Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

06 mar 2010, 14:48

Witam ponownie, mam chwilke, znaczy dzieci szaleja ale je widze wiec mam chwilke dla siebie i postaram sie wam wkleic troche fotek :ico_oczko:

Obrazek
amelka na swojej nowej trampolinie odpoczywajac :)

Obrazek
sesja z kornelkiem wczoraj
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
diabelek na haloween :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2010-03-06, 14:01 ]
kilka zdjec z polski na placu zabaw, z kornelkiem w polsce, potem pare fotek jak wygladal zima w uk na tle naszego nowego domku, amelka ze swoim chomiczkiem, tradycyjne zdjecie w wannie i takie tam...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 mar 2010, 16:01

Karolinko-fotki super, Amelka urosła bardzo.

A u nas gorzej niż wczoraj Tośka zasmarkana okropnie, katar jej się wylewa oczami, do południa szalała, ale teraz zaczęła marudzić i położyła się spać. Musi z niej to wszystko zejść a nie za dobrze to znosi. Adaś póki co zdrowy, mnie gardło boli i głowa ale nie mam kataru i nie kaszle, więc może obejdzie się bez antybiotyków.

Na dni otwarte poszłam sama, przedszkole bardzo fajne, sale duże i zadbane. Złożyłam podanie, jeszcze muszę donieść zaświadczenia o zatrudnieniu. Tosia była 46 na liście przyjętych podań więc będzie ciężko :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-03-06, 15:04 ]
Acha i panowie skończyli dzisiaj jaskółki, wygląda super, od razu pomieszczenia się w oczach powiększyły, a o ile więcej światła:)Teraz sprzątają graty i będą się zbierać. Teraz trzeba zamówić okna do jaskółek na wymiar, na razie jest folia, a potem zacznie się wykańczanie...ale ważne że do przodu!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

06 mar 2010, 17:00

co to te jaskolki??

pruedence wiem ze troche pozno ale bardzo ci gratuluje twojego slicznego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo cie podziwiam, ja z amelka i kornelem na dokladke przez pol dnia mam chwilami dosc, amelka je :ico_brawa_01: na eta :ico_brawa_01: wiecznych histerii, obsesji na punkcie slodyczy i jakiegos dzwineo bunt :ico_brawa_01: co do drzemek, ostatnio chodzi z cycusiem w ciagu dnia chociaz dawno tego nie robila tylko z nim spi, a ostatnio przechodzi sama siebie, ludze sie ze to taki okres, moze tez ze malo wychodzimy bo u nas bardzo wietrznie a amelka zrobila sie uzalezniona od wozka spacerowki wiec ciezko mi ja tak wiecznie pchac, zwlaszcza ze wazy chyba juz kolo 18 kg :ico_noniewiem: kornel zrobil sie aniolek wiec sie ludze ze moze jej tez przejdzie.ja przez ta pogode bo u nas bardzo zimno i wietrznie malo co wychodze, jesli juz musze to autem, nic mi sie nie chce tak jakos dziwni :ico_noniewiem: koniec koncow klade ich oboje na drzemke amelka oczywiscie walczy a kornel idzie do naszej sypianialni bez problemu wiec mam chociaz troche czasu dla siebie...juz zrobilam obiad i upieklam ciacho...ojj mam tu w tym domku nowiuska kuchnie i uwilbiam piec, chyba nie pieklam tyle przez cale swoje zycie ile sie napieklam odkad tu meiszkamy :-D

napisze wam krotko o mojej siostrze, przyjechala wtedy do uk, zrobila zamieszanie w naszym zyciu i pojechala, potem ciezko nam sie bylo dogadac, nawet bedac w polsce bylo ciezko i nagle spontaniczna decyzja ona wraca do uk, zalatwilam jej pokoj u naszej wspolnej znajomej i tyle, teraz znalazla prace, ale z facetem z ktorym prrzyjechala juz sie rozstala wiec nie dali rady razem meiszkac i wogole, ciezko to z nia, wiec ja sie zaoferowalam do kornela bo nie miala by z kim go zostawic a ja sa chwile ze jest ok a sa chwile ze mam juz dosc :ico_olaboga: nie wiem czy ja cokolwiek nauczy, mam nadzieje ze teraz bedzie ten pobyt bez wiekszych rewelacji ale kto to wie :ico_olaboga:
dzis robilam test ciazowy ale wyszedl negatywnie :ico_placzek: wprawdzie za wczesnie ale jakos watpie zeby nam sie udalo. coz poczekamy zobaczymy, kupilam tez te testy owulacyjne i bedziemy probowac gdyby cos.. nie wiem..
lece jeszcze ugotowac makaron i przyozdobic ciacho i juz.... moze nawet jeszcze bde miala czas zeby sobie siasc w spokoju poki te daw baki spia :-D milego weekendu dla wszystkich :-D :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 mar 2010, 20:15

Hej Kochane!!! :-D

No to trochę mnie nie było...byliśmy najpierw w Lublinie, a potem u mojej Mamy i tak jakoś mało czasu było, jeszcze ten egzamin oblany i tak się nazbierało...Dzisiaj cały dzień sprzątaliśmy bo robia remont na klatce schodowej i cały syf wlatuje do mieszkania...przed wyjazdem posprzątałam idealnie a jak wróciliśmy mimo, że w domu nikogo nie było to tumany kurzu zastałam na wejściu :ico_zly:

Karolina super, że jesteś :ico_brawa_01: z chorobą Amci straszne i to akurat na wyjazd, ale to tak zwykle bywa. Fajnie, że się przeprowadziliście, Amelka jak zwykle urocza :ico_brawa_01: Widać, że bardzo zżyta z Kornelkiem...cudnie to wygląda!!!Nelka to taki dzikusek się zrobił, bo nie ma dzieci na naszej ulicy(nie wiem co się stało, bo rok temu było mnóstwo i zawsze się na kogoś trafiło). Ja kończę studia, ostatni semestr i obrona...przeprowadzamy się do wrocławia jak tylko znajdę pracę...ogólnie jakoś leci, nawet całkiem nieźle i nie mam powodów do narzekania :-D

Ania ale to 58 miejsce to w tym prywatnym przedszkolu???no bo w państwowych nie liczy się kolejność zgłoszeń... :ico_noniewiem: fajnie, że juz są jaskółki i bliżej końca remontu. zdjęcia Tosi i Adasia cudne!!!!Bardzo mi przykro z powodu Niani, mam nadzieję, że znajdziesz kogoś godnego!!!!

Anita ja też się pokłóciłam jakiś czas temu z A więc może coś w powetrzu jest :-D ale rozumiem, że już się pogodziliście??

Yvone trzymam kciuki za firmę i za pracę, może jak się przyzwyczaisz to będzie lepiej!!!nie wiem co Ci napisać... :ico_buziaczki_big:

Ula Ty się nie wygłupiaj tylko żal się Nam ile wlezie!!!po to jesteśmy!!!!Jak rozmowy??

Janiołku fajnie, że Wam wychodzi interes!!!!Do jakiego żłobka p[rywatnego k,iedyś chodziła Lenka??

Nelinka od przyszłego tygodnia idzie do żłobka prywatnego, będzie cvhodziła 2 razy w tyg po 5 gidzin. Zdecydowaliśmy się bo nie mam kiedy pisać pracy, a Adaś teraz znowu dostał awans i będzie dyrektorem ds sprzedaży i często gęsto będzie wyjeżdżał na kilka dni, więc sama bez pomocy nie dam rady...Ale ten mó chłop szybko awansuje :ico_szoking: cieszę się, ale wiąże się to z większym stresem i obowiązkami, ale fajnie cv przynajmniej będzie miał...noi kasa też będzie niezła...ale zamiast tej kasy wolałabym go w domu...na dzień dzisiejszy zdecydowaliśm, że spróbuje, ajk bęzie to się odbijało na naszym życiu to poprosi o przeniesienie na poprzednie stanowisko, o tyle dobrze...A ja tam marudzę bo mam @ i taka do bani jestem....

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 mar 2010, 21:30

Marta- brawa dla twojego M :ico_brawa_01: za pracę, a te miejsca to w publicznym wiem, ze nie liczy się kolejność ale w tym przedszkolu są tylko dwie grupy maksymalnie po 25 dzieci 3 -latków, czyli maks 50miejsc, no ale mam nadzieje, że się uda.

Karolina- jaskółki to w dachu takie okna w dachu ale z podniesieniem dachu. Mam nadzieje, że twoja siostra doceni twoją pomoc.

Jeny ale Tośka się pochorowała, tak mi jej żal bo ją ten katar strasznie męczy, oczy jej okropnie łzawią, na wieczór ma 37.7,faszeruje ją syropami oby jej nie zeszło niżej :ico_sorki: a że ona nie była chora odkąd skończyła rok to strasznie jest marudna i płaczliwa. Adaś póki co zdrowy, ja też się troche lepiej czuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 mar 2010, 23:55

Ania biedna Tosia!!!Oby szybciutko wyzdrowiała!!! Dużo zdrówka życzę dla całej rodzinki!!!Dzięki za gratulacje :-D Nelka coś niespokojnie śpi dziś, jakieś masz przeczucie, że choroba ją łapie...oby NIE!!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 mar 2010, 13:59

U nas noc w miarę, ale Adaś postanowił się obudzić o 6 i znów się nic nie wyspałam, nawet nie mam się kiedy wyleżeć, łykam tylko lekarstwa, ale też nie mogę wszystkiego jak karmie :ico_olaboga:

Tosia dalej chora, a przy tym jest taka rozżalona, że czasami aż nie znośna, no ale to jej pierwsza choroba i chyba nie wie co i jak. Moja mama dzisiaj przyjechała do Tosi o dziwo i troszkę się nią pozajmowała, ale już się zbiera więc zostajemy sami.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 mar 2010, 15:32

Obrazek
wrzucam foto malej gwiazdy :-D wlasnie pilnuje mnie zebym korzystala z obydwu rak przy pisaniu :-D o dziwo nawet spi u siebie w nocy, ale zasypia u nas.. lepsze to niz nic. ja pospalam dzis od 19.30 do 24 a potem od 2 do 6.30 wiec jest niezle :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 mar 2010, 20:08

Justyna Lenka boska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania biedactwo z Tosi i Ciebie!!!!Wracajcie do zdrówka szybciutko!!!!

ja sie cały dzięń obijam...pojechaliśmy tylko kupić kapcie do żłobka dla Nelinki i prezent dla koleżanki Nelki bo za tydzień ma urodziny i idziemy na party :ico_oczko: dziś jest dzień z cyklu ani mi się chce ani mi się nie chce.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 mar 2010, 21:11

Marta, a gdzie do zlobka idzie Nel? i ile bedziesz placic. dechniesz sobie troche przynajmniej. Lenka chodzila na sniezna (Stary Prokocim)
Ania wracajcie do zdrowia

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości