mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

20 kwie 2009, 08:55

Witam po weekendzie :-) Był bardzo intensywny :ico_brawa_01: Całą sobote spędziłam u mamy, dziewczyny się wychasały po ogrodzie :-D A w niedziele mieliśmy odpust, przyszła jedna babcia z dziadkiem potem na chwile druga przyjechała. Dziewczyny niedośc, że obkupione badziewiami to jeszcze karuzela mi postawili pod blokiem :-D Jak rudszyła karuzela to Matyldzi mina zrzędła :ico_noniewiem: Tak się cieszyła jak je widziała po nocach spac nie mogła, bo nie umiała się niedzieli doczekac. Ale jak się 2 razy zjechała to powiedziała, że nie są fajne :ico_oczko:Kati a ty tak czasem nie jestes ze śląska bo ja też musze czekac do 18 maja :-) A co do spania Matylda jak nie spi to potem ok 17 strasznie marudzi, i zasypia gdzie popadnie.Chloee ja tez uważam że antybiotyk jest doprą sprawą bo pomoże od razu a nie innymi lekarstwami to możemy tylko pogorszyc sprawe. Własnie dziś ide na kolejną kontrole z małą, już jest dobrze kaszel tez miną, ale musze z nią pogadac czy te zapalenie płuc co podejrzewała, czy nie trzeba faktycznie robic prześwietlenia.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

20 kwie 2009, 19:57

Hej! I u mnie było intensywnie, ale też nerwowo, bo poprztykałam się z moim. Na to wygląda, że miałam rację, bo rodzice mnie poparli. Dziś chłodno w stosunkach :ico_haha_01: ale nie jest źle. Jutro idę z maluchem na umówioną dawno wizytę u gastroenterologa. Ciekawe, co tu usłyszymy.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 kwie 2009, 21:28

Witam,

u nas sobota deszczowa,ale za to niedziela hmmmm ślicznie.W sobotę i tak było bieganie po kałużach ,chyba jeszcze wieksza frajda,a wczoraj wszystkie zabawki do piaskownicy i znów szaleństwo :ico_brawa_01: .Weekendy na wsi to jest to co lubią chyba wszystkie dzieci :-D

Chloe a co dolega Maciusiowi,że idzie do lekarza,czy tylko tak kontrolnie :ico_noniewiem: ???

Edulitko podeślij jakieś fotki,bo ciekawość mnie zżera jak brzunio rośnie :ico_wstydzioch: ,poza tym już dawno i Nikolci nie przysyłałaś :-)

uciekam,bo mnie mąż na winko woła :-D
do jutra

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 kwie 2009, 10:30

Witam
U nas wszystko w porządku i postaram się niedługo zebrac i podesłac fotki ostatnio to zrobiłam się leniwa :ico_wstydzioch:
Iwcia 33, - ale bym sobie lampke winka wypiła :ico_noniewiem:
chloee, - jak po wizycie u lekarza ?
mazia***, - zazdroszcze że mała jeszcze śpi po południu gdyby Niki podsypiała w dzień to i ja bym sie drzemneła :-D
My w poniedziałek jedziemy do Szczeciena do dentysty - juz boje się jak to będzie :ico_szoking: :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 kwie 2009, 16:50

Witam :-) Ale się dzisiaj na chodziłam, kolezanka w Stanach urodziła w sobote córeczke. I byłam na zakupach, nakupiłam śpioszków i kolorowych tetrowych pieluszek. Jutro jej to musze wysłac, tam niema ani spiochów ani tetrowych pieluszek. Fajnie się kupuje takie maleństwa :-) Moim też troche koszulek nakupiłam, oczywiście sobie nic :ico_noniewiem: Wole kupowac dzieciom, już taka mam nature :-) Nogi mi do tyłka wchodzą moja mała zdarła kolanka :ico_placzek: a jej rajstopki sa brudne jak święta ziemia :ico_olaboga: Bo se ją dzisiaja wystroiłam, w sukieneczke , mówi wtedy że jest fajną dziewczynką. Ide mężusiowi obiadek gotowac, aaaaaaaa i złożyłam na paszport . Bo lece za 3 miesiace małą niunie zobaczyc, i na chrzciny. Reszta wiary zostaje w domu, lece sama. Uffffffff wiecie to chyba bedą takie wakacje urlopowe od rodziny.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

21 kwie 2009, 19:46

Hej!
maziu, ale super! Też bym chyba tak chciała, byle nie na długo :-)
edulitko, tobie drzemka faktycznie by się przydała, Maciej tez nie śpi już w dzień.
Byliśmy u lekarza, upewnić się, co z tą rzekomą alergią Macieja na białko mleka krowiego. Biedaczek pija Nutramigen. Czas to potwierdzić, bo alergolożka problemu nie widzi. Na razie mamy skierowanie na kolejne iMG (test z krwi), a potem ciąg dalszy. Znowu to kłucie :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-04-21, 19:47 ]
zapomniałam! MACIEJ od września idzie do przedszkola :569: Cieszę się i ... troszkę żałuję, że jednak się dostał :ico_wstydzioch:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 kwie 2009, 10:56

Hejjjjjjjjjjjj gdzie jesteście :-? No co już na weekend pojechałyście czy co?????????? U nas dzis deszczowo, wiec nie poszłam do kontroli. Dzis pójde a jutro znowu zacznie kichac :-) Wstawac śpiochy koniec leniuchowania :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 kwie 2009, 11:00

Ja jestem u nas też deszczowo ale chyba i tak pojedziemy działkowac bo są przerwy w opadach :-)
mazia***, - to mega wyjazd Cięczeka super :ico_brawa_01:
chloee, - no co ty czemu załujesz ?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 kwie 2009, 11:56

No z tym wyjazdem to jeszcze nie tak na 100procent, zobaczymy w ogóle nie wiem ostatnio co robic. Wczoraj z mężem prowadziliśmy dyskusje na temat naszego domu. I nie wiem czy w ogóle pojade na wakacje w tym roku. Mój mąż nie może sie zdecydowc., czy chce miec domek czy życ ponad stan :-) Koszmarnie miec takiego faceta, raz rwie się do wszystkiego załatwia jezdzi już na teraz wszystko chce miec, a na drugi dzień stwierdza że to ponad jego siły i chce rezygnowac. Ja uważam kto nie ryzykuje to do niczego nie dojdzie. To tak jak moja córka chce jezdzic na rowerze ale kiedy siada na rower to się szybko zniechęca i twierdzi że już jej się odechciało. koszmar....

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

23 kwie 2009, 18:53

Hej!
maziu, ja podobnie jak twój mąż! Zapalam się i... gasnę i raczej nie ryzykuję.
edulitko, wiem, że przedszkole to najlepsze rozwiązanie, bo dzięki temu chociażby lepiej zacznie mówić, ale boję się, że stracę coś z jego czulości, niewinności. Teraz tak często mnie całuje, przytula się... No nie wiem sama..

[ Dodano: 2009-04-24, 16:19 ]
Hej! A co tu tak cicho? Weekend?? :-D Ja siedzę w domu i od trzech dni oprócz pracy nigdzie nie wychodzę. Mam zakaz od lekarza, tym razem ja jestem na antybiotyku, zlapalam tego samego wirusa, co Maciej i mam oszczędzać pluca i głos... zatem mały na działce, dzisiaj z dziadkami! Fajnie tak czasem posiedzieć w domku i poleniuchować :ico_brawa_01: Co do przedszkola, to wiadomo prędzej czy później iść musi i dać sobie radę również. W końcu facet jest. Coś mi się wydaje, że to ja bardziej będę przeżywała rozłąkę niż on :ico_oczko:
A co u Was??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość