Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 maja 2011, 12:18

różnica w cenie jest ogromna, bo pampersy teraz w promocji po 41zł za 72szt., a tu masz 2 paczki w tej cenie :-) a też są takie cieniutkie, czy raczej standardowej grubości?

[ Dodano: 2011-05-26, 12:20 ]
Motylek no chyba już wszystkie sobie popłakałyśmy, masz rację :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-05-26, 12:31 ]
Dziewczyny bolały Was pod koniec ciąży piersi? Mnie ostatnio bolą okropnie, wrażliwe są na dotyk i aż trudno mi sobie na tą chwilę wyobrazić, że młody miałby jeszcze zassać-ałć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2011, 12:53

markotka, ja od wczoraj mam jeszcze pełniejsze piersi bo bardziej staniczki wypełniają. Sa też bardziej tkliwe ale nie bolą jakoś strasznie. ALe poczatki karmienia zwykle sa bolesne i trudne. Ja pamiętam jaksię zdziwiłam że to nie jest takie proste jak mi się wydawało :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 maja 2011, 14:02

Motylek bo karmienie tylko wydaje się być proste :-D chociaż są dzieciaczki, które od razu pięknie chwytają i większych problemów nie ma, no ale za to później dochodzą nawały pokarmów, zastoje, kryzysy laktacyjne i inne kwiatki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2011, 14:05

markotka, obolałe i poranione sutki :ico_oczko: Nawet jak maluszek ładnie ssie.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 maja 2011, 15:08

Witam się i ja :-)
U nas nocka raczej udana, Mały obudził się o 2 i zasnął grzecznie, potem o 5 i troszkę marudził, nie chciał do łóżeczka, więc wzięłam go do nas do łóżka- poprzytulać się chciał!
Bo nasze chłopaki to taki przytulanki :ico_oczko:
Murchinson, remonty u sąsiada ustały??
Jak na dzień dzisiejszy to tak ale z nim to nigdy nic nie wiadomo. Przedwczoraj słyszałam jak teściową objeżdżał, że dzielnicowego wpuściła :ico_puknij:

Co do księży i przynależności do parafii to tak jak pisze Markotka o pieniądze chodzi. U mojego D w całym mieście jest tak, że jeśli jakiś sakrament przyjmujesz w innej parafii to i tak musisz zapłacić w swojej połowę stawki. My młodego będziemy chrzcić u moich rodziców nie u nas więc też takie zaświadczenie mieć musimy. W naszej parafii nawet nie jesteśmy zgłoszeni.
Wiecie ja bardzo chętnie :-D Tylko Pawełek jeszcze nie może się zdecydować :ico_oczko:
Motylek pogadaj z Pawełkiem, powiedz że tu czeka kilka ciotek z forum na niego i niech wychodzi :ico_oczko:
wlasnie tak sie zastanawiam, czy jak bym jej dawala 3 razy dziennie, systematycznie, czy nie bylo by lepiej?
Sądzę, że możesz tak podawać(3x4krople) i dobierz tak godziny by podać je 1 karmienie lub 2 godz. wcześniej niż występuje ból brzucha u Tosi-wtedy najlepiej działają.
markotka, obolałe i poranione sutki :ico_oczko: Nawet jak maluszek ładnie ssie.
Na to własne mleko i bepathen.

Markotka położna była z 8 min. i poszła.Stwierdziła, że widzi iż dobrze sobie radzę.Nie wiadomo czy będzie dalej ona przychodzić czy może ktoś inny.Uprzedziła,że za miesiąc przyjdzie jeszcze pielęgniarka środowiskowa.

[ Dodano: 26-05-2011, 15:23 ]
No i muszę iść do neurologa-moja rwa z ciąży się odezwała jak byliśmy na spacerze. Dobrze, że byłam blisko domu.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2011, 15:51

Na to własne mleko i bepathen.
Tak przy karmieniu Filipka bepanthen okazał się niezastapiony, już w szpitalu przynosił mi ulgę. Pożyczałam też innym dziewczynom. Teraz też już w torbie spakowany siedzi :-D
No i muszę iść do neurologa-moja rwa z ciąży się odezwała jak byliśmy na spacerze. Dobrze, że byłam blisko domu.
To faktycznie musisz iść :ico_sorki: U mnie po ciąży jak reką odjął.

Pograłam sobie troche na gitarce, powiesiłam pranko, zmywanie puściłam i czekam aż Filipek się obudzi, może na jakiś spacer pójdziemy. Chociaż dziś nie mam za specjalnie ochoty ale on biedny w domu się kisi.

[ Dodano: 26-05-2011, 15:55 ]
Właśnie się dowiedziałam że dziewczyna mojego brata (ta co ma termin kilka dni po mnie) jest na patologii :ico_sorki: Już dawno ją wysyłałm na izbę przyjęć i w końcu się zdecydowała pójść. Niestety narazie nie wiem co się dzieje bo dzwoniłam i nie odbierała. Napisała tylko sms-a że zadzwoni po badaniach, więc czekam. Ale zaraz nie wytrzymam i znowu będę dzwoniła.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 maja 2011, 16:29

Właśnie się dowiedziałam że dziewczyna mojego brata (ta co ma termin kilka dni po mnie) jest na patologii :ico_sorki:
Teraz pewnie będą ją chcieli zatrzymać do porodu. Wysyłałaś ją na izbę bo miała skurcze? Przypomnij mi bo nie pamiętam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2011, 16:35

Murchinson, wysyłałam ją bo miała dziwne bóle, że aż skrecała się z bólu, do tego mówiła mi że boli ją brzuch jakby miał peknąć. Jak dla mnie dość niepokojące objawy. Do tego mój brat mi mówił że w nocy często wyje z bólu :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 maja 2011, 17:44

Motylku to rzeczywiście dobrze że wysłałaś ją do lekarza. Oby to nie było nic groźnego.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2011, 17:46

Właśnie z nią rozmawiałam i lekarze mówią że ma stare łożysko i jesli jutro to się potwierdzi to pewnie będą wywoływać poród. A w szpitalu zostawili ją bo małemu słabło tętno i miała skurcze ale ustały.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Stephenduh i 1 gość