Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 sty 2009, 12:08

rzymajac siemojegopalca chodzi, tylko zebokiem.
tzn ze nie jest jeszcze gotowy, woli jeszcze chodzic bokiem przy meblach pewnie.

Tak samo jak moj sie w ogole nie skupia na mowie, nie mowi duzo, krzyczy rozne sylaby, piszczy non stop, ale malo mowi.

Zirafka ajak sie czujesz pracujac? jest jakas roznica w pracy jak jest sie mama? jak twoja tata radzi sobie z Kubusiem, a jak Kubus z tata? :-) :ico_oczko:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

04 sty 2009, 12:16

Bry.
My dzisiaj na sanki idziemy. Dużo śniegu nie ma, ale trzeba wykorzystać to co jest.

Sylwia a ja uwielbiam takie filmy jak "Teksańska masakra..." :-D

Tośka ma coś z dziąsłem, nie wiem co to jest, wygląda jak torbiel...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2009, 12:30

Czesc dziewczynki dopiero mam chwilę :-)

nocka nie najgorzej pobudki były ale zaraz usypiał spowrotem tylko mi sie cieżko oddychało i gardło pobolewa. Franek już lepiej zdecydowanie juz mu z noska nie leci otrivin super zadziałał :ico_brawa_01: ja chyba bede musiała jednak iść do lekarza bo już 4 dzień i nie ma poprawy a i kaszel doszedł. Franuś poszedł z tatusiem na spacerek a ja teraz poczytałam co u was nowego.
Dziewczynki a jak to u Was wyglada? Cos sie zmienilo??
franek śpi z nami całą noc od pierwszej pobudki czyli koło 22 po roczku zamioerzam go odstawić najpierw od naszego łózka a pózniej od cycusia zobaczymy jak to będzie.
na saneczki przed blok bo troche siechu jest moze to ostatnia szansa zeby z dzieciem na sanki wyjsc
a ja jeszcze nie mam sanek dla małego jakos myslałam ze jest jeszcze zamały a teraz by sie przydaly tyle u nas sniegu dawno nie było :ico_szoking:
Asiab super foteczki, Franio po mojemu coraz bardziej upodabnia się do mamy Gratuluję ząbka
dziekuje :ico_sorki:
Po południu zrobiła akcję "abba" - w tv puścili jakiś teledysk
chyba z tego nowego filmu Mamamia oglądaliśmy kilka dni temu bardzo mi sie spodobał taki miusical romantyczny :-)

No i dzieczyny jak ten czas leci dokładnie za miesiąc moje kochane dziecie skończy roczek stawiamy za 11 miesiąc :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2009, 12:39

Franio sto lat kochanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny a myslalyscie juz co zrobicie na roczek?? jakas imprezke?? w domu czy w lokalu??

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2009, 12:45

dziewczyny a myslalyscie juz co zrobicie na roczek?? jakas imprezke?? w domu czy w lokalu??
_________________
my zrobimy w domu bez alkoholu bo przeciez to urodziny dziecka i zrobimy na słodko , dziś własnie był tesciu on pracuje w piekarni i pytał sie mnie jaki tort zamówić małemu i cos tam wspomniał o imprezie a my z męzem mówimy ze bedzie na słodko bez alkoholu to onjuż jakiś problem ma :ico_puknij: kurde ja np nie musze mies zadnego procentu żeby sie dobrze bawić a że bedzie 12 os + 3 dzieci to alkoholu musiało by być sporo dla dorosłych a w tej chwili nas na to nie stać. Kupiłam juz balony były w biedronce i chce zrobic taki transparent w kszałcie samochodu z wielkim napisem Pierwsze urodziny Franka i mąż ma nagrać z podkładem muzycznym na dvd zdjecia małego od narodzin do teraz które bedą leciały na dvd takie wspomnienia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2009, 12:54

ja tez bym chciala w domu, zeby bylo tak rodzinnie a maz mowi, zeby lepiej zrobic w lokalu, bez balaganu :ico_olaboga:
ale mysle ze go namowie, chcialabym zrobic ciacho i kawe no a potem jakas kolacja, salatki, i golabki, bigos czy cos takiego
ale jeszcze do konca nie wiem...

[ Dodano: 2009-01-04, 12:10 ]
chce zrobic taki transparent w kszałcie samochodu z wielkim napisem Pierwsze urodziny Franka
fajny pomysł, jak go chcesz zrobic?? szukalam na allegro i nic takiego nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 sty 2009, 13:48

Tośka ma coś z dziąsłem, nie wiem co to jest, wygląda jak torbiel...
ząb pewnie idzie, dziasła czasem wtedy tak strasznie puchną..
Sylwia a ja uwielbiam takie filmy jak "Teksańska masakra..." :-D
ja nie znoszę! jedynie "Piłę" lubię, sama nie wiem, czemu... ale na tych najokrutniekszych scenach odwracam glowę i pytam meza czy juz mogę otworzyc...

[ Dodano: 2009-01-04, 12:50 ]
Franuś, sto lat skarbie!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja chyba bede robic w knajpie u tesciowej, choc nie jestem pewna. Jeszcze mam trochę czasu do zastanowienia

[ Dodano: 2009-01-04, 12:51 ]
chyba z tego nowego filmu Mamamia oglądaliśmy kilka dni temu bardzo mi sie spodobał taki miusical romantyczny :-)
musże sobie skombinowac ten film i ktoregos wieczoru sie odprezyc :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 sty 2009, 14:35

Zirafka ajak sie czujesz pracujac? jest jakas roznica w pracy jak jest sie mama? jak twoja tata radzi sobie z Kubusiem, a jak Kubus z tata?
No cóż wszystko odbywa sie w biegu rano wstaję i szybko wszystko przygotowue po pracy biegiem do domu a w pracy mam zdjęcia więc o chwile sobie je oglądam ale jak przychodze zpracy to jestem tak strasznie Kubusia spragniona, że mam wyrzuty ze chodzę do pracy :ico_noniewiem:
A z Kubusiem nie ma problemu on sie juz sam zabawi wystarczy, żeby byc w poblizu i on jest grzeczny. Najlepiej ma u moich rodziców bo tam mu wszystko wolno no i wogóle wiecie jak to jest z pierwszym wnuczkiem. :ico_oczko:
Franuś sto lat sto lat!!!!!! Kiedy to zleciało?????
Teraz wysłałam tatusia na spacerek więc mam troche wolnego. A dzisiaj ugotowałm Kubusiowi zupke z cielęcinka i normalnie tak ja pałaszował aż się mu uszy trzęsły i dodałam cukini pychota!!!!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

04 sty 2009, 15:46

Melduję się po raz pierwszy w nowym roku!! Impreza sylwestrowa była super, wytańczyłam się, popiłam procentów.. w domu byliśmy o 4.30, wychodziliśmy ze znajomymi którzy mają 3 dzieci małych i Beacie też już się chciało spać (w tym bliźniaczki rok starsze od Zuzi i każda z nich do tej pory budzi się w nocy nawet po 5 razy!!! :ico_olaboga: ) Dobrze się jednak tak odchamić :-D obudziłam się w Nowy Rok przed 9 rano i już chciałam jechać po dziecko, bo tak się stęskniłam :ico_puknij:

Zuzi chyba idzie górna lewa jedynka, ma spuchniete dziąsło i takiego guza twardego. Dziś w nocy od 2.20 do 4.40 nie spała, płakała tylko jak ją wkładałam do łóżeczka, więc nowiłam ją na rękach i bujałam w bujaczku ponad godzinę :ico_zly:

a jutro do pracy :ico_zly:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

04 sty 2009, 16:01

Sto lat Franusiu :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

My Tosi roczek zrobimy u moich rodziców. Zamówimy mszę w intencji Tosi, a po mszy kawa i ciasto, jakąś sałatkę, bigos i coś z padliny, czyli jakieś kotlety i udka i coś jeszcze. Kasy nie ma to szaleć nie będziemy, tym bardziej że jeszcze chrzciny po drodze i weselicho.

A teraz kilka fotek :-D
Z Tosią w centrum Handlowym jakoś na początku grudnia chyba.
Obrazek
na basenie w jaccuzi :-D ulubione miejsce małej :-D a ten potwór obok to ja :-D
Obrazek
o... choinka :-D
Obrazek
z Tosieńką przy żywej szopce (ktoś sprytnie uciął mi pół gęby :-D )
Obrazek
Tosia z konikiem :ico_oczko:
Obrazek
noooo tata, czy Ty szalony jesteś? Rajtki zakłada się na pupę a nie na główkę :-D :-D :-D
Obrazek
pierwszy raz na sankach :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości