuchać tej nowomowy, czasem kupa śmiechu z tego jest. Niedługo same zobaczycie zresztą :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 sie 2008, 15:15

hejka. korzystam z okazji, że Ola śpi. byliśmy wczoraj nad jeziorem, było cudownie. Wyszaleliśmy się. Ale woda była zimna, więc zamoczyliśmy tylko nogi.

Caro, zdrówka dużo dla Ciebie.

a z gadaniem, to u nas podobnie jak u Caro. Ola na razie po swojemu nawija

katrin, nie tylko Antoś leniuszek. Olcia chodzi dopiero od trzech tygodni.Ale zasuwa już równo.Za rączkę chodziła dłuuuuugo

Dagles witaj :-)

kasi.k ja tam za bardzo nie przejmuję się tym mlekiem, bo ola je sinlaca a to też ma wapń. tylko, że ola też nie lubi nowości :ico_noniewiem:

no to teraz foty z wczoraj :)
rodzinka w koplecie

Obrazek


Obrazek

Obrazek
z tatą w jeziorku

Obrazek


chodzę sobie

Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 sie 2008, 15:21

delicja, ale Ty chudzinka jesteś :-) Fajne zdjęcia. No i samochód oczywiście :-D :-D A my wczoraj byliśmy tylko u Babci, ale tez fajnie było :-D A potem u... Taki to już mój los, że każdy fajny dzień tak się właśnie kończy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 sie 2008, 15:25

Kolka, chudzinka???właśnie przytyłam ostatnio. muszę sobie figure kupić :-D zobacz na moje sadełko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 sie 2008, 16:27

Gdzie????? Co Ty?? Wieszakiem na ubrania chcesz być? :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

16 sie 2008, 22:19

Widze dwie chudzinki przegaduja sie,ktora grubsza o deko,oj,oj,jak ja bym chciala schudnac,ale dobrymi checiami to sie nie da.A apeteyt ostatnio mam taki,ze moglabym konia z kopytami zjesc a w ciazy na 100 % nie jestem.To chyba starosc :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 sie 2008, 10:17

dziewczyny wy to macie tematy, wszystkie laski, a kłóca sie o nieistniejacy tłuszczyk :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: , moze ze mna sie policytujecie :ico_haha_01: :ico_haha_01: , u mnie +9 kilo :-D

niestety choróbsko nie przeszło jeszcze :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość