Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 gru 2008, 16:08

moni26, to żle cię zrozumiałam z tymi fotkami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale guła ze mnie hihi, w takim razie jak uwielbiasz oglądać jak tylko znajdę czas to coś powklejam ze świąt :-D

w szoku jestem jak przeczytałam o tych badaniach :ico_szoking: - dzięki za radę :ico_sorki:

a co takiego szykujesz na Sylwestra ??????? Ja jeszcze nie mam planu bo spędzamy ten wieczór w domu we dwójkę ale może też bym coś specjalnego przygotowała, zwłaszcza, że w święta się nie przejadłam, bo przeziębienie mnie dopadło i apetytu nie miałam na nic - masakra, a tyle pyszności mi koło nosa przeszło :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

30 gru 2008, 17:08

My idziemy do znajomych, ale tez kameralne spotkanie bo będzie nas az 4 osoby :) Ja własnie zrobiłam sałatkę z gyrosa i jajka nadziewane pieczarkami i jeszcze skrzydełka nadziewane z kurczaka. Wszystko w małych ilościach, tak na smaczek.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 gru 2008, 17:18

moni26, pycha :ico_haha_01:
ja na pewno upiekę moją ulubioną "Krówkę" i pewnie jakieś mięsko bo niewiele mam w lodówce a na zakupy nie chce mi się ciągnąć chorej Joasi
Chyba teraz jestem ostatnia w pracy - też zmykam do domku
Pa - do napisania

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

30 gru 2008, 21:14

Zapomniałam napisać że dzisiaj na :ico_tort: bylismy u mojej siostry. Staruszka konczyła 20 lat :) też nie miała sie kiedy urodzić

[ Dodano: 2008-12-31, 11:44 ]
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
......\~~~~~/.....\~~~~~/
.......\~~~~/.......\~~~~/
........\~~~/.........\~~~/
.........\~~/...........\~~/
..........\~/.............\~/
...........||...............||
...........||...............||
...........||...............||
......./****\........../ ****\.


Rok się już kończy, rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam troszeczkę w głowie.

Szampańskiej zabawy, szalonych chwil,
udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego 2009 Roku...

W Nowym 2009 Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości.

.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
......\~~~~~/.....\~~~~~/
.......\~~~~/.......\~~~~/
........\~~~/.........\~~~/
.........\~~/...........\~~/
..........\~/.............\~/
...........||...............||
...........||...............||
...........||...............||
......./****\........../ ****\.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

31 gru 2008, 12:45

moni sto lat dla twojej siostry!!! :-D



a my dziś wspaniale spędzimy sylwestra :ico_haha_01: :ico_haha_01: planujemy iść spać o 22 :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dzień jak co dzień ;-)

no ja może troszke później się położę bo musze się uczyć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

31 gru 2008, 13:25

nam Joasia w nocy się rozlożyła: gardło, kaszel i katar + ta okropna niekończąca się temperatura znów 39,3 kreski :ico_zly: no ale wyniki moczu wyszły ok. Lekarka dziś stwierdziła, że jeśli to nie trzydniówka to może zęby, bo widać bardzo zaczerwienione dziąsła na piątkach. Ale jak wychodzą te piątki to nic nie boli???? Bo Asia zachowuje się normalnie tylko od niedzieli cała rozpalona i non stop na lekach zbijających temperaturę. Ja i Adam też od świąt przeziebieni :ico_chory:

A dziś z pracy wychodzimy o 13 :ico_brawa_01:

tak więc życzę wam kochane szampańskiej zabawy dziś wieczór i wszystkiego co najpiękniejsze na Nowy Rok i oczywiście zdrówka :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :gitara: :532: :597: :723: :509: :509: :509: :ico_buziaczki_big:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

01 sty 2009, 21:25

magdzinka trudno mi powiedzieć jak to jest z tą gorączką i zębami bo my nigdy nie mieliśmy takich przebojów z małą :ico_noniewiem:


NO I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

[ Dodano: 2009-01-03, 14:40 ]
no i znów was nie ma :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 sty 2009, 16:15

Co tam u was w nowym roku?

Ewuś gdzie się podziewasz???

mikusia pisze:magdzinka trudno mi powiedzieć jak to jest z tą gorączką i zębami bo my nigdy nie mieliśmy takich przebojów z małą :ico_noniewiem:
to samo u nas...
Apropo zębów... wstyd się przyznać ale nie wiem kiedy Marti wyrosły dolne piątki, myję jej ząbki ale jakoś nie zwróciłam uwagi...

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

03 sty 2009, 17:43

hehe moni tobie wstyd? to ja wogóle nie mam pojęcia czy moje dziecko ma jakąkolwiek piątke :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo nie daje sobie sprawdzić... :ico_noniewiem:

a my właśnie czekamy na księdza... zaraz powinien do nas przyjść ;-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 sty 2009, 21:23

U mnie ksiądz dopiero 16 stycznia chodzi. Zresztą ja mam kartę załozoną u mojej mamy więc ja jestem tam podczas wizyty księdza. Aż się boję co moja mała agentka wymysli.

[ Dodano: 2009-01-04, 15:32 ]
zima na całego się zrobiła :) Jak na złość Marti jeszcze śpi, chyba nici z naszego wypadu na sanki...

[ Dodano: 2009-01-05, 13:36 ]
hehe sama pisze tutaj czy jak???

Dzisiaj byłam ponownie u dentysty z Martyną. Nie dawały mi spokoju te jej przebarwienia i wolałam skonsultować to u innego stomatologa. Na razie nie będzie miała nic robione, za 6 miesięcy do kontroli. Marti zachwycona wizytą, pytała sie kiedy znowu pójdziemy :D
Teraz troche grzebałam po necie i znalazłam ciekawą stronkę http://www.mlecznyzabek.pl/faq.htm

Dziewczyny a jak tam przygotowania urodzinowe :D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość