Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 maja 2008, 16:04

Kristi, przykro mi z powodu Twojej Mamy. Mam nadzieję, że z czasem wróci do normy- tzn. do pełnego zdrówka. Aha, śliczne fotki w podpisie.
Maggie, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antosia. Dzielny z niego kawaler. Faktycznie, jakaś niekumata siedzi tam w pracy i nalicza pensje.
Barbara, torcik wygląda niesamowicie smacznie. Widać, że Asiuni smakował.
Mój malutki sobie ślicznie śpi a Kingi jakoś spanko nie bierze. Ostatnio mało śpi w ciągu dnia. I zasypia dopiero ok. 16. A dzisiaj to się jej nawet oczka jeszcze nie zamykają.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 maja 2008, 19:04

Co do pracy to troszke niepowazni sa, tak komus zapłacic za 2 dni, jak sie pracowało wiecej :ico_olaboga:
No własnie to mnie strasznie wkurzyło :ico_zly:

My po przedszkolu byl;iśmy jeszcze na placu zabaw, ale króptko bo moje dziecko ukochane, było tak głodne, że kazało mamusi wracać do domciu :ico_oczko:
Ale jak zjedliśmy to jeszcze wyszliśmy.

Gabi to życzę Wam jutero ładnej pogody.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 maja 2008, 22:43

I jestem wieczorkiem ;)
Moje kochane dzieciaczki zasnely,najpierw Marcusek pozniej Nicolinka i jest Ok.
Przede mna pracowity weekend.. w niedziele przychodza do nas tesciowie na obiad i mam troche pracki przy tym obiadku ;) Bedzie rosol i zamierzam zrobic wlasnej roboty cordonblaue (piers z kurczaka a w srodku jest szynka + ser zolty ;) ) i do tego buraczki i kluski no i chce tez ciasto upiec takie dobre z brzoskwiniami i chcialabym po prostu dobrze wypasc :-D no zobaczymy .. w kazdym razie w niedziele jest Dzien Dziecka i ciekawe jak sie Nicolince spodoba prezent.. a malemu naszemu Marcusowi kupilismy ochroniarze takie przeciw sloneczne na szybe do auta wiec kazdy cosik tam dostanie :)
A co wasze pociechy dostana na Dzien Dziecka??
Dziekuje wam za mile slowa jesli chodzi o moja mame.. niema telefonu tam w szpitalu gdzie jest.. i nie mam jak do niej zadzwonic.. ale ja rozumiem ja tylko w polowie jak z nia rozmawiam ale mimo wszystko chcialabym zadzwonic no zobaczymy..
U nas dalej sa ciekawe pogody.. dzisiaj byl taki upal ze juz nie szlo wytrzymac a pozniej naraz przyszla burza i grad i pozniej bylo tak fajnie orzezwiajaco i tak i tak cieplo ale nie tak jak wczesniej :)

Mama_Kingi dzieki za mile slowa i komplemenciki :)

Maggie to ci zbieg okolocznosci z tymi latami naszych mamek ;) No tylko ze ty jestes odemnie tylko troszke starsza ;) A to faktycznie idzie sie zdenerwowac ze pracowalas wiecej dni a zaplacili ci tylko za dwa?? No mam nadzieje ze dostaniesz ta reszte pieniedzy :ico_oczko:

Mama_Emilki tez zycze ci udanej jutrzejszej pogody i smacznego grilla my planujemy tez w niedziele po obiadku zrobic sobie grilla i jeszcze musze salate na grilla zrobic takze naprawde mam duzo roboty ale poradze sobie ;)

A jutro po polodniu to wezme dzieci i pojdziemy tradycyjnie juz na taki sobotni spacerek na plac zabaw mam nadzieje ze nie bedzie juz tak goraco ;)
A teraz uciekam spac bo trzeba sie wyspac troszke ale narzekac nie moge bo dzieci ladnie spia w nocy i jest ok . Dobranoc papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 maja 2008, 22:47

No tylko ze ty jestes odemnie tylko troszke starsza
chyba o dwa latka :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 maja 2008, 18:39

Cześć kobitki kochane.
My dzisiaj zabalowalismy na dlugim spacerku , ale sie cziesze że znowu moge być długo z moim serduszkiem ukochanym.
Taką radość mi to daję :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Gabrysiu, fajowa musi być ta poducha, wspaniały prezent.
Mój Antolek dostanie plecaczek ze swoim bohaterem Thomasem (z "Thomas and friends") z bidonikiem. Będzie miał do przedszkola. :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 maja 2008, 19:19

Gabi no to najważniejsze że jesteście zadowoleni :ico_brawa_01:
Masz nowy suwaczek i wiesz co - my mielismy slub tydzien wczesniej :-D
:-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 cze 2008, 22:06

Witajcie wieczorkiem :)
U nas weekend minal Ok,a dzisiaj Dzien Dziecka byl super,obiad i wszystko sie udalo i dzien byl piekny.Pogoda cudna upal niemozliwy a do tego wieczorkiem byl Grill i wszystko mi smakowalo..
Mala Nicolcia dostala od nas ksiazki jedna taka ze sloniem a druga taka o zabawach w piasku i dostala taka mini kuchnie bawi sie super tymi foremkami i dostala tez taka zabawke lopatke specjalna do zabawy w piaskownicy juz niedlugo moj maz ta piaskownice zlozy i kupimy piasek i bedzie miala Nicolka zabawe bedziemy robic babki :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
A od Babci i Dziadka dostala Nicolinka i Marcusek ciuszki Nicole dostala bluzeczke ladna a Marcus taki letni komplecik ;)
A ja bylam w szoku bo od tescia na dzien dziecka dostala bukiet kwiatow... :ico_szoking: musze powiedziec ze bardo mile mnie zaskoczyl.. i fajny prezencik.. a od tesciowej dostalismy(ja i moj maz) buteleczke wina i czekolade i po pieniazku malym :ico_haha_01: :ico_haha_02: Takze zadowoleni sa wszyscy :ico_brawa_01:
Fajne prezenty dostali wasze kochane dzieci.
Czuje sie lekko zmeczona,to ta pogoda to chyba robi..
Moje dziecinki juz uspalam na raczkach Marcuska a pozniej Nicolke i teraz sama bym sie musiala powoli polozyc
Buziaczki dla was i do juterka papa dobrej nocki pa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 cze 2008, 23:32

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKóW Z OKAZJI ICH śWIęTA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 cze 2008, 10:50

Cześć baboski.
U nas pogoda taka sobie, humory nieco lepsze, wczoraj mąz mi powiedział, że chciałby żebym była szczęśliwa i zadowolona ze swojej pracy, wiec lepiej żebym najpierw zrobiła jakieś potrzebne kursy i wzięła wolontariat na poczatek, a potem znajdę dobrą pracę.
Myślę że ma rację....ale kasa jest nam potrzebna....więc niewiem co zrobimy.

Gabrysiu ja tez często wychodze z Antolkiem z samego ranka jak wczesnie wstanie..
Powiem Wam cos, jeszcze niedawno jak sie pytałyscie o drugiego dzidziusia to mówiłam, ze w wakacje lub po zaczniemy chyba starania. A tymczasem moze moze to JUZ :-D Drugi dzien mi sie okres na razie spóźnia, wiec nic nie mowie, zeby nie zapeszyc, ale wiecie co byłabym bardzo szczesliwa :-D
No to trzymamy kciuki wiesz za co :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 cze 2008, 10:56

Maggie, a u nas upał ja zaraz ide z Adą na plac zabaw.W koło domu niestety wszystko mamy w samym słońcu ale na szczęście jakieś 15 min.drogi od domu mamy fajny plac wśród drzew więc jest zacieniony i dzieci mogą sie tam bawic .

Gabrysiu wiesz że trzymam kciuki żeby było po twojej myśli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość