Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 wrz 2009, 18:16

:ico_haha_01: kibel i już :ico_haha_01: Gabi też mówi toilet w razie w ale pani co 30 min średnio pyta wszystkie dzieci.
a co do pampersów używałam te z tesco ale nie foliowane tylko taki wierzch jak w oryginalnych no i się sprawdziły,nie odparzały ani nic.więc własnie zależy od dziecka .A Zuzia od małego ma AZS i problemy ze skórą a te pampersy nie szkodziły.Wydawałam miesięcznie tyle co inne mamy na oryginalną 1 paczkę :ico_noniewiem: Pamiętam,że były też takie foliowe,one nie były dobre.Dla Gabi też w tesco kupowałam i w pl i tutaj i też były dobre.oliwek nie chwalę żadnych a z kremów tylko balneum baby krem :-D ale to dla tego,że wszystko było niedobre na przesuszoną skórę Zuzi a balneum jest na skórę problemową i jest super.
no i to tyle :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 wrz 2009, 19:52

oj z tetrą też miał am przygodę na początku Jaś dostał uczulenia, nie wiedzieliśmy od czego, po zmianie pieluch nie przeszło, więc dr kazała przejść na tetrę i dopiero się zaczęło, on już z dupką tragiczną ja co chwile paluch w pieluchę czy sucha jak się posikał to nawet cerata nie pomogła a po kupie się poddałam i tetra poleciała, a co się okazało Jaś na pampersa był uczulony, tego oryginalnego, zmieniłam pieluchy a chusteczki zostawiłam, dopiero po jakimś czasie mnie olśniło i też zmieniłam i już było git.
co do kremu to u nas bambino ten gęsty tylko, bez oliwki z oilatum do kąpania a pieluchy bella happ rewela, dość tanie i nie uczulały, chusteczki wszystkie byle nie pampers.

wiecie co jak tak sobie przypominam te początki to się doczekać nie mogę, te maleńkie ubranka, które się tak na początku chętnie prasuje :ico_oczko: i cała reszta

[ Dodano: 2009-09-08, 19:53 ]
a dzieciaki faktycznie są bezpośrednie i ten kibel to tekst dnia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 wrz 2009, 20:31

Riterka... na kiedy Ty masz termin, bo tak patrzą na Twojego suwaczka i wydaje mi się że idziesz łep w łep ze mną i Blaskiem :ico_ciezarowka:

wiecie co jak tak sobie przypominam te początki to się doczekać nie mogę, te maleńkie ubranka, które się tak na początku chętnie prasuje i cała reszta
Hehe... z naciskiem na słowa na początku

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 wrz 2009, 20:56

Qanchita, na 28.02.10

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

08 wrz 2009, 21:02

wow to wy lutóweczki :ico_szoking:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 wrz 2009, 21:18

sylwia.uk, bliżej do marca niż lutego :ico_oczko:
Blask zapomniałam ci odpisać, że ta kanapka, jadłam z kurczaka, daje radę ale nic rewelacyjnego :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 wrz 2009, 21:40

No ja się przyznaję... jestem lutóweczką... ale tak Was polubiłam że nie mam zamiaru uciekać :ico_ciezarowka:
Zresztą celowaliśmy z mężem na marzec, a że ja mam cykle 26 dniowe a nie 28 to wyszło na luty... dokładnie przełom 27/28 :ico_brawa_01:

Chociaż i tak Maleństwo samo zadecyduje z jakiego miesiąca chce być :ico_szoking:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 wrz 2009, 21:53

Jak wyznanie to wyznanie ja mam to samo czytaj made in lutóweczka :-P :):
Ale pierworódki zawsze przenoszą ciąże (podobno), a dzidziuś sam wybierze :-D byle nie 28.02 i 29.02 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 wrz 2009, 22:16

hej!
gotuję właśnie obiad na jutro i tak będę biegać i klikać...
Qanchita, z piewrszym dzieckiem generalnie zawsze później widać...no bo skóra jeszcze nie naciągnięta...a tłuszczowy brzuszek to ja miałam do tej pory :ico_haha_01:
Jagódka o co ona walnięta? no proszę Cię...co za tekst!
mnie dziś sąsiadka zagadała..."Hania będzie miała rodzeństwo?" i w sumie raczej stwierdzała niż pytała./.. :ico_szoking: matko, skąd ona to wie? przecież nie widzi mnie często, do tego raczej nie wyglądam jeszce jak ciężarówka... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-09-08, 22:19 ]
Qanchita, sprzątaj jak masz siłę! ja tam latałam na pełnym gazie...właśnie dziś luknęłam w pamiętnik z ciąży i co? ósmy miesiąc a ja???? prałam w ręku firany z całego domu! :ico_puknij:
Blask, że ja pięknieję? dzięki... :ico_wstydzioch: ale Jagódka może potwierdzić (chyba?) że z Hanią tez nie zbrzydłam i wszyscy syna wróżyli...a tu nie ma siusiaka... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-09-08, 22:32 ]
riterka, słodki ten Twój synalek!
moja wie...i niby jej to nie rusza...ale...generalnie to mnie głaszcze i całuje w brzuch itp...a czasem mówi "będę bić dzidziusia" i wtedy mi włosy stają dęba! :ico_haha_01:
Blask, ło matko! no teściowa widzę ma ambicje...ale spoko..przejdzie jej! ja sama wręcz się nastwiłam na tetrę przy Hani...zakupiłam cchyba 40pieluch..i co? ubrałam ją w to raz czy dwa i dałam luz...no proszę Was...noworodek, który wali kilka kup dziennie...w tetrze? dziękuję, wysiadam...............Ja rozumiem, jakby nie było pampów, albo róznica w cenie byłaby kolosalna to spoko...ale jak policzyć wszystko to w sumie groszowe sprawy, więc ja już bym się na to nie dawała... A jeszcze 3lata temu miałam takie ambicje i się zarzekałam że tylko tetra! :ico_smiechbig: chyba mi się wówczas ciąża na mózg rzuciła!
zubelek, witaj słońce! mówisz, że dziewczynki się duszą? oj....macie tam sto światów normalnie.............
ale, dacie radę! jak Wy nie dacie, to kto da????
Jagódka no widzisz.....niektóre baby mają jakieś radary ciążowe czy co?

[ Dodano: 2009-09-08, 22:40 ]
widzę, że mamy hasło dnia...kibel! :ico_brawa_01: też dobrze :ico_haha_01:
zubelek, czyli nie obstawiasz AZS? no to nie wiem...a może coś ją uczuliło? nie brała do rączek jakichś robaczków? może jakieś roślinki, owoce? czasem to bardzo podrażnia...
Ale pierworódki zawsze przenoszą ciąże (podobno)
no proszę Cię.............u mnie ta teoria upadła...termin miałam chyba na 25.05...czy 22...a tu już 6leżałam na porodówce! a 2.05byłam u gina i sierota nic nie widział! i usg nie zrobił tylko na 16.05mnie umowił...a wtedy to ja już siedziałam z Hanią przy cycu! o...

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 wrz 2009, 23:11

zborra, widzę ,że ostatnio mamy tydzień obalania mitów :ico_smiechbig:
Wsio wyjdzie w praniu się zobaczy ............muszę się pochwalić nowych zakupem - prezentem (pół teście za sponsorowali ) mamy nowe autko - kombika :ico_brawa_01:
przyszłościowe podejście do sprawy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość