Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 wrz 2010, 16:31

Hej

magda7, dobrze ze lekarze sie Tobą zajmą, będziesz spokojniejsza :ico_sorki:

Aneczka., witaj i zaglądaj częściej :ico_sorki:

Co do zakupów to dużo mam po Kacprze, jak na razie kupiłam tylko wanienkę ale juz bym chętne poszalała :-D Musze kupić nowe pościele bo po Kacprze dałam siostrze i po dwójce dzieci juz są trochę zdezelowane ale na przebranie będą, z takich większych rzeczy to komodę, leżaczek ( przy młodym bardzo mi się przydał) no i resztę pierdółek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

02 wrz 2010, 17:39

ah tak czytam o tych zakupach i jeszcze tyle przede mną. narazie mam wanienkę. jeszcze troszkę czasu jest więc powoli powoli... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 wrz 2010, 18:43

kruszynka a no tak trochę same sobie...prywatnie tu nie ma polskiego ginekologa a oni w ogóle nie mają takiego systemu jak prywatne gabinety lekarskie...

Aneczka. ja mam wózek z fotelikiem i kilka body :ico_haha_01:

czeka mnie więc zakup wszystkiego,komplet mebli czyli łóżeczko-łóżko z komodą i szafą,przewijak,wanienka,niania elektryczna,poducha do karmienia ,ciuszki,pieluchy :ico_haha_01: kurde kupa kasy :ico_olaboga:
i już bym też zaczęła tylko czekam na dom :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

03 wrz 2010, 11:55

Hallo dziewczyny gdzie jesteście???????????

Stawiam :ico_kawa:

Ja dzisiaj odprowadziłam Kacpra i wkulałam sie dalej pod kołderke bo jakaś niedospana byłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

03 wrz 2010, 13:09

Dzien dobry :-)
Aneczka ja narazie tylko wanienke kupilam i kilka par body takze wszystko przed nami;)

caly czas sobie tlumacze ze jest jeszcze czas... ale chyba trzeba zaczac kompletowac;)
U nas dzis sloneczko choc jakos zaczyna sie chmurzyc i zimno to od razu tak jakos milej jak slonko swieci;)

[ Dodano: 2010-09-04, 08:29 ]
dzien dobry weekendowo;)
Ja nie moge zasnac tak mnie zgaga meczy wiec szukam sobie zajecia... jestem taka niewyspana ze jak tylko przejdzie klade sie do lozeczka i ide spac dalej...
Zrobilam sobie kakao i mam nadzieje ze pomoze choc troche;) samego mleka nie lubie... tzn uwielbiam takie prosto od krowy ale z kartonu ma dla mnie zupelnie inny smak...
U nas dzis sloneczko i niby jutro tez ma byc;) mam nadzieje bo jakos tak coraz bardziej czuje jesien i cieszy mnie kazdy dzin kiedy swieci slonko;)

Dzis chyba jedziemy do mamy po poludniu.... jutro tez dzien rozplanowany;) i znow weekend zleci;)

Milego dnia wszystkim!!!

Jak sie czujecie? Mi malutka czasami strasznie naciska na przepone i nie moge zlapac glebszego oddechu ale ogolnie jest ok;)

czas leci jak szalony,
wczoraj zdalam sobie sprawe jak niewiele czasu juz zostalo w zasadzie... i tak jakos nie wiem czemu jak bylismy w tej hurtowni nie kupilismy juz chociaz czesci rzeczy... Maz chcial tak mu sie lozeczko i komoda spodobaly a ja jakos tak nie bardzo, bo ze mamy jeszcze czas... ale teraz tak sobie mysle ze tego czasu coraz mmniej a my dla maluszka praktycznie nic nie mamy... a jak bedzie chciala przyjsc na swiat predzej? albo w razie jak ja bede musiala predzej isc do szpitala... takie jakies mysli mnie nachodza..
do tego czeka nas malowanie;) tez tak odkladalismy a teraz juz zimno sie robi i trzeba sie brac bo potem ciezko bedzie schlo;)
oj;) tyle tego wszystkiego;)

Mam jeszcze pytanie... jesli chodzi o cisnienie w ciazy to jakie jest ok a jakie jest juz za wysokie????

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 12:18

witam.

kruszynka05, jak ciśnienie jest wyższe niż 130 to już zaczynają się martwić .
Ja właśnie wczoraj kupiłam ciśnieniomierz bo mnie ta głowa tak boli...na razie mierzyłam tylko wczoraj o to 2 razy było 103/57 i później 110/59 to drugie ok a pierwsze niskie no a głowa bolała przy tym drugim :ico_noniewiem: w ogóle to ja powinnam mieć 120 i byłoby dobrze,tak zawsze miałam.
W ciąży z Zuzią miałam po 130 i puchłam,lekarze kontrolowali,kawy nie piłam wcale...ale głowa nie bolała :ico_noniewiem:

Kruszynka masz rację z tym,że już mało czasu...ja też ciągle myśle,a co będzie jak się w 7 miesiacu urodzi? tyle dzieci tak na świat przychodzi.Trzeba być choć trochę przygotowanym bo później jak mi ma mąż po sklepach latać i do głowy dostawać i kupować to co mi się nie podoba :ico_haha_01: Też powoli będę musiała zacząć kupować.No ale już na dom papiery dostaliśmy jeszcze tylko od prawnika i może już będzie ok,może już klucze dzadzą to będziemy się urządzać i kupować dla małej :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-04, 12:18 ]
aha i stawiam na 6 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_tort: :-D

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

04 wrz 2010, 12:40

zubelek, strasznie nieskie masz cisnienie jak na ciaze... bo niby w ciazy zawsze wyzsze niz normalnie... no ale to napewno od organizmu zalezy... no co do puchniecia to mi puchna kostki i dretwieja mi rece... kostki to chyba norma a rece nie wiem... niedlugo wizyta to zapytam....
No tak nas czeka jeszcze malowanie i tez mysle zaczniemy... bo ja bardziej mysle ze moj maz sam by i tak niewiele dla malutkiej kupil wiec pewnie wybieralaby bardziej tesciowa... a gusta mamy zupelnie inne...;) takze nie ma co juz odkladac;) no moja bratanica urodzila sie miesiac wczesniej... i tak sobie mysle ze to roznie moze byc;)

zubelek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 6 miesiac;) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
my niedlugo w 7 bedziemy wskakiwac... o matko a za chwile to juz trzeci trymestr... jak to leci... szok...

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

04 wrz 2010, 13:13

Hej

Ja mam dzisiaj labę bo M wyjechał z Kacprem i wrócą dopiero wieczorem :-D

zubelek,a teraz pijesz kawe???

No ja też powoli biorę sie za zakupy, jakoś trzeba rozłożyć te wydatki :ico_olaboga: Po szpitalu jak będzie wszystko ok to jade na zakupy :-D

kruszynka05, też mi ręce drentwieją

[ Dodano: 2010-09-04, 13:14 ]
zubelek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 6 miesiąc

Awatar użytkownika
Aneczka.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 25 cze 2010, 13:16

04 wrz 2010, 13:20

Hej dziewczyny

Powoli zbliża się ten 3 trymestr, aż strach pomyśleć co to będą za nerwy, szczególnie w 9 miesiącu, bo nigdy jeszcze nie rodziłam i boję się trochę.
Póki co moja ciąża spokojna i bez dodatkowych atrakcji, ale wszystko jeszcze może się zdarzyć. Z dolegliwości ciążowych to mi najbardziej doskwiera ból pleców. Właściwie nie mam opracowanej wygodnej pozycji do spania :( mam stos poduszek podłożonych, ale i tak nic nie pomaga.

Zubelek ja też mam takie niskie ciśnienie i wszystko ok. Trzymam kciuki za Ciebie żeby Ci te klucze dali jak najszybciej.

kruszynka05 o drętwieniu rąk czytałam i to norma podobno..

Pogoda jesienna 13 stopni u nas :ico_szoking: już grzejemy w kominku, szok gdzie te lato się podziało..Boję się że zima nas zaskoczy i nie zdążymy z remontem i założeniem dodatkowego ogrzewania na piec z podajnikiem.

Dla maluszka potrzeba tylu rzeczy,że wole sobie kupować co miesiąc coś, niż nagle wszystko co potrzeba, bo raz że to rzeczy nie tanie i nie mogę ich kupić jednocześnie a dwa to lubię być wcześniej przygotowana. Wtedy jest oazą spokoju, czuję że mam wszystko pod kontrolą.

Czy będziecie chodzić do szkoły rodzenia? Zapisałam się właśnie i zaczynam 1 października. Płacę 200 zł za 4 wykłady i 5 ćwiczeń. Do tego wycieczka po porodówce i poznam personel szpitala, który te szkolenie prowadzi.

Dziś już zmykam będę świętować urodzinki teścia. Miłej soboty i niedzieli!

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

04 wrz 2010, 13:43

Aneczka., ja tez mialam naprawde duzy problem z ulozeniem sie do snu i dokuczal mi troche kregoslup. kupilam poduszke taka duza i naprawde jest swietna bo kregoslup nie dokucza i naprawde nie mam problemu z ulozeniem sie do snu;) choc maz nie jest z niej za bardzo zadowolony;)

co do szkoly rodzenia to w zasadzie sama jeszcze nie wiem... zapisalam sie do przyszpitalnej i ona jest bezplatna tyle ze bardzo duzo osob i do tego godzina za bardzo nam nie pasuje bo praktycznie wiekszosc zajec musialabym chodzic sama... myslimy nad platna ale u nas to koszt 400zl a to troche duzo... zobacze co wyjdzie z tym ogrzewaniem bo wszystko naraz to tak nie bardzo... chociaz nie ukrywam ze bardzo bym chciala bo moze jakos zmniejszyloby to stres przed porodem... bo to takie nienane i nawet nie wiadomo czego sie spodziewac, niby opowiesci kolezanek itd ale zawsze od medycznego punktu widzenia to troche inaczej...
My mamy odlozone w zasadzie pieniazki na wszystko dla maluszka takze nie robi mi to roznicy czy kupie teraz czy potem ale gdyby nie to to chyba juz na poczatku musialabym zaczac kupowac zeby sie wyrobic;) bo dla maluszka sporo tzreba kupic i do tego ceny masakryczne;) ale damy rade;)

Milego weekendu!!!!

[ Dodano: 2010-09-04, 13:44 ]
Aneczka., mamy niewielka roznice jesli chodzi o termin z tego co widze po Twoim suwaczku;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość