Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 gru 2007, 17:39

A gdzie oprócz fotosika mogę zgrać fotki i wkleić na forum bo fotosik dziś szwankuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-14, 17:13 ]
Mój zbój :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 gru 2007, 21:19

kamizela, jest coś takiego jak picasso.... ale tam też trzeba się zalogować...
A i :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za kartkę... to będzie chyba moja jedyna w tym roku :ico_haha_01: więc tym bardziej ... DZIĘKUJĘ :-D a i śliczne masz pismo :-)
A o Wiktorowych oczętach nie mówiłam, bo myślałąm, że nie będę wymyślała... bo i tak miałaś kłopot z tymi hormonami itd... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Glizdunia.... no Maya rewelejszyn normalnie wwooowww :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

A moja Misiula chyba ma krtań załatwioną po wczorajszym 2,5 h spacerze :ico_olaboga: bo mi tak chrypi podejrzanie... no i profilaktycznie daje jej nurofen bo on przeciwzapalny..... i już sama nie wiem....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 gru 2007, 21:30

massumi charakter pisma mam po mamuni :ico_oczko: A mój też coś dziś pokasływał - zadzwoniłam do pediatry i właśnie poleciła mi podawać małemu 2 razy dziennie czopek Nurofen i smarować go maścią rozgrzewającą.

I trzeba było pisać o tych oczętach - w końcu chcemy dla siebie jak najlepiej, nie ??? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 gru 2007, 21:37

Kamizela..... :ico_brawa_01: dla Wiktorka i widze ze z niego tez jest niezly sportowiec :-D

Massumi....oj biedna Ula...cos chyba pgoda wam tam w pl nie sprzyja co?kuruj ja nam!!!!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 gru 2007, 21:54

GLIZDUNIA, NO POGODĘ MAMY :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: swojską, że tak powiem... a i tak nie padało i w miarę ciepło.... ale może być bardziej wrażliwa po ostatniej chorobie, więc muszę chuchać i dmuchać ... :ico_olaboga:

Kamizela , teraz to ja już będę pisała, że ślicznie przybiera i ząbkuje i powoli ewoluuje... o żadnych nie fajnych rzeczach nie chcę słyszeć :ico_oczko:
:-) wyczerpaliście limit... więc teraz lecimy plusami :ico_haha_01:

Zamówiłam 3 kalendarze.... i teraz siedzę i się martwię czy zdąrzą dojść na czas :ico_olaboga: i czy zdjęcia fajnie wyszły.... im... bo ja wiem, jak u mnie na kompie wyglądły... :ico_oczko:


Ewcik , a czemu Ala ie pokazuje buźki... taka zaspana w przytulanki, że aż miło.... moje to papy rozdziawione ... i polują na muchy :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 gru 2007, 22:04

Jestem....na sekundę..dziś siedziałam dłużej w pracy, urok gorączki przedświątecznej :ico_zly: wbiegłam do domu i w sam raz trafiłam na Hankę przygotowującą się do kąpieli. POtem miałam szansę na butelkowanie i poszła spać. Ja szybka kolacja i zapierdzielam piec te cholerne ciastka! a jutro do pracy :ico_zly:
wejdę później, jak skończę i o ile skończę...
jeszcze nic nie przeczytałam Was nawet :ico_olaboga:
Ale się pochwalę...przyszedł prezent dla J! więc jestem happy, że dałam radę coś wreszcie sama kupić w tajemnicy :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 gru 2007, 22:52

CZesc dziewczyny ........

Wrociłam ...... zabiegana .zalatana ale jestem ....... jutro tez wyruszam ale na jeden dzien ........

wrcoiłam a moj Jakub stwierdził ze pora na 7 ząbka ... i dziasło juz prawie całe rozwalone i ostry 7 kiełek na wierzchu .......

chciałam doczytac ale nie mam szans .......

No i zamowiłam wczoraj z Allegro prezenty i tez sie modle zeby doszło :ico_sorki: :ico_sorki: ......

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 gru 2007, 22:54

zborra, no to jeden problem z głowy :ico_brawa_01: a ja dalej czekam na kalendarze, ale pochwalę się, że dziś przyszły buciki dla Misiuli na Wigilie i Święta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-14, 21:56 ]
KUlka, witaj na pokładzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

14 gru 2007, 23:02

ha !!! jestem i ja ! :-D
witam wszystkich - doczytałm na razioe 2 w stecz :-D
ja padam na ryja ..dzis wstałam o 5 o 6 w samochodzie ..... napisałam test , posiedzialm ( zdemotywowana ) na szkolenieu i pojechalam do domu ..cos mnie zaczyna trzasc .... i w gardle drapac :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_chory: kurna ...jeszcze sie rozloze i nie pojade do zakopanego ..tylko czy moge ???? hmmm

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 gru 2007, 23:09

Massumi buciki sliczne....a ja zapomnialam dokupic do sukienki Mayi :ico_noniewiem: ...albo cos jeszcze znajde albo wystapi na bosaka :ico_haha_01:

Kulka..no witaj kochana...siadaj i opowiadaj..... :ico_brawa_01: gratulujemy zeboka :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Gosia...lecz sie bidulo....moze Ty poprostu oslabiona juz jestes tym ciaglym ruchem :ico_noniewiem:

Maya spi a ja juz w pidzamce....i niedobrze mi z przejedzenia....mam przed soba reszte chinskiego greipfruta i juz nie moge a taki pyszny.... :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość