Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

16 lut 2012, 00:44

a oto pierwsza partia bielizny dla naszego synka - wyprana i wyprasowana, jutro z rana pochowam i nastawie kolejne ciuszki :-D
Obrazek
Właśnie skończyłam i musiałam się pochwalić. Czekam na K. bo do północy pracuje :ico_noniewiem:

Martalka fajny ten wózek, tylko zastanawia mnie czy czasami to maleństwo z tyłu nie będzie miało wrażenia że coś je przygniata?

A co się dzieje z mama_zuzi, męża do Polski wysłała a sama nas nie odwiedza?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 lut 2012, 09:16

Witajcie kochane ! :ico_ciezarowka:

U nas zimowo, śnieg ciągle pada, ale mały..synio w przedszkolu, ja po śniadanku zaraz kawka poprawie i do 14.30 nudy..

Lenka już wariuje... zawsze po jedzeniu jest aktywna bardzo.. ja zaliczyłam już pączka z czekoladą ( z czekolada miał być a okazał się pusty :ico_zly: ) :ico_nerwusek:

Ma ktoś numer telefonu do Brodzikowej ??

[ Dodano: 16-02-2012, 08:22 ]
biniu_s, to sie naprasowałaś... ale juz masz z glowy czesc :)
Martalka, mi to osobiscie sie nie podobaja te wozki ..mam wrazenie ze dzieciatko widzi tylko wozek.... nic pozatym to co siedzi na dole...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 lut 2012, 09:29

Martalka, tez myślałam o tym wózku ale dla mnie za drogi a używki nie mogłam jakiesj sprawdzonej znaleść
musi mi graco wystarczyc
ale cieszę się że ty tez bedziesz miała podwójny bo niektórzy sie ze mnie smiali po co mi wózek
ale przecież moja majeczka też dopiero bedzie miala 2 latka i lubi sobie pojezdzic
ba, nawet Jagoda chce czasem jeździć

u mnie cisza spokój ale coś ten mój mały za spokojny
nie rusza się

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 lut 2012, 10:05

czesc laski
fajne wózeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

biniu_s, brzuszek śliczny i taki mały mi sie wydaje na 36 tydzień :ico_szoking: brawa za pierwsze pranko i prasowanko ja juz wszystko mam gotowe tylko pościel do łózeczka ale mama moja chce kupić Uli nową wiec jak bedą w przyszłym tyg w Poznaniu to coś poszuka wie jakie mi sie podobaja i ma taką kupić. Więc jak już bede po wszpitalu to P. rozłoży łożeczko a babcia ubierze.
ja zaliczyłam już pączka z czekoladą ( z czekolada miał być a okazał się pusty )
u jaką mam ochotę a nie mogę :ico_wstydzioch: :(

u mnie cisza spokój ale coś ten mój mały za spokojny
nie rusza się
moja Ulka tez spokojniejsza zaczynam sie denerwować znaczy sie coś tam czuję jak sie wypina ale nie kopie hmmmm :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 lut 2012, 10:22

Martalka - fajny wozeczek :ico_brawa_01:
mam nadzieje ze szybko przyjedzie do mnie paczuszka :ico_haha_01:
- jak dojdzie to zdjecia poprosimy :-D

biniu_s, jak ladnie poskladane w kosteczke :-D
A co się dzieje z mama_zuzi
- dziewczyny ferie maja,to pewnie szuka im atrakcji :ico_brawa_01:
ten mój mały za spokojny
- zbiera sily :ico_oczko:

Sylwia, ja dzis tez paczuszka zjadlam,a co tam :ico_oczko: Ale z dzemem :ico_sorki:
a nie mogę :ico_wstydzioch: :(
- ja teoretycznie tez nie,ciekawa jestem jaki cukier bede miala po zjedzeniu jednego :ico_wstydzioch:

U nas snieg,snieg i snieg....Maz poszedl do pracy na 24 h,mlodego zawiozlsmy z Zuzka do przedszkola rano i teraz odpoczywamy :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

16 lut 2012, 10:36

Cześć laseczki...

...binius śliczny zgrabny brzuś... :ico_brawa_01: i widzę ze wyprawka już prawie gotowa :-D

ja już też pączusia zaliczyłam :ico_haha_01: pychota

wiecie co dziewczyny...ale moj Dawid z zasypianiem nie ma problemow...on po godzinie sie budzi z wielkim płaczem i biegnie do mnie do łożka, dopiero po takiej pobudce sa ogromne problemy z ponownym zaśnięciem w swoim pokoiku... :ico_placzek: przecież walczyłam od początku grudnia aby spał w swoim łożku...i nic sie nie udało... :ico_placzek: .
..on kładac sie w swoim pokoiku...szepcze mi na uszko...ze i tak przyjdzie do mnie...
...szczerze już od ponad pol roku nie spię razem z mężem bo we trojkę nam mega ciasno...
...ostatnio mąż pozwala mu spac z nim...razem spią jak zabici...ja sie poddaje...

i jeszcze ciekawe jak sie miewa ancurek...a do brodzikowej nie mam numeru...


...a moj Patryczek zamienił dzień z nocą...w nocy budzi sie prawie co godzinę...a potem wisi prawie godzinę na cycu...a w dzień ślicznie spi...jak to odwrócic???

sorki ze tak o sobie...ale jestem mega zmęczona... :ico_spanko:

[ Dodano: 16-02-2012, 09:41 ]
no wózeczki fajniusie...a te podwojne to super sprawa przy dwojce małych dzieci...

martalka
tak sobie potem wywniskowałam ze ta książka to raczej dotyczy niemowlakow a nie 4-latkow :ico_puknij: :ico_oczko:

[ Dodano: 16-02-2012, 09:42 ]
a moze by tak do psychologa sie umowic z Dawidem???? a moze za dwa lata mu to przejdzie :ico_szoking: :ico_oczko:

[ Dodano: 16-02-2012, 09:46 ]
uciekam gotowac obiad poki malutki spi.. :ico_papa:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

16 lut 2012, 10:52

Hej dziewczynki :ico_haha_02: o mnie potem, bo teraz mnie opętało. A mianowicie któras tu pokazywała taki fajny przybornik na łóżeczko, nie wiem czy to nie Kingoza. Też taki chce :-D i szukam i szukam i znaleźć nie mogę..... Help...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 lut 2012, 10:52

dzwoneczek82, no to niech śpi z twoim mężem
może rzeczywiście potrzebuje

kurde ale on naprawde słabo sie rusza
raz się wypiał od godz

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 lut 2012, 10:54

Obrazek

dla tych, które mogą.

[ Dodano: 16-02-2012, 09:58 ]
jagodka, monitoruj (w sensie może usiądź na chwilę i licz ruchy - chyba 6/h ma być? - jejku jak to się zapomina jak się w ciąży nie jest! :ico_wstydzioch: ) może zjedz coś słodkiego? np. takiego pączusia! :ico_haha_01: może go ruszy.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 lut 2012, 11:38

jagodka i jak ?? moze spi sobie..albo ma malutko juz miejsca...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość