Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 mar 2008, 15:36

evao wlasnie mi sie film zaladowal, Dominis robi niezle postepy, my nadal czekamy na pierwsze kroczki

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

13 mar 2008, 15:46

karolas, qunick u nas parę lat temu też nic nie zapowiadało ze będziemy teraz mieć takie plany. Nie było kolorowo... Ja przez dobre 3 lata nie byłam w żadnym większym sklepie, nie stać mnie po prostu było, zero przyjemności, zero ciuchów itp., ledwo na życie starczało... Ale czas pokazał że może się wszystko odmienić i nie trzeba z góry skreślać swoich planów bo może akurat wydarzy się coś co pozwoli Wam na realizację marzeń. trzeba po prostu wierzyć Moje Drogie!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 mar 2008, 15:58

karolas, rozumiem Cię że masz myśli takie jakie masz, nic kobietom to nasze państwo nie sprzyja... Ale proszę Cię: MYŚL POZYTYWNIE!!!!!!! W ogóle wszystkim dziewczynom które się dolinują polecam najnowszy bestseler na swiecie pt:"Sekret". Świat oszalał na pukkcie tej książki.. Ja ostatnio dostałam egzemplarz od mojego wujka i po przeczytaniu już kilku stron zaczęłam myślec inaczej i przyciągać do siebie dobre rzeczy!! Pamiętacie ta śliwkowa sukienkę którą znalazłam w sklepie ale byla za mała?? Ciągle widziałam się w niej i dziekowałam babce ze sie postarala i mi ja przywiozła. A tu 2 dni temu wieczorem patzre a tu sms od babki ze sklepu ( zostawiłąm jej mój numer) i pisze ze mogę po nią przyjść!! Jest śliczna, pasuje bosko, ale była troche za długa ( wolalabym nie skracać) i wypatrzyłam ciemniejsza plamę przy biuście. Powiedziała że bez problemu przywiezie mi nową!!! Liczę że bedzie krótsza!!!Specjalnie dla mnie!! Oprócz tego Bartuś zaczął chodzic zaraz jak zaczęłam czytać książkę, teraz tak naturalnie odstawiłąm go od piersi i dzis w nocy po roz pierwszy wcale nie płakał!! Zasnał o 20:50, obudziła sie na butle o 1:00 i spal do 6:00. Potem jak go wziełam i przytuliłam u mnie w łóżku to spał do 9:20!!! Wyspałam sie jak suseł!!! BOSKO!!! A do tego moja fryzjerka odeszła z zakłądu w którym pracawała. POstanowiła własny salon otworzyć. Ale nie wiedzialam kiedy i gdzie. Planowałam do noiej zadzwonić w poniedziałek a tu jak wracaliśmy od teściowej w nidziele to miedzy blokami zobaczyłam szyld ze zakład fryzjerski otwiera sie nowy, podchozde bliżej a tam moja MArzena pokazzuju koleżankom swój nowy salon!!! Normalnie szok!!! Zapisałam sie od razu i wczoraj popołudniu byłam zrobić sobie włoski!!!
Powiedziałam o tym co jest w książce mojej siostrze i ona po kilku dniach też już miala namacalne skutki wiary w to co tam sie znajduje!! Szefowa ją doceniła i dała jej podwyżkę, i do tego tyle co chciała1!!!! Powoem Wam ze to działa!!! Cholerka teraz nie mogę Wam dokończyć bo zaraz mój maż wraca z pracy i bartuś się obudził.... Potem mam uczennice ale postaram się wpaść wieczoram i Wam napisze!!
kelly mama nadzieje że mężowi się na tyle spodoba ta haleczka ze tych 5 minut nie wysiedze w niej!!! No i współczuję Ci tylu tygodni wstrzemięźliwości po tej nadżerce, oby zleciało!!! A co do konkursu, to nie wiem jak to było wczesniej bo nie śledza tej prasy dziecięcej, ale z tego co zrozumiałam to już w przyszłym odcinku mają być buźki dzieci chyba 200 tych najładniejszych, a okładka z wygranym dzieckiem to chyba jest w grudniowym numerze i to jest zdjęcie z sesji zrobionej w Warszawie, tą na którą jedzie dziecko z rodzicami. Sama nie wiem ale to chyba tak idzie.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 mar 2008, 16:25

AGA0406 no widzisz u ciebie z 3 latka były cięzkie a u nas hm niby bylo lepiej jak pracowałam ale to choilipcia i tak wszystko takie ja nie wiem wyliczone na styk i trwa to juz od początku naszego slubu tj. 6 lat :(niby bez zapozyczania sie zylismy ale to i tak nie to zeby pozwolic sobie na wzięcie kredytu i budowe domku ;)
Pytalismy juz chyba we wszystkich bankach i kazdy mowi to samo przykro nam ale nic z tego.......
LUTOWKI POJAWILO MI SIE PRZED CHWILKA SWIATELKO W TUNELU normalnie 2 tygodnie temu wysłałam cv na maila z jednego ogłoszenia a włascieiwe na kilka powysyłałam i przed chwilką mi jedna babeczka zadzwonila czy szukam jeszcze pracy dorywczej. a ja na to ze tak. No i sie okazuje ze jest praca wprost taka idealna jak szukałam :). Normlanie mam 5 minut drogi do tej pracy od nas z domku, to jest sprzatanie biur w banku koło Starego Rynku ;) u nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tak sie ucieszyłam bo praca nawet w tych godzinkach w jakich szukam tj. od 16.00-do tak ok. 20.00-21.00 maxymalnie jupi własnie w tych godzinkach szukałam czegos takiego do sprzątania biura bo maz juz wroci z pracy i moge isc dorobic do tych 500zł wychowawczego i akurat jak wezmiemy kredyt na wykup mieszkania to bedzie na spłacanie raty bez dodatkowego obciazenia dla naszego budzetu domowego. Jupiiiii cos mi sie chociaz na chwile obecna udało.
Mam isc w poniedziałek do tego banku na 16.00 i juz hi hi hi.
No to bede miec mniej czasu dla was kocvhaniutkie ale pewnie mi wzrosnie cierpliwosc do Amelki bo juz mam jej mało przy jej bieganiu ciągłym i jej zywej postawie hi hi hi.
A tak maż bedzie musial ich oporzadzic do spania i tyle a co tam niech sie tez wykazuje hi hi hi w koncu ja teraz bede miec tez odpowiedz jakby cos gadał ze pracuje nie dosc ze w domku z Melcia do poludnia zakupy obiad itp to jeszcze popoludniami ide sprzątać hi hi hi
ALE MAM RADOCHE NAPRAWDE ZADNA PRACA NIE HANBI A JAK SIE Z NIEJ CIESZE.
Dzwonilam nawet do mojej kadrowej z zakładu pracy czy mogę taka prace podjąc na umowę zlecenie dorywcza jak jestem na wychowawczym bo juz te 500zł mi nie starcza i powiedziala ze moge i nawet nie musialabym ich informowac ale super.
Powiedzcie ze cieszycie sie ze mną ;) :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
KATELAJDKA no to super ze tak ci sie poukładało wszystko i z ta sukienka bedzie oki pewnie. Powkejej fotki po wizycie u fryzjerk ja sie zapisałam na przyszły czwartek jesli bedzie wolne miejsce i pani inna zrezygnuje to sobie pojde zrobic odrosty i podetnę bo juz nie mogę na siebie patrzec.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 mar 2008, 17:59

aga0406, u mnie chodzi o to ze ja nie wiem czego chce od życia i co chę w nim robić - jakbym już miała plany to bym na pewno je zrealizowała - pod tym względem jestem uparta,l jeśli naprawdę czegoś chcę

karolas, ale suuuper! Cieszę się z Tobą no pewnie!
Kurczekatelajdka, karolas, nastroiłyście mnie pozytywnie! Poszukam tej książki...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 mar 2008, 18:12

QUNICK ja tez własnie o to chodzi ze nie mam pojecia czego cche i jakiej w związku z tym mam szukac pracy w przyszłym roku :ico_olaboga: sama nie wiem. :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ekspedientki to muszą byc mega dyspozycyjne i tak własnie widzisz ciezko bdzie znalezc cos w przystepnych godzinkach a jak juz ma sie 2 dzieci to w ogole patrza na mnie jak na jakąs no sama nie wiem.......

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 mar 2008, 21:06

karolas, to super ze masz prace, ja tez czegos szukam zeby dorobic ale tylko w weekendy,wyslsam pare cv do szkoł ale sama nie wiem,bo mi sie juz za bardzo nie chce uczyc. A tu kaska by sie przydala na domek lub chalupke wiekszą a w zasadzie to chodzi nam o to zeby tylko dochody podniesc mi albo mezowi na papierku a ja mialabym na składki zarobic zeby je sobie samemu oplacic.

kataledajka,qunick
ja tez sie rozejrze za ta ksiazką :-)

W sumie to ja chyba nawet wiem co chcialabym robic,tyle ze na to to ja troche juz za stara jestem, dawno temu tanczylam,przerwalam, przed ciaza i pod koniec jeszcze konczylam taki kurs ale teraz juz nic raczej nie zdolam zrobic w tym kierunku,sa nawet takie studia u nas,dopiero otworzyli, na choreografie ale niestety do 28 r. zycia, wiec moja pasja pojdzie chyba w kat. Probowałam juz zapomniec i zajac sie tłumaczeniami ale ja to jednak potrzebuje ruchu w pracy.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

13 mar 2008, 21:16

karolas ciesze sie razem z Toba. super ze trafila Ci sie ta praca. no i ja tez sie ciesze ze jak p-ojde na druga zmiane i jak maz bedzie musial sie zajac Tymkiem cale popoludnie to mnie bardziej doceni i przestanie gadac ze tylko on pracuje. strasznie mnie to wkurza

katelajdka no Tobie tez sie wszystko pieknie ulozylo. oby tak dalej. ja po tym jak dostalam ta prace zaczelam myslec bardziej optymistycznie i juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne, choc wiem ze ciezko bedzie mi zostawic Tymka

Eva :ico_brawa_01: dla Dominisia

Qunick Iwona pewnie nowa energia przujdzie z wiosna. zycze wam tego

no i najwazniejsze na koniec
TYMEK CHODZI!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze choc wiem ze to poczatek niezlego zapierdzielu. no ale to naturalna kolej rzeczy:)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 mar 2008, 21:36

Witajcie

Kelly gratuluje Tymkowi chodzenia, teraz to się zacznie :ico_haha_01:

Karolas ale super, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie razem z tobą

Co do domków my mamy, ale co z tego, jak to stary, no i macieracje ze najlepiej budowac od nowa. Denerwuje mnie tu wszystko i niewiadomo za co sie brac. brrrr...

No i wogóle mam dola strasznego :ico_placzek: jakos tak ostatnio wszystko sie skomplikowalo :ico_placzek:
Małgosiu, gdzie jestes?

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

13 mar 2008, 21:56

lulu co sie dzieje? no chyba ze nie chcesz pisac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość