Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 paź 2011, 15:52

Dzieci mam piękne i zdrowe. I to w życiu jest najważniejsze !!! .Rzeczy materialne można nabyć a tego nie życie wystawia nas na różne próby ,ale dzięki tym moim skarbom stawię czoła wszystkim diabłom! :-D
dokładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

02 paź 2011, 20:23

No to jutro wielki dzień dowiemy się co z naszym domem i rzeczami w nim pozostałymi-komisja ma podjąć decyzję .Pewnie dziś nie zasnę!

Byłam na wyprzedaży garażowej kupiliśmy parę pierdułek do kuchni i zabawek dzieciom .Radocha po uszy! :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 paź 2011, 20:45

Aga trzymam kciuki

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 paź 2011, 21:28

No to jutro wielki dzień dowiemy się co z naszym domem i rzeczami w nim pozostałymi-komisja ma podjąć decyzję .Pewnie dziś nie zasnę!
Ja również mocno trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 paź 2011, 22:42

hej

mnie ostatnio pochłonęła nauka i książka dla Mikiego z pierwszego roku życia jego wybierałam po 3zdjęcia , a łatwo nie było jak się w 1 miesiącu miało około 150zdjęć minimum , potem miałam do nadrobienia zaległe wpisy aż 1,5 się uzbierało :-D


U nas wszytko ok, dzieciaczki zdrowe, tzn Nelluś dala nam trochę popalić przez zęby ,tydzień czasu gorączki i płaczu i jęczenia i nie przespanych nocek , a wahania były od 38,6 do 40 st :ico_olaboga:
ale jak na razie od 2 dni cisza , więc w weekend odespałam cały tydzień :-D

basia sprawna ta twoja Zuzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja do perfekcyjnie umie siedzieć :-D i pełzać do tyłu :-D i od wczoraj zaczęła raczkować do tyłu , ale tak po parę kroczków :-) , no i też już się wspina by stać przy mebelkach :-)
i wcale taka duża Zuzia nie jest , Nell na mojej wadze waży 10,300g :-)

Agniecha
ładnie rośnie Stefan :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i ślicznie ci śpi, ja też ci zazdroszczę oczywiście pozytywnie :-)
u mnie panienka jak zasnęła o 20 to o 24 wstawała jeść i o 5-7
a przez te ostatnie noc z gorączką to budziła się non stop , nie wiem czy więcej spałam czy nie spałam
i masz racje zdrowe dzieci to bardzo ważne co masz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No to jutro wielki dzień dowiemy się co z naszym domem i rzeczami w nim pozostałymi-komisja ma podjąć decyzję .Pewnie dziś nie zasnę!
kciuki zaciśnięte :ico_sorki:

[ Dodano: 02-10-2011, 22:44 ]
Najważniejsze
ni wiem czy widziałyście na fb , ale Nell mówi MAMA
ogromna radość zagościła w naszych domach po tych jej wypowiedzianych słowach , bo to bardzo wielki sukces dla niej jest, że przy chorobie i mimo przeszkód daje sobie radę z mową :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

03 paź 2011, 08:37

ni wiem czy widziałyście na fb , ale Nell mówi MAMA
No nie widziałam, ale nie mam Cię. Już wysyłam Ci na priva moje dane :-D :-D :-D

[ Dodano: 03-10-2011, 08:40 ]
ło i jak wrocilam z Pl to nie bylo moich zdjec w podpisie, przyzwyczailam sie a tu dzisiaj prosze, kic i sa :583: :583: :583:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

03 paź 2011, 20:30

ło i jak wrocilam z Pl to nie bylo moich zdjec w podpisie, przyzwyczailam sie a tu dzisiaj prosze, kic i sa :583: :583: :583:
_________________
A my widziałyśmy je za każdym razem :-D
kciuki zaciśnięte :ico_sorki:
Ja również mocno trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Aga trzymam kciuki
Niestety musicie potrzymać do środy bo decyzji ostatecznej nie ma ,ale dom od 3 dni jest stabilny nic się nie ruszyło więc jest malutka szansa na to ,że będzie można zabrać rzeczy,"tylko" jakiś urzędas musi się zgodzić :ico_sorki: Ale jestem pełna nadziei bo ona umiera ostatnia :ico_noniewiem:

Stefan nie chce siedzieć bo zaraz prostuje nogi i kica jak go podtrzymuję , ma skubany tyle siły w nogach...ciekawe czy zacznie chodzić szybko czy jednak przekona się by uczyć raczkowania. Do Was nie porównuję bo naukowo udowodniono,że dziewczynki szybciej się rozwijają (temu może mam męża 8 lat starszego bo rówieśnicy jakoś mi nigdy nie pasowali intelektualnie hi hi)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 paź 2011, 23:36

ciekawe czy zacznie chodzić szybko czy jednak przekona się by uczyć raczkowania.
ja bym bardzo chciała by Nell najpierw zaczęła raczkować a potem chodzić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
uwielbiam patrzeć na takie raczkujące niemowlaki :-)
Do Was nie porównuję bo naukowo udowodniono,że dziewczynki szybciej się rozwijają (temu może mam męża 8 lat starszego bo rówieśnicy jakoś mi nigdy nie pasowali intelektualnie hi hi)
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a u nas wdzisz odwrotnie
Michael na 6mc już raczkował jak szalony,
na 4,5mc mi pełzał
na 8mc sam stał i zrobił swoje pierwsze kroczki
a na 9mc już chodził
więc Nell to leniuszek przy Mikiem, ale gdzie jej tam nigdzie się nie spieszy :-D
ona nawet jak się budzi to leży i leży , wyciąga się gada, i leży i znowu się wyciąga i gada :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

04 paź 2011, 21:28

Manenka, Nell cudnie mówi mama, aż sobie pomyślałam, że miło by było gdyby moja druga córka rozpoczęła swoją mowę od mama :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , to takie normalnie rozczulające. Zuzia na razie jakieś kgha, czy cuś w tym stylu wydobywa z siebie :ico_oczko:
Kobieta i mężczyzna pod prysznicem też są nieźli :-D :-D :-D :-D aż skopiowałam i puściłam dalej :-D :-D :-D :-D
ciekawe czy zacznie chodzić szybko czy jednak przekona się by uczyć raczkowania
Hehe te nasze dzieci każde inne, a nasza rodzicielska rola wspierać je i kochać, nie zmusimy do niczego, nawet takich małych, a może zwłaszcza takich małych :-) Zuzia dzisiaj cały dzień na ręce chce, a raczej czuć mamę koło siebie, jak znikam z jej oczu płacz, jadłaby co 1-15h, witki opadają :ico_noniewiem: Na razie zasnęła na nockę. A zębów jak nei było tak nie ma, a myślę, że to głowni winowajcy zaistaniałych zdarzeń :ico_oczko:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

04 paź 2011, 23:28

b@sia, prysznic jest super :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
i mama bardzo rozczulające :-D
u Mikiego było pierwsze baba
Zuzia dzisiaj cały dzień na ręce chce, a raczej czuć mamę koło siebie, jak znikam z jej oczu płacz, jadłaby co 1-15h, witki opadają :ico_noniewiem: Na razie zasnęła na nockę. A zębów jak nei było tak nie ma, a myślę, że to głowni winowajcy zaistaniałych zdarzeń :ico_oczko:
u nas to samo, mam czas jak śpi tylko a tak jęczy bardzo , i jęczy aż mi ręce czasem opadają, już codziennie się modlę by te ząbki się przebiły :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość