Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 gru 2007, 09:50

Gosia,Doris.....leczcie sie dziewczyny i do lekarza jak domowe sposoby nie dzialają!!!!

my po spoko nocce...Maya uz szaleje w lozeczku....u nas jeszcze ciemno a ja juz na nogach :ico_puknij:
obiad juz na dzis zaplanowany czyli moge sie polenic troche :ico_oczko:
Moj A. mial isc do pracy miedzy swietami a nowym rokiem jakies 2 dni...ale chyba nie beda pracowac wtedy wiec i on bedzie mial wolne-dzis sie okaze :ico_oczko: a fajnie by bylo jakby mial caly tydzien wolny!!!!!!!!!!!!!i Maya by sie troche zajal :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-17, 08:52 ]
ojjj wybaczcie przoczenie :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: ....100 lat dla Kingi

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 gru 2007, 10:02

No i moje dziecko znowu wczoraj urządzało wstawanie! Ale czemu o 22??? :ico_puknij:

A oto zdjęcia zrobione aparatem

Obrazek

A tu Kinga zamienia się w psa :P zartuje ona bawi się tylko miską
Obrazek

A na tym zdjęciu widać jak dzidek zajmuję sie wnusią... <bezkomentarzqa>
Obrazek

No i z okacji skończenia 7 miesiąca Kiniu stawia kuzynką i kuzynom:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I cos dla ciotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 gru 2007, 10:34

Ale Kingula uśmiechnieta na tych fotkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A wiecie może gdzie mogę dostać taki śpiworek do spania - wiecie coś jak kombinezon tylko na szelkach. Mój mały strasznie się rozkopuje w nocy i coś takiego by mi się przydało. Na allegro są 3 oferty ale brzydkie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 gru 2007, 10:56

Kamizela...nie wiem jak w Pl...ale u nas to w kazdym dzieciecym sklepie mozna to kupic...koszt ok 23f....a wczoraj na ebayu widzialam za 6f....wiec spoko....my nie uzywamy bo Maya by sie chyba zapalila od rozkopywania...i nie moglaby wstac-ryk by byl i tyle :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-17, 09:58 ]
a wiesz bo nasza Maya to sie tez bardzo rozkopuje ale to raczej przez to ze spi w pajacu wiec jej raczej cieplo(a przykrecamy grzejnik w sypialni zeby chlodniej bylo)...ale jak jest zimno to spi przykryta po samą szyję i sie nie wykopie :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-17, 10:00 ]
Kinga faktycznie fajowo sie usmiecha na fotkach!!!!!!!!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 gru 2007, 11:01

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Dla Kingusi wszystkiego naj naj naj :ico_haha_01:

no u mnie sie uspokoiło, T jest bardzo grzeczny, jeszcze nigdy taki nie był, i wiecie co jest mi go żal, fakt nabroił ale stało się trudno się mówi, ale wczoraj widziałam jak mu jest przykro, zresztą sam mi powiedział, szwagier za niego pojechał do pracy a on za szwagra i własnie wczoraj teściowa do szwagra mówiła co mu rano zrobić kanapeczki, kawkę czy herbatkę co woli??? teść kazał T wyczyścić światła bo przecież swagier nie może jeździć z brudnymi, do tego jeszcze szwagier narzekał że mamy radio zepsute w samochodzie, że spryskiwacze nie działają tak jak powinnny, że iedzenie kierowcy jest złamane i żle się siedzi, że on tak nie będzie jeździł... i T zabolało że nikt się nim wcześniej nie przejmował, ze matka mu nie zaproponowala kanapeczek czy kawki, jej argument że ma żonę ale to przecież niważne że ja nocki mam nie przespane, że cały dień z dzieckiem i że gotuję im obiadki i robiąc T kanapki musiałabym wstawac o 4.30
no ale to przecież się nie liczy...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 gru 2007, 11:06

http://sklep.petit.pl/go/_info/?id=1012
http://www.szipszop.pl/index.php?action ... ck_id=1527
http://sklep.dladzieci.net/sklep/katalo ... ff2c751332

[ Dodano: 2007-12-17, 10:11 ]
Kate...no to chociaz z calej tej sytuacji ten kubel zimnej wody sie faktycznie przydal.....oby teraz wszystko szybko sie poukladalo :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-17, 10:15 ]
http://www.mothercare.com/gp/node/n/444 ... 031&page=1
a takie sa u nas w sklepie dla dzieci....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 gru 2007, 11:22

witajcie kochane
u nas taki spiworek tez by sie nie sprawdzil
mala spi w lozeczku pod kolderka i raczej sie nie odkrywa ajak sie odkrywa to znaczy ze jej gorąco

dzisiaj obudzila sie przesikana i chcialam ja przebrac nie budząc ale oczywiscie mi sie nie udalo
tak wiec mala do siebie do wyrka ale juz sie nie dalo zasnac
dopiero ok 7:30 zasnela bo przeciez nie dospala
i do 9 gnilysmy
az ja sie szybciej obudzilam
a teraz juz po jedzonku

dzisiaj strasznie zimno u nas jeden stopien ale jakis bardzo niski bo piz... niemilosiernie
jak ja sie ubiore na spacerek :ico_olaboga:

na katarek to otrivin soft polecam naprawde warto
tylko ze to i tak musi potrwac

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 gru 2007, 11:30

ja się witam tylko na chwilkę. Brakuje mi na wszystko czasu. Postaram się zagladać. Masakra

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 gru 2007, 11:37

Ewcik....mam nadzieje ze ta masakra nie odnosi sie do wizyty u tesciowej :ico_sorki: :ico_noniewiem: ...jak znajdziesz chwilke to wpadnij i opowiedz jak bylo...

Jagodka...zimna wspolczuje...brrr...dobrze ze u na nie az tak zle....tez przymrozki byly ale ja na spacer w taka pogode :ico_nienie: ...wiem ze powinnam ale serce mnie boli na sama mysl ze mam isc na mroz jak nie musze!!!!!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 gru 2007, 11:52

kurcze ja zamiast zabrać się za doslownie wszystko to siedzę na necie, ja oszalałam potem zacznę wariować....ale jestem nienormalna... u mnie przygotowania do świąt sana etapie 0 czyli jeszcze nic... no cóż trudno, później będę szaleć ale teraz mi się nie chce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości