Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2011, 10:41

Motylek22, cos mi sie wydaje ze teraz to ty na porodówke bedziesz jechac
Może tak a może nie :ico_oczko: Jak któraś chce być pierwsza to proszę bardzo :-D A jak Ciebie tak czyści to też nie wiadomo co się szykuje :ico_oczko:
Murchinson napisał/a:
Motylek, Zoola to się szykujcie na porodówkę.


no właśnie
Wiecie ja bardzo chętnie :-D Tylko Pawełek jeszcze nie może się zdecydować :ico_oczko:

Oj czuję że nocka nie przespana byłą, głowa mnie boli i oczy się kleją :ico_spanko:

[ Dodano: 26-05-2011, 10:43 ]
Zapisałam się na jutro na KTG :-) O 12.10
A mój mężuś od jutra jeżdzi samochodem do pracy bo mówi że w razie czego nie chce gnać rowerem.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 maja 2011, 10:44

Dziewczyny zobaczycie, że lada dzień Was ruszy, pewnie w najmniej spodziewanym momencie :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 maja 2011, 10:44

Murchinson pytalas o kropelki, kupilam ten bobotic i daje tylko jak widze ze cos malej dolega, kilka razy narazie dostala, daje jej na lyzeczce i jakos pije
ale wlasnie tak sie zastanawiam, czy jak bym jej dawala 3 razy dziennie, systematycznie, czy nie bylo by lepiej?

[ Dodano: 26-05-2011, 10:44 ]
Dziewczyny zobaczycie, że lada dzień Was ruszy, pewnie w najmniej spodziewanym momencie :-)
tez tak uwazam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-05-2011, 10:46 ]
ooo mala juz chyba pospala, nie wiem dlaczego ona tak kiepsko spi, mam nadzieje, ze szybko to jej sie unormuje :ico_sorki:

[ Dodano: 26-05-2011, 10:48 ]
ja tez mam dzis na obiad mielone od wczoraj, dla siebie ugotowane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 maja 2011, 10:58

motylek wcale mnie nie dziwi ze mazus przesiada sie znowu do samochodu :ico_sorki: :ico_sorki: dobrze kombinuje !!!!

ja jutro tez ktg i usg :ico_oczko:

[ Dodano: 26-05-2011, 11:00 ]
juz sobie przypomniałam co miałam wam napisac.....
te co uzywaja pieluch dada w biedronce jest promocja.......za 39.90 dwa opakowania...kazdy rozmiar :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 maja 2011, 11:29

juz sobie przypomniałam co miałam wam napisac.....
te co uzywaja pieluch dada w biedronce jest promocja.......za 39.90 dwa opakowania...kazdy rozmiar :ico_oczko:
Kurczę, fajna cena, ale w ogóle nie znam tych pieluch. Od początku używamy pampersów i są świetne- choć dużo droższe :ico_sorki:

A my wczoraj byliśmy u księdza i się okazało, że chrzciny robi teraz w 4 niedzielę miesiąca a nie pierwszą- więc przełożone na 28 czerwca. Jeszcze robił problem, żeby nas wpisać, bo się przeprowadziliśmy, wynajmujemy mieszkanie i według niego już nie należymy do jego parafii. Wkurzył mnie strasznie! Mówię mu, że chcemy synka ochrzcić w tym Kościele, tu chodzimy do Kościoła i w czym problem? On, że nie chce mieć problemów z innymi parafami- jaki to ma związek?

[ Dodano: 26-05-2011, 11:31 ]
ooo mala juz chyba pospala, nie wiem dlaczego ona tak kiepsko spi, mam nadzieje, ze szybko to jej sie unormuje :ico_sorki:
Na pewno się unormuję niebawem!
Ja to nie mogę się już doczekać chwili kiedy Maksio będzie się uśmiechał na mój widok :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 maja 2011, 11:39

Kurczę, fajna cena, ale w ogóle nie znam tych pieluch. Od początku używamy pampersów i są świetne- choć dużo droższe
ja z Tuska na poczatku tez tylko pampków uzywalam a pozniej poleciła mi kolezanka własnie dada z biedronki .uzywamy do tej pory i i sa super .......

Tymon tez bedzie je miał zakładane :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 maja 2011, 11:45

ja tez jakis czasu uzywalam tych dada i bylam zadowolona
tylko teraz, dopoki pepek nie odpadl i jeszcze nosi ta dodatkowa pieluche wole uzywac tych cienszych pampersow sensitive, bo dodatkowo wchlaniaja kupke
no i jeszcze te upaly

Koroneczka, a Maksiowi odpadl pepek?

[ Dodano: 26-05-2011, 11:46 ]
Ja to nie mogę się już doczekać chwili kiedy Maksio będzie się uśmiechał na mój widok
ja tez czekam na ten moment z niecierpliwoscia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-05-2011, 11:49 ]
u nas pepek sie jeszcze trzyma i chyba nie zamierza odpasc :ico_noniewiem:
zobaczymy co jutro powie polozna, bo ma przyjsc

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 maja 2011, 12:01

Mamuśki kochane wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

On, że nie chce mieć problemów z innymi parafami- jaki to ma związek?
kasa kochana, kasa :ico_oczko: proboszcz z Waszej obecnej parafii może mieć do tamtego pretensje, że jego kasę zwinął :ico_oczko: A z przydziałem do parafii jest tak, że tam Twoja parafia, gdzie mieszkasz od chyba 3 czy 6 miesięcy.

Emilia mi wczoraj kanaliki przeczyściło :ico_noniewiem: ciągle siedzę sama jak ten kołek w domu, do sklepu trochę boję się już wychodzić, ale dzisiaj sobie poszłam na chwilę :ico_oczko: męża ciągle nie ma, a jak już jest, to wiecznie ktoś do niego wydzwania i nie mamy nawet chwili, żeby ze sobą porozmawiać :ico_sorki: jak tak będzie po urodzeniu się Krzysia to ja nie wiem :ico_noniewiem:

Mariola to ładnie czas porodu skrócili :ico_sorki: a ogólnie jak się czujesz, jak maluszek?

Murchinson i jak tam nowa położna?

Zoola znowu Cię tak czyści, to może coś się na dniach rozkręci :ico_oczko: ja już miałam parę dni takich, ale nie czyściło mnie aż tak mocno.Zjedz sobie może ryż, żeby przeszło i żebyś spokojnie do tego lekarza pojechała.

Motylek mówisz, że skurcze coraz konkretniejsze :ico_oczko: ja mam prawie cały czas twardy brzuch, że już nie zwracam na skurcze wcale uwagi, ale nie są też bolesne.

Ania ale mi smaka narobiłaś tym jabłecznikiem, tak za mną chodzi od kilku dni :ico_haha_02: chyba powiem mężowi, żeby gdzieś po drodze kupił mi kawałek :ico_oczko: a co do jedzenia, to jak Milenka nie ma alergii, to nie ma znaczenia czy mięsko jesz gotowane czy smażone.

Ja na obiad mam dzisiaj kopytka z kapustką :-D

Nockę miałam średnią, bo ok. 3 jakiś zwierzak strasznie krzyczał pod oknami, nie wiem co to było, może koty :ico_noniewiem: no i miałam problem z zaśnięciem później.



[ Dodano: 2011-05-26, 12:04 ]
Zoola a te pieluchy dada faktycznie do złudzenia przypominają pampersy, bo słyszałam różne opinie? Jedni się nimi zachwycają, inni mówią, że sztywne są. Teraz na lato kupiłam pampers premium care (w e.leclerc są teraz w promocji) -te cieniutkie, ale na zimę można grubszych używać.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 maja 2011, 12:15

Zoola a te pieluchy dada faktycznie do złudzenia przypominają pampersy, bo słyszałam różne opinie?
ona jakis czas temu zmieniły jakosc.......na duze lepsze niz były...ja jestem ogólnie bardzo zadowolona.......przede wszystkim cena do mnie przemawia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2011, 12:18

Ja pieluchy będę używała dla Pawełka na poczatku pampersa a potem tesco bo takich używa Filipek i jesteśmy z nich zadowoleni. Oczywiście te bawełniane a nie ceratkowe.
Koroneczka napisał/a:
Dziewczyny zobaczycie, że lada dzień Was ruszy, pewnie w najmniej spodziewanym momencie


tez tak uwazam
Jasne że wiemy o tym :-D Ale same wiecie jak to jest gdy się na ten moment czeka :ico_oczko:
Motylek mówisz, że skurcze coraz konkretniejsze ja mam prawie cały czas twardy brzuch, że już nie zwracam na skurcze wcale uwagi, ale nie są też bolesne.
Mi też brzuszek ciągle twardnieje i nie przejmuję się tym zbytnio. Skurcze w nocy były bolesne i nie dawały mi spać, dopiero ciepła kąpiel pomogła.
Emilia mi wczoraj kanaliki przeczyściło
No to chyba już wszystkie mamy dołka za sobą :ico_oczko: Teraz będzie już tylko lepiej :-)

Troche sobie pospałam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Stephenduh i 1 gość