emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 sty 2009, 22:44

Anuszka to dla Ciebie :ico_tort: :ico_kawa: :ico_oczko:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

03 sty 2009, 22:45

ja bym chiala dlugooooooooooo tak mi dobrze z wami :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-01-03, 21:46 ]
stary nasz wątek z czasów ciąży by miec pamiątkę ciekawe czy jest jakas możliwość
ja czytalam ostatno bo wpadlam na niego przypadkiem smailam sie hahaha ale bylismy..

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 sty 2009, 22:46

ja ide sie polozyc, dzis moj synek spi w lozeczku - ciekawe jak dlugo :ico_oczko:

slodkich snow i przespanych nocek Wam zyce, do jutra kochane :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

03 sty 2009, 22:46

ciekawe co u Safaryn i bliźniaczków i u Madi i Tymka - pamietacie je?????
ja pamietam

[ Dodano: 2009-01-03, 21:47 ]
nie dosiega stopami do podłogi
acha :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-03, 21:47 ]
Posty: 2427
Wysłany: Dzisiaj 21:46

ja ide sie polozyc, dzis moj synek spi w lozeczku - ciekawe jak dlugo

slodkich snow i przespanych nocek Wam zyce, do jutra kochane
_________________
dobranoc '
zuza tez juz spi

[ Dodano: 2009-01-03, 21:48 ]
Olusiowi przebila sie dwojka dolna
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

03 sty 2009, 23:37

witajcie :ico_brawa_01:
Ja tak szybko, bo czuję, że umieram... Normalnie na nogi nie mogę, tak mnie bolą :ico_placzek: Po wypadku tak nie bolało jak teraz :ico_placzek:

Mebelki u Tosi ustawione, porządek zrobiony, trzeba tylko poprawki kosmetyczne porobić.

Spacerki - ja jak Tosia jest zdrowa to wychodzę z nią bez względu na pogodę. Może lać, może wiać i mrozić, ale spacerek być musi.

Zirafka - dzięki za fotki - dzięki nim przypomniało mi się dzieciństwo i kuligi u dziadków. Aż łezka się w oku zakręciła. I taki żal, że naszym dzieciom już nie bardzo będzie dane doświadczyć takich zim jak były kiedyś - ze śniegiem po pas, długich i białych. Eh szkoda.... Gratuluję Kubusiowi kolejnego ząbka :ico_brawa_01:

Asiab super foteczki, Franio po mojemu coraz bardziej upodabnia się do mamy :ico_brawa_01: Gratuluję ząbka :ico_brawa_01:

Sylwia a Ty się chwal ile wlezie - po to tu jesteśmy, żeby podziwiać nasze dzieciaczki :-D Mój P. jest pod wrażeniem Julki - siedział ze szczęką na klawiaturze i powtarzał "świetna jest, Niedługo Tosia tez tak będzie chodzić" :-D W ogóle Julka taka zgrabniutka - wysoka i szczupła :ico_brawa_01:

Emilko no ja myślę, że Marcelek ma po prostu bardzo wyrafinowane poczucie smaku i będziesz musiała codziennie piec ciacho drożdżowe :-D A tak serio to super, że powoli przekonuje się do czegoś więcej niż tylko cyc. :ico_brawa_01:

Anuszka gratulacje dla Olinka za kolejnego ząbka :ico_brawa_01:

U nas nadal nie wiadomo, czy ten trzeci jest czy nie. Zaraza mała nie chce pokazać - otwiera paszczę na widok jedzenia i picia, ale jak już widzi, że chcemy sprawdzić stan uzębienia to zaciska usteczka jak cnotka uda :-D Oprócz tego mamy etap "tyle mam kłopotów", "taka jestem duża", "gdzie mamusia/tatuś ma oko/nos, buzię" i dokarmiania wszystkich i wszystkiego wokoło :-D Wszędzie zagląda, wszystko bierze w rączki i bada. No i coraz częściej zaczyna stać bez wsparcia :ico_brawa_01: Dzisiaj to nawet zrobiła kroczek od szafy do ławy, ale się przestraszyła i poleciała na maskę :-D Uwielbia też tańczyć - jak tylko słyszy muzykę to się buja :-D Po południu zrobiła akcję "abba" - w tv puścili jakiś teledysk, a Tosia banan na ryjek, nonono i rączki w ruch i jeszcze "śpiewać" zaczęła zapatrzona w tivika :ico_brawa_01: A my jak słupy staliśmy i płakaliśmy ze śmiechu :-D

Mykam jeszcze na przysłowia i zaliczam kimono. Ledwie siedzę. Spokojności na noc.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 sty 2009, 23:43

my tez idziemy spac, maly juz spi dosyc dlugo, pewnie znow zaraz bedzie sie domagal mleka, bo na razie wypil tylko 180 ml.

:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: dobranoc! :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

04 sty 2009, 00:31

A ja wlasnie obejrzałam na HBO2 "Taksańską masakrę pilą mechaniczną:początek" - o matko co za film :ico_olaboga: nie bedę chyba mogla zasnąć. :ico_olaboga: Niby nie az taki bardzo straszny ale trzymał w napieciu caly czas :ico_olaboga: no i jakis taki czlowiek po tymfilmie zestresowany.


Dzięki dziewczyny za mile slowa o Julci - KOCHANE JESTEŚCIE

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 sty 2009, 08:49

dzien dobry dziewczyny :-)

Olus zrobil mi dzis pobudkę przed siódmą. Ale przed chwilka znow go uspilam, a mnie sie spac odechcialo. :ico_noniewiem:

Jakie macie plany na dzis? moze podsuniecie jakis pomysl, bo ja nie wiem, jak spedzic milo ten dzien, tzn chodzi mi glownie o Olka, bo ja to bym mogla caly dzien siedziec przy herbatce i czytac... :-D

kasia70
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 27 gru 2008, 18:22

04 sty 2009, 08:55

Wiktor pokazuje na wszystko palcem i pyta "ten" i trzeba mu mówić jak co się nazywa , sam tez pytany pokazuje gdzie są drzwi , okno, itd.
Nas w nocy zasypało, za oknem mam piękny widok, las pokryty sniegiem.Chętnie wstawiłabym zdjecia ale nie chca mi się wgrywać na fotosiku,wcześniej mi się udawało.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 sty 2009, 08:58

Wiktor pokazuje na wszystko palcem i pyta "ten" i trzeba mu mówić jak co się nazywa , sam tez pytany pokazuje gdzie są drzwi , okno, itd.
no to pięknie, moj Olus nie umie tak jeszcze. Rzopoznaje tylko kota, psa, osiolka. Ale pewnie i na to przyjdzie czas.

Za to jak się rozpedzi to juz przejdzie z pięc krokow sam i nie musi sie wcale przy tym przewracac za kazdym razem na nonono. :-) nie myslalam, ze tak szybko urosnie, ze tak sybko zacznie chodzic... tak nagle stracilam niemowlaka a mam malego chlopczyka :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-04, 07:59 ]
Kasia70, a jak Wiktor sie tego nauczyl? tego pokazywania? :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości