Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

08 lip 2009, 19:46

Witam serdecznie wieczorową porą.Właśnie wyszła ode mnie kumpela.Weszła przerażona,bo byla na kontrolnej wizycie u ginekologa a on jej na to że macica wygląda jak na ciążową.No i kumpela się załamała.Z takim przejęciem mi to opowiadała że właśnie na wizycie u mnie okresu dostała.Z chłopakiem jest dopiero od 3 miesięcy więc na ciążę troszkę za wceśnie,zwłaszcza ze ona pracy znaleść nie może i tak jak ja jest tylko na stażu z urzędu pracy.No ale kiedyś i na nią przyjdzie kolej i wciagnę ją na nasze "obcasowe" forum :ico_brawa_01:
A co do zimowych ubran to nie bedzie tak zle,pamietam,ze pod koniec ciazy wciaz bylo mi goraco :ico_oczko:
Może pod koniec ciaży będzie mi ciepło,ale na razie jakim zmarzluchem bylam takim jestem nadal.Dzisiaj byłam na wizycie u gina i dowiedziałam się że wróciłam do swojej wagi z początku ciaży :ico_brawa_01: bo przez te mdłości schudłam.Czyli powoli zaczyna ruszać w górę.
Mam powolutku odstawiać luteinę i nospę.Poczekam na reakcję i jeśli zacznie się dziać coś niepokojącego,jakieś bóle to wracam do pierwotnej dawki.Oby nie :ico_sorki: Troszkę mnie to przeraża,ale ginka mi powiedziała że leki te doskonale działają na ciażę ale na moją wątrobę już nie. :ico_nienie:
U nas na grudniowkach kolezanka dostala dzis wyrok - musi lezec plackiem,bo szyjka jej sie skrocila i zaczyna otwierac sie po bokach :ico_placzek: Juz ostatnio lekarz kazal jej lezec,lezala i myslalysmy,ze po 2 tygodniach bedzie poprawa,a tu doopa
Matko jedyna,co to się dzieje :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 lip 2009, 19:59

geheimnis, no wlasnie, bo macica przed okresem i na poczatku ciazy tak samo wyglada.Pamietam jak sie cieszylam,ze w ciazy jestem a doktorka wyslala mnie na bete,bo nie moze mi na 100% potwierdzic,wlasnie z tego powodu :ico_olaboga: No ale dzieki Bogu u mnie wreszcie po pol roku,taka macica oznaczala ciaze :ico_oczko:
Mam powolutku odstawiać luteinę i nospę
- super :ico_brawa_01:

A ja stawiam galaretki bananowe w czekoladzie dla wszystkich,maz mi kupil jak wracal z pracy i dorzucil bombonierke :ico_brawa_01: Moje ulubione slodycze,uwielbiam byc w ciazy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

08 lip 2009, 20:04

Mam powolutku odstawiać luteinę i nospę
ja od tygodnia tez powoli odstawiam luteine :ico_oczko:
A ja stawiam galaretki bananowe w czekoladzie dla wszystkich,
mniammm :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Moje ulubione slodycze,uwielbiam byc w ciazy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a ja jeszcze nawet nie mialam okazji meza wykorzystac w zwiazku z zachciankami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

08 lip 2009, 20:06

u mnie wreszcie po pol roku,taka macica oznaczala ciaze :ico_oczko:
No ja też po pół roku starań zaszłam w ciażę...równiuteńko 6 miechów=8cykli. :ico_olaboga: Ale w końcu sie udało.Ale chyba tylko dzięki temu że w 8 dniu cyklu byłam na USG oceniającym czy ja w ogole mam owulkę.No i się okazało że za 3 dni miała się pojawić.No i teraz mam bąbelka w brzuchu :ico_brawa_01: Gdyby nie to to pewnie nadal w ciąży bym nie byla :ico_sorki:
A ja stawiam galaretki bananowe w czekoladzie dla wszystkich,maz mi kupil jak wracal z pracy i dorzucil bombonierke :ico_brawa_01: Moje ulubione slodycze,uwielbiam byc w ciazy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
A mnie coś ostatnio do parówek i szyneczki ciągnie.Do słodyczy jakoś nie bardzo.Ale może dlatego że ciagle słodziutkie owoce wcinam.

[ Dodano: 2009-07-08, 20:18 ]
ja od tygodnia tez powoli odstawiam luteine :ico_oczko:
No ja dzisiaj zaczynam i trzęsę portkami,bo nie wiem co to będzie. :065: A jakim tempem masz zmniejszać te dawki.Tzn może inaczej,ile brałaś i ile bierzesz teraz tych tabletek?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

08 lip 2009, 21:00

Tzn może inaczej,ile brałaś i ile bierzesz teraz tych tabletek?
ja mialam brac 6x2 plus 2x1 duphaston
ale luteine bralam jakos 4x2... tak mi wychodzilo :ico_haha_01: :ico_oczko:
pozniej zmniejszylam do 3x2(bralam tak przez jakies 3 dni), pozniej 2x2 a od wczoraj biore 2x1 :ico_oczko: i tak jeszcze kilka dni i koniec :ico_oczko:
mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :ico_sorki: :ico_oczko:


ja mykam do lozka


dobrej nocki

lilo

08 lip 2009, 21:43

Hej!

leona, dzięki za pamięć :ico_sorki:

Ja mam w tym tygodniu urlop ale mamy trochę zajęć w domku bo zaplanowaliśmy parę drobnych remontów. No i nastrój ciągle miałam nie najlepszy i jakoś lepiej było jak zajęłam się robotą a nie skupiałam na ciąży i gryzieniu się czy choroby dzidzi nie zaszkodziły...

Jak leona, pamiętała - dziś miałam wizytę i jest mi zdecydowanie lepiej :ico_oczko:

Wyniki mam w normie, schudłam kilogram, dzidzia pięknie fikała i się tak fajnie łapała za główkę jakby się dziwiła "co oni ze mną robią" :ico_oczko: , bardzo ruchliwa ale lekarz powiedział że zarazem bardzo grzeczna bo ustawiała się akurat tak żebym on mógł zmierzyć to co chciał. Przezierność wyszła dobra, dzidzia główka też, kręgosłup, kość nosowa ok :ico_sorki: Ma 6 cm.
Do następnej wizyty trochę mnie to uspokoi :ico_oczko: :ico_sorki:

A to moje maleństwo - tutaj widać plecki i pięknie linię kręgosłupa

Obrazek

Tutaj leży na pleckach

Obrazek

Obrazek


I trochę z boczku bardziej :ico_oczko:

Obrazek


Zdjęcia takie sobie bo musiała zrobić im zdjęcie aparatem ale chyba widać to co ważne :ico_oczko:

Trzymajcie kciuki żebym już tak nie chorowała to może będę też mniej marudzić :ico_oczko:

Wasze maluszki śliczne, strasznie wzruszające są te zdjęcia :ico_sorki:

leona, Helen ale żeście nas zabrały z tym tłuszczykiem :ico_smiechbig: Proszę was, przestańcie wymyślać z tą wagą :ico_sorki:

Trochę popisałyście, nie doczytałam, ale jak widać zdjęcia obejrzałam :ico_oczko:

Aaaaaaaaa!!!!!!!!!! leona, lekarz się poprawił z terminem porodu - jeśli możesz poprawić na 16. styczeń będę wdzięczna :ico_sorki:

Założył mi kartę ciąży, taki mały kawałek papieru a tak cieszy :ico_brawa_01:

Dobrej nocy dla was i maluszków :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

08 lip 2009, 22:04

Przezierność wyszła dobra, dzidzia główka też, kręgosłup, kość nosowa ok :ico_sorki: Ma 6 cm.
Do następnej wizyty trochę mnie to uspokoi :ico_oczko: :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzidzia sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Proszę was, przestańcie wymyślać z tą wagą :ico_sorki:
ja juz przestaje :ico_oczko: do stycznia :ico_haha_01: :ico_oczko:
jeśli możesz poprawić na 16. styczeń będę wdzięczna :ico_sorki:
juz poprawiam :ico_sorki:


ja mialam isc spac ale ze siostra miala kompa wlaczonego to jeszcze zajrzalam :ico_oczko:

ale teraz to juz dobrej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

08 lip 2009, 22:28

lilo, Dzidziulek prześliczny. Bardzo ładnie go widać na tych fotkach.
lekarz się poprawił z terminem porodu - jeśli możesz poprawić na 16. styczeń będę wdzięczna
chyba większości z nas USG przyspiesza te daty porodu.Ja jednak obstaje że mój maluch urodzi się w terminie wg OM a nie USG,jakoś takie mam coś przeczucie :ico_noniewiem: więc daty nie zmieniam i suwaczka też nie przestawiam.Najwyżej w styczniu się troszkę zdziwię :ico_brawa_01:
a mialam brac 6x2 plus 2x1 duphaston
ale luteine bralam jakos 4x2... tak mi wychodzilo :ico_haha_01: :ico_oczko:
ło matko,to faktycznie dawki miałaś nieziemskie.Ja brałam luteiny 2x2 i nospe 3x1,więc na co ta moja ginka w takim razie narzeka.no cóż,ale dawkę i tak będę zmniejszać.ciekawe co to wyjdzie z tego.
Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

08 lip 2009, 22:52

lilo, foteczki super, taki fajny dzidziulek sobie lezy :ico_brawa_01:
widze, ze wszystkie po kilka fotek dostajecie, a ja dostalam tylko jedna, choc wydrukowala 3... czuje sie dyskryminowana :ico_oczko:

my wrocilismy niedawno od szwagierki z odwiedzin urodzinowych,
brat A. tez przyjechal ze swoja miesieczna corcia, dostalam ja do kolysania zaraz po cyckowaniu i 2 razy mnie mleczkiem oplula :ico_haha_01:
a zanim tam dotarlismy, wstapilismy jeszcze do sklepu po kwiatka i przy okazji poogladalam sobie takie fajniusie malusie ciuszki i 3 pierwsze bodziaki juz mam :-D byly zestawy po 3 sztuki i jak A. zobaczyl takie zielono-biale z lewkiem, to postanowil, ze mozemy kupic, bo on sam jest zodiakalny lew :ico_noniewiem: argument taki sobie, ale bodziaki fajniusie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

09 lip 2009, 10:42

lilo gratuluję pięknego bobaska :ico_brawa_01: i że wszystko jest w porządku :) cudnie!

u nas chmury deszczwe ale biegnę po parówki i jakieś owoce :D
mam nadzieję, że nie zmoknę :-) czekam niecierpliwie na 20 :D i wyjazd nad morze...mam dość tych korków Warszawskich i spalin :ico_noniewiem:

śniła mi się chyba dziś moja dzidzia :ico_haha_01: ...ehh
szkoda, że dokładnie nie pamiętam.

miłego dnia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość