Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 lip 2008, 17:22

Witam Kochane moje Babeczki :ico_haha_02:
Nie było mnie troszkę, bo mam klopoty ze zdrówkiem. Najpierw przyplątał się do mnie ropień gruczołu Bartholina (coś strasznego- w miejscu bardzo intymnym urosło mi coś wielkości orzecha włoskiego. Bolące jak cholerka. Ani usiąść, ani stać. ) Dostałam antybliotyk i nakaz smarowania czarną maścią. Na szczęście pękło samo. Gdyby nie pęklo- szpital i nacinanie...
A teraz mam znowu zapalenie płuc :ico_zly: . Dziwne takie, bo tylko kaszel straszny. Ani temperatury, ani osłabienia...
Na szczęście maluchy zdrowe. Mały żarłoczek waży 5 kg, a z Pyzą byliśmy na bilansie 2- latka. Waży 12 kg i ma 87 cm wzrostu.
Dziewczyny, doczytam Was w wolniejszej chwilce bo zabieram się za obiadek.

Gabi, mam pytanko- jak zmieniłaś swego Nicka wyświetlanego na panelu? Ja nie mogę znaleźć, gdzie to zrobić, a czas już zmienić... :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 lip 2008, 18:58

witam

Witam mnie tez smutno strasznie


u mnie też z nastrojem nienajlepiej .,...m raczej fatalnie ..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: umiera bardzo bliska mi i mężowi osoba .... młody chłopak .. kuzyn i zarazem przyjaviel Tomka .... nie potrafię tego zrozumeć.... poprostu nie wiem gdzie jest Bóg ... jeśli wogóle jest ..... nie potrafie tego pojąć .... cały dzień miałam okropny .. dziś są imieniny Malwinki ...a zawszew urodziny lub imieniny moich dzieci ktoś bliski nam umiera .... jejku dlaczego ????????
piotrusiowi oczywiście życzę wszystkiego naj .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lip 2008, 21:49

Witajcie my jeszcze w proszku przedkapielowym, antek bryka na całego, wstał o 17 także jeszcze troche pobryka.

Aginko bardzo współczuje , wiem że jest to niesprawiedliwe, szczególnie wtdy gdy umiera młody człowiek, który jeszcze nie zdązył przezyć swojego życia.
Gabi kochana, jesteśmy z Tobą, trzymaj się.
Aniu zdrowia zyczę, oj przzeszłaś troszkę z tą chorobą, duzo duzo zdrówka

Dziewczynki a co z Basią...nadal jest nad morzem...bo ja juz trochę straciłam rachubę czasu :ico_olaboga:
No i gdzie Iza, diem i Iwonka???

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lip 2008, 22:44

Dziewczyny juz wrociły, widziałam na blogu i NK.
tez widziałam juz Basię na nk

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lip 2008, 20:55

U nas też nie najcieplej, ale na spacerku byliśmy, mieliśmy dzisiaj grillować, ale sie odechciało, spory wiaterek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lip 2008, 07:55

Dzien dobry z ranca :-)
Ja juz jakos nie umiem spac,moje dzieci slodkie jeszcze sobie spia a ja sie stesknilam za wami i juz klikam do was :ico_oczko:
Moi tesciowie sa juz z urlopu spowrotem,wczoraj mielismy duzaa impreze urodzinki mojego meza bylo 8 osob i do tego dzieci :-) Urodzinki sie ladnie udaly,i wszystko smakowalo mam nadzieje :-) Pogoda nie dopisala ale mimo wszystko zrobilismy sobie grilla w domu i tez bylo fajnie tylko cieplo bo to od tego grilla tak :ico_haha_02:
Pozatym mam juz aparat spowrotem i teraz moge pstrykac zdjecia.. a czasami sobie mysle ze taka mala przerwa od zdjec tez mi dobrze zrobila chociaz juz chcialam miec ten aparat spowrotem :)
U nas dzisiaj od rana pada deszcz,wczoraj tez padalo i dlatego grill zrobilismy w domku :ico_oczko:
Jak porobie zdjecia to wam pozniej wkleje,ale to potrwa bo deszcz pada ale jak bedzie ladna pogoda to wtedy bede pstrykac :-)
Milego dnia wam zycze i buziaki papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lip 2008, 10:14

DZIEńDOBEREK

..ale wątek na umiera. Gdzie cała reszta???
Pewie na urlopach.

My zaraz zmykamy na play group.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lip 2008, 12:32

I ja tez jestem :-)
Moje dzieci juz sobie znowu spia a ja odpoczywam..
U nas przestalo narazie padac na chwilke zobaczymy na jak dlugo.. planowalam wyjsc z dziecmi na spacer jak sie obudza ale niewiem jak mi na to pogoda pozwoli :)
Tez bym niechciala zeby nasz watek umarl.. ale inne Baboski nie zagladaja do nas.. :ico_placzek: :ico_noniewiem: Moze jeszcze nasz wateczek nie umrze.. zobaczymy :-)
A to ja pokaze wam troche foteczek moich dzieci :

Moja Nicolinka :
Obrazek
Moj Marcusek :
Obrazek
Obrazek
Nicole z telefonem :
Obrazek
Moje dzieciatka slodkie :
Obrazek

Ok to narazie tyle jak znowu zrobie jakies foteczki to wam pokaze :-) Buziaczki dla was i pojawiajcie sie Baboski :)

Gabi dziekuje za mile komplemenciki,i jak bede miala jakies nowe fotki to tez wkleje Pozdrowionka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lip 2008, 22:27

I dzisiaj nie bylam na spacerku z moimi dzieciaczkami bo padalo i niechcialo przestac.. :ico_nienie: a jak przestal padac deszcz to pojechalismy cala rodzinka do Mc Donaldsa i na male zakupy bo Nicolce sie pampersy skonczyly :-) A tak ogulnie dzionek minal szybko i jak zawsze pracowicie :-D
Szkoda ze was niema Mamuski .. malo piszecie.. no ale ..
Milej nocki i do juterka paaa

Gabi dziekuje :ico_haha_02: To fakt Marcusek rosnie szybko czasami mysle ze az za szybko.. ale takie zycie.. dzieci szybko rosna :ico_oczko: Moze teraz ty pokaz jakies foteczki twojej Emilki chetnie zobacze malutka Pozdrawiam :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 lip 2008, 00:42

Kristi, fajowe foteczki, to Marcusek już zajada papeczki z łyżeczki? :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości