Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

15 gru 2007, 17:22

kate - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebei i mam nadzije, ze sie wszystko ułozy ...
a ja ... nie mówie - mam tak rozwalone gardło ..latałam dzis po sklepach - bo jak pojade do zakopca- to musze mec wiecej ciuchow dla młodego - brak pralki .... ale teraz siedze i płone ... 38,2 .... kur...kur....kur... co robic?? wezme 3 apapy , goraca herbate , i duzoo witami c i zobaczymy ... nonono ..chora nie pojade z dzieckiem - bo za 2 dnion chory ... ale jak nie pojade - no nie moge nie jechac - pracuje m-c :ico_olaboga: :ico_noniewiem: znaczy wyzdrowiec musze ..no ..

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 gru 2007, 17:34

Hej!
Najpierw dla Majeczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Boże.ona mnie powala na kolana!!!

Kasiu :ico_placzek: on nie jest chyba normalny...........co za człowiek!!! tak, facetom się chyba coś rzuca na mózgi! bezmyślny pajac!! to najłagodniejsze cenzuralne określenie, jakiego mogę użyć. Współczuję serdecznie, teraz masz niezły orzech do zgryzienia. Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzisz w tej sytuacji. Wiesz, jakby coś było trzeba to wal śmiało! A właśnie, cóż jego mamusia na to?

Gosia e...kobieto! strzel sobie coś mocniejszego.....słyszałam, że imbir się zalewa wodą i czymś, gotuje a potem pije ten wywar, ponoć super na przeziębienie! może poszukaj w necie? ja polecam gorące mleko z miodem i masłem, niektórzy dodają jeszcze czosnek....i podstawa, wymocz nogi w gorącej wodzie z solą! i może polopirynę albo gripex? ratuj się!!!

Ja po pracy ok, ale w domu znów sajgon..........J jakoś na nic nie miał czasu :ico_noniewiem: Teraz ja piorę wózek (tzn, wkład) bo w środę już się go pozbywamy, śpiwór do spacerówki muszę uprać, pranie chyba jutro, bo dziś to się w domu ukisi,a jutro na dwór powieszę...Zmusiłam J żeby wreszcie domalował łóżeczko, bo się obdrapało przez te karuzele i inne cuda. Hanka śpi na razie w turystycznym...
A mieliśmy dziś robić pierogi..może się uda.
Póki co zmykam na razie

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

15 gru 2007, 18:48

Cześć wszystkim :-)

Na wstępie:

Kate - trzymaj się kochana!!! Ja też wierzę, że to znak od twojego taty... coby się mężulo opaiętał w porę... szkoda tylko, że Ty przy nim "obrywasz" za jego błędy... ale może faktycznie czas wziąć sprawy w swoje ręce... :ico_noniewiem: Jakby co trzymam kciuki :-)

Zbora - Ty mnie r o z w a l a s z !!! Nocne ciasteczka :ico_sorki: wózio papa :ico_sorki: pierogi :ico_sorki: :ico_sorki: daj mi trochę enerdży pałer :ico_oczko: :-D

GosiA - no lepiej się nie rozkładaj... studiuj netoporadnik i się kuruj!!!

Glzdunia a nagrałaś już spacerującą 7-mio miesięczną :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: MAYĘ ???

NAJLEPSZEGO!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 gru 2007, 18:49

Zborra dzieki za zyczonka...a pierogi...mniam...i mimo iz zjadlam znow polowe tego owoca giganta to mam na nie ochote :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: ...podrzuc mi no tu troche...ja bede kupowac gotowe na swieta bo w te klocki naj;epsza nie jestem.....robilam je 1 raz w zyciu-i to o 12.00 w nocy mi sie ich zachcialo ale nie wiedzialam wtedy jeszcze ze w ciazy bylam :ico_oczko: :-D

Gosia....stosuj wszystkie dobre rady Zborry a na gardlo nam najlepiej pomaga "olbas pastills".....

[ Dodano: 2007-12-15, 17:51 ]
Massumi...jeszcze nie nagralam..hiihi...ale to kwestia czasu :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

15 gru 2007, 19:32

A TERAZ SIĘ POCHWALE MOJĄ okienną ozdobą :ico_oczko: :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 gru 2007, 19:38

Massumi...fajowe to ale czy mozesz mi blizej wyjasnic co to takiego? :-D :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

15 gru 2007, 19:56

hejka ja tylko na chwile ......

nie dawno wrociłam .....

Kate oby na zabraniu prawa jazdy sie skonczyło ... bo nie wiem czy nie czeka go przypadkiem sprawa w sadzie ... oby nie .... ale jak prawko zabieraja to i tak sad musi okreslic na ile ... chyba ...... zadzwon do jakiegos adwokata albo poszperaj w necie zebys sie juz bardziej nie zdenerwowował .........

u mnie szalenstow brak mi czasu na wszystko ...............

[ Dodano: 2007-12-15, 19:38 ]
ja znalazłam cos takiego STAN PO SPOŻYCIU ALKOHOLU

Jeśli stężenie alkoholu we krwi zawiera się między 0,2 i 0,5 promila (bądź od 0,1 do 0,25 mg w 1 dm wydychanego powietrza) to jest to stan po spożyciu alkoholu.

Kto w takim stanie kieruje pojazdem, popełnia wykroczenie zagrożone karę aresztu, grzywną do 5000 zł i czasowym zatrzymaniem prawa jazdy. Sąd orzeka zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w miesiącach lub latach, na okres od 6 miesięcy do 3 lat.

Orzekając zakaz prowadzenia pojazdów określa się rodzaj pojazdu, którego zakaz dotyczy.
Okres biegu zakazu rozpoczyna się od dnia uprawomocnienia się orzeczenia lub zwrotu blankietu prawa jazdy. Do chwili zwrotu blankietu prawa jazdy zakaz nie biegnie.

Jeśli okres zakazu trwał dłużej niż 1 rok przed zwrotem dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdów mechanicznych osoba taka musi przejść kontrolne sprawdzenie kwalifikacji przystępując do stosownego egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.



szkoda ze sie zgodził na badanie alkomatem ... jakby sie nie zgodził to pobrali by mu krew a to troche trwa wiec pewnie poziom promili by mu spadł ... co nie zmienia faktu ze pijanych kierowcow sie nie lubi....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 gru 2007, 21:26

no Kulka dosc wyczerpujacy material...moze cos pomoze naszej Kate.... :ico_noniewiem: ...lepiej wiedziec czego sie mozna spodziewac :ico_noniewiem:

a my siedzimy obie w domku...nudno strasznie...nawet nie ma do kogo pojsc...i kto by kilka lat temu pomyslal ze tak bede spedzac soboty :ico_noniewiem: .....kazdy przed swoim monitorkiem.....A. oglada pol dnia Snookera :ico_zly: ....mi pozostaje komp i Maya...chwilowo mala siedzi u tatusia....a ja....znow na kompie :ico_olaboga: .....to moze nie z uzaleznienia ale z powodu nudy,gdybysmy cos robii to by tak nie bylo!!!!buuuuu

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 gru 2007, 21:42

No dobra.....Massumi jutro wyślę energię paczką :ico_oczko: wózio już prawie gotowy do sprzedaży :ico_haha_01: pierogi zrobione....ale moim zdaniem to za mało ich zrobiliśmy i chyba zarządzę dorabianie...Już ustalam grafik na cały tydzień.....kuźwa, trochę tego będzie jeszcze...ale, spoko luz, damy radę! koko dżambo i do przodu :ico_haha_01:
a ozdoba śliczna.....!!! ja jutro też się pochwalę swoją

Glizdunia to co, do Ciebie też paczkę nadać? z pierożkami? e...to wcale nie jest takie trudne, tylko zagniatanie takiej ilości ciasta męczy...no i robienie farszu....bo potem już leci...ja uwielbiam pierogi! już o nich marzę......
No i czekam na film z tą boską aktoreczką!!!
Co do spędzania sobót.....no to smutne, ale to nie tylko u Was! u nas to samo.....porażka, człowiek ledwie po ślubie, a każde swoim życiem. Żeby to jeszcze były jakieś pasje...a to zwykłe głupie siedzenie z nudów. Czemu nie umiemy zrobić czegoś fajnego razem? chyba idzie czas przemyśleń...

KUlkaaleś walnęła fachowy tekst! mam nadzieję że pomoże....

Hanka poszła spać.......ja idę na jajecznicę! a potem winko...i może pogadamy sobie z J wreszcie...miło......

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

15 gru 2007, 22:34

zbora - ty moja :-D no uwielbiam cie !!! pracusiu :-D
glizdunia- majeczka mnie zadziwia..a co do siedzenia przed tv ... hmm.. u nas tez sie zdaza
massumi- ile miłosz ma ?? o u nas dyskusja kiedy 2 :-D
a ja umieram .... hyhyhhy..to nawet zabawne... charcze ...brak głosu ... no zadzwonie jutro do szefowej ..hmmm..ze nie jade ...taaaaa...az sie pokłociłam z D. ... on, ze ja głupia jestem ze z goraczka i małym dzieckiem chce jechac taki kawał drogi ... ze przeciez dzis zaslabłam i co ??? ... hmm..ale ja pekam sie nie jechac ...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość