Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 wrz 2009, 23:16

mamy nowe autko - kombika
gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

08 wrz 2009, 23:34

Blask teraz się wszystkie zmiescimy plus nasze brzuchy :ico_ciezarowka: Ja siedze z przodu hehehehe

Ja dwoje dzieci urodziła w koniec 41tc synka właściwie sama sobie wywołałam poród.
A cala ciaze mowiono mi,ze dzieci duze i urodze wczesniej niz termin a im nie było śpieszno na ten świat :ico_oczko:

Dobranoc

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 wrz 2009, 23:48

zborra to nie od robaczków bo ona to ma od maleńkości ,na ramionach i udach drobne wyczówalne pod palcami chrostki,nie swędzą nic się z tym nie dzieje nie rozwija,nic wogóle dla tego się zdziwiłam,że ten lekarz tak na to uwagę zwrócił,w sumie dobrze ale żeby wymyślił coś innego .Zuzia ma AZS wiec to znamy.No dobra nie będę się powtarzać :ico_haha_01: ważne,że to nic nie poważnego,tak myślę,bo przecież chociażby ją swędziało lub jej przeszkadzało. :ico_noniewiem:
a ,że ciężarówka jesteś czy widać...sąsiadka mogła zobaczyć,widziałam tu piękny brzuszek,może nie jak ciężarówka ale mały Jeep :ico_smiechbig:
tylko bez obrazy :ico_nienie: :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-09-08, 23:50 ]
aha pierwszą przenosiłam 7 dni ,drugą urodziłam 2 dni przed terminem :-D
tu też się powtarzam. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 wrz 2009, 09:21

że ciężarówka jesteś czy widać...sąsiadka mogła zobaczyć,widziałam tu piękny brzuszek,może nie jak ciężarówka ale mały Jeep
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre laska ale się uśmiałam

Blask gratuluję autka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas niby lepiej ale tak ogonie bez zmian
sylwia.uk, jak wywołałas zdradź tak na przyszłość :ico_oczko:

Jaś dokładnie w terminie co do dnia!40tc :ico_szoking: ale troszkę go wywołali bo my z tydzień w szpitalu już byliśmy

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

09 wrz 2009, 09:43

Jeep :ico_smiechbig: , no to ja jestem jakiś Hamer albo buldożer :ico_smiechbig:

A tak w ogóle to WITAM
Jak się dziś czujecie???Co u WAS??A zapodajcie jakiegoś pomysła na obiadek :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-09-09, 09:44 ]
PS albo betoniarka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 wrz 2009, 10:13

Blask, no uśmiałam się to dla mnie już chyba nazwy brakuje :-D

a na obiad mam z wczoraj jakieś cudo tzn lubię szybkie dania i tak miałam warzywa na patelnie to je ugotowałam :ico_oczko: w garnku z kostką rosołową dodałam 2 woreczki ryżu, i miałam parówki pokroiłam w plasterki i wrzuciłam na koniec zagęściłam mąka i dodałam przecier pomidorowy i mam mix całkiem dobry :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-09-09, 10:13 ]
o nie wymyśliłam cysterna :-D

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

09 wrz 2009, 10:22

Zaraz zostane zakrakana,ale niestety lekarze nie chcieli mi pomóc urodzić więc wzięłam sprawy w swoje rece. Opowiem od poczatku a więc cały 9 miesiąc chodziłam w skurczach,chodziłam dosłownie po ścianach.Byłam cała opuchnięta (był to przełom czerwca i lipca) zadnych butów nie mogłam załozyć.Skórcze miałąm bardzo silne,byłam na porodówce i skurcze zanikły wystarczyło,ze podaliby mi coś na wywołanie porodu a oni odesłali mnie do domu. Wyłam z bólu.Po kolejnym ktg gdzie wyraznie wskazywala maszyna skurcze ponownie mnie olali i odeslali do domu.
Wyczytałam w internecie o olejku ryzynowym (dawno temu podawalo sie go w spzitalach na wywolanie porodu) teraz nie. Wiec poszlam do apteki kupilam ten olejek i wypilam zgodnie z przepisem.Jeden warunek brania tego olejku to trzeba być w ciazy donoszonej.Ja byłam już ostatni dzień 41tc i wypilam 2 lyzki jak dobrze pamietam z sokiem pomaranczowym i dzialanie zaczelo sie po ok 4h czyli rozwolnienie a co za tym idzie skurcze. :ico_brawa_01: zdarzylam tylko dojsc do szpitala ,lewatywa i w ciągu 30 min Łukaszek był na tym świecie z wagą 4100g i 59cm długi Nie wiem na co lekarze czekali chyba na łapówke. Urodził sie zdrowy,ale przy porodzie zaklinował się i myślałam,ze go nie urodze.
Tu w UK dzieki Bogu podają i przyśpieszacze porodu i znieczulenia roznego rodzaju,wiec jestem spokojniejsza.

Dzień dobry !

Teraz witam sie z wami środowo. U mnie piękna pogoda wiec uciekam na spacerek do zobaczenia pozniej :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 wrz 2009, 11:10

sylwia.uk, to taką wewnętrzną lewatywę żeś zapodała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

09 wrz 2009, 11:16

Dokładnie,jakbym jeszcze miała czekać tydzień to nie wyobrażam rodzic takiego kolosa ;)

Dostałam copie kolejnego listu mojego prawnika do mojego pracodawcy :) Może wkońcu cos sie ruszy. Trzymajcie kciuki.Teraz czekam na odpowiedz mojego pracodawcy.

Uciekam na ploteczki do koleżanki :)

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

09 wrz 2009, 11:43

sylwia.uk, mamuśka wzięła sprawy w swoje ręce :ico_brawa_01: jak nie tak to tak .
Co do pracodawcy to życzę Ci , aby wszystko się udało i wyszło po twojej myśli .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość