Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lip 2008, 22:07

My dzisiaj byliśmy na pikniku dla dziecziaczków. Było bardzo fajnie, ale był okropny wypadek, aż mi się słabo zrobiło, dziecko podbiegło i chuśtawka go uderzyła tak że go odrzuciło....
na szczęscie nic sie dziecku nie stało...chociaż wygladało to strasznie...


:ico_brawa_01: dla Emilki za piękne słówko. :ico_brawa_01:

No to ja tez sie pochwalę, ANTOŚ juz w zasadzie zaczął mówić na dobre, tylko czesto przekręca wyrazy i bywa że tylko ja Go rozumiem....
Najpierw mówił do mnie "MAMYNIA" , teraz już zaczał mówić " "MAMUNIA".

A no i jeszcze jedno wydarzenie nocnikowe dzisiaj, to juz było tak pod wieczór, latał bez pieluchy i zrobił cichaczem siusiu na nocnik, nawet nie wiedziałam w którym momencie...tylko uslyszała okrzykli" Mamunia, duzoo sisi jes" :ico_haha_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

23 lip 2008, 08:38

Witam!

My juz nie spimy od 6 ...
diem, no ja niestety czas po pracy poświęcam tylko dla dzieci wiec pilnowałam na okrągło ... reszte czyli pranie gotowanie z dnia na dzień , sprzątanie (oprócz codziennego odkurznia które robię w trakcie kąpieli dzieci) i prasowanie robie gdy dzieci pójdą spac ... a idą spać bardzo późne...dlatego też czesto usypiam z dziećmi i robie sobie pobudkę koło 2 w nocy i oddaje sie obowiązkom .....
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: podziwiam, ze w srodku nocy jeszcze prasujesz i sprzatsz ... mi mama tak radzila bym czesc obowiazkow hihhi dopilnowywala poznym wieczorem by pozniej miec dzionek dla siebie , D i dziecka ... tylko , ze ja dlugo karmilam piersia , wiec wciaz neiwyspana chodzilam , a odkad przestalam zasypiam jak susel ... czasami ide spac z kurami ... i tak spie niewzruszona chyba, ze mam okropny bol, skurcz w lydkach ... uroki ciazy
Diem, wspólczuje tych ząbków, te trzonowce podobno najbardziej boleśnie dzieci przechodza
oj Gabi ... musi to byc strasznie meczace i bolace dla dzieciatka ... najgorsze, ze nie moze jesc zbytnio i chudnie w oczach ... i ma takie podkrazone oczka ... i wciaz wola , ze go boli ...moj babelek kochany
no własnie wtedy trzas by ło dać Kouroshowi nocnik...
niby tak maggie ... latwiej powiedziec niz zrobic ... ja wlasnei w tamtej chili robilam klopsiki i mialam rece w miesie ... trudno bym wtedy sadzala go na nocniku ... kto by go upilnowal by wlasnei tam robil kupke , a nie latal po pokoju i zaznaczal terytorjum :ico_haha_01:

dlatego postaram sie w przyszlosci niektore obiadki przygotowywac poznym wieczorem by dzionek miec mniej zapelniony ...
Jeszcze sie pochwale Emilka powiedziała ostatnio MAMUSIU I zaczyna mówić całe zdania Nawija na olkrągło
No to ja tez sie pochwalę, ANTOŚ juz w zasadzie zaczął mówić na dobre, tylko czesto przekręca wyrazy i bywa że tylko ja Go rozumiem....
Najpierw mówił do mnie "MAMYNIA" , teraz już zaczał mówić " "MAMUNIA".

A no i jeszcze jedno wydarzenie nocnikowe dzisiaj, to juz było tak pod wieczór, latał bez pieluchy i zrobił cichaczem siusiu na nocnik, nawet nie wiedziałam w którym momencie...tylko uslyszała okrzykli" Mamunia, duzoo sisi jes"
BRAWA OGROMNIASTE DLA SMERFOW!!!

Moj kourosh rowneiz slicznie mowie ... w 2 jezykach ... czasami myli sie i na widelec powie np tablica :ico_haha_01: :-D smieszne sa te jego wpadki ... ale do taty zwraca sei w jego ojczystym jezyku , a do mnie po polsku ... i czasami zaczyna uzywac angielskich zwrotow z czego ja az tak bardzo sie nei ciesze ... nie chce, zeby ni stad ni z owad odtracil nasza mowe i skupil sie tylko na angielszczyznie ... ostatnio powiedzial do mnie
Mamus let's go to sleep'' :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
diem, dowiedziałam sie na jednej z grup ze sa takie zajecia a prowadzi je babeczka która gra na tej grupie dzioeciaczkom na gitarze, w grupie mam 4 osoby razem ze mna.
ciesze sie, ze znalazlas takie zajecia ... ja rowneiz rozejrze sie ... moze ktos w mojej okolicy wpadl na podobny pomysl ... z checia wybralabym sie na takie zajecia ... i pani gra na gitarze ... uwielbiam takie klimaty :ico_oczko:

udanego dzionka dziewczyny

[ Dodano: 2008-07-23, 08:40 ]
Gabi ... Emilka jest przesliczna :ico_sorki: i tak ''dorosle '' juz wyglada ... tak dumnie na tym zdjeciu ... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 lip 2008, 09:51

Witajcie Dziewczyny
:ico_brawa_01: nocnikującym maluchom i tym które zaczynają mówić zdaniami też :ico_brawa_01: .
diem, biedny Kourosh... Zdrówka mu życzę. Ucałuj maluszka od ciotki Ani. Wierzę, że Ci ciężko z pięknym juz brzuszkiem.
Gabi, Emila jak modelka wygląda. Ślicznie.
Maggie, Antoś fajnie przekręca słowa. Kindze czasem wychodzi, że idzie do "peku"- do sklepu "pukić"- kupić lizaka. I też nie przeszkadzają jej mokre majtasy. A mi brak konsekwencji i Pyza lata w pampku. Ale już obiecuję, że ściągnę jej to świństwo i będzie biegała w majtasach.
Mój Patryczek przesypia już całe noce. Karmię go o 21 i budzi się maluch o 6:30. Kindze często się trafia, że przychodzi do nas w nocy spać. Wkręci się delikatnie między nas (nawet tego nie czujemy) i śpi.
Mały kluseczek waży 5600, i tak ślicznie się do nas uśmiecha. I "gadać"zaczyna. Czasami z wydawaniem dźwięku, a czasem jak ryba- otwiera tylko usteczka.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 lip 2008, 10:10

Gabi, wszystkiego naj..., naj..., naj... z okazji rocznicy.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2008, 11:49

Cześć kobietki, kochane :ico_oczko:
... ale numer....opowiem Wam, jakieś trzy tygodnie temu mój mężuś, przez pomyłkę dwa razy zapłacił za gaz, płacił przez neta, coś tam ze stronką się stało...no i tak wyszło. Dzwonilismy do nich że byłá taka sytuacja więc powiedzieli że zwrócą, dzwoniłam ze dwa razy za kazdym razem mówili że w ciagu 5-ciu dni przyslą czek. Czek miałbyć na wysokość 180 funtów. Kolejnym razem jak dzwoniłam, to powiedzieli że już tylko 110, bo ściagnęli sobie na kolejny rachunek... :ico_zly:
W końcu dzisiaj, mój B już taki wkurzony zadzwonił do nich kiedy będzie ten czek...nop to oni znowu starą śpiewkę, że w ciągu 5 dni....wkurzył się jeszcze bardziej i poprosił o rozmowę z menedzerem, a on na to że wyślę jeszcze dzisiaj, i w ramach przeprosin dostyaniemy 230 funtów. :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Brawa dla manegera!!!! :ico_sorki: i dla mojego mężowskiego :ico_haha_01:

Anuś przesliczne zdjęcie masz w podpisie....oj marzy mi się drugi bobo.. :ico_noniewiem:
diem, brawa dla Kouroshka, że mówi w dwu językach, Antkowi tez czasem uda sie powiedziec cos po angioelsku, ale odkad nie chodzi do przedszkola to raczej juz rzadziej.
A co do kursu to poszukaj, połaż tu i tam napewno coś znajdziesz.
My dzisiaj mamy rocznice slubu, ale chyba nie bedziemy jakos swietowac, bo jakis kryzys mamy ostatnio
Gabrysiu, wszystkiegop NAJ!
Napewno wkrótce kryzys minie...życzę WAM tego!!!
My mamy tez juz za kilka dni...30. :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-07-23, 13:01 ]
A tu jedziemy na urlopik:
http://www.welcometopoole.co.uk/photoga ... /index.htm

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 lip 2008, 15:25

Hej Baboski :-)
Jakos ostatnio niemam wenny do pisania.. Wie cos czesto mi sie to zdarza.. ale przejdzie mi :-)
Moje dzieci sobie spia a ja troche odpoczywam :-)
Zaraz bede robic obiadek.
Moj Marcusek ma juz 5 miesiecy..to za szybko leci,a Nicolinka juz za 2 dni bedzie miala 2 latka :-)
Ciekawa jestem co z Basia?? Juz nie odzywa sie do nas.. jak wiecie czemu do nas nie zaglada to powiedzcie oki..
Ciesze sie ze wasze dzieci ladnie ucza sie sikania na nocnik,moja Nicole ladnie sobie na nocniczek siada ale jak lata bez pampersa siku robi wszedzie tylko nie do nocnika.. ale wezme sie za nocnikowanie jak mala skonczy 2 latka czyli juz niedlugo :-) I jak chodzi o mowe,to moja Nicole tez rozumie wszystko w dwoch jezykach niemieckim i polskim i mowic zaczyna po polsku chociaz slowka po niemiecku tez mowi jak Oma,Opa,Papa,nauczy sie jeszcze widze ze Nicole jest leniwa i niechce sie jej powtarzac niby malutka ma czas ale jak tak czytam ile wasze dzieci juz mowia a moja Nicolinka jeszcze pojedyncze slowa i ani nie zamirza ukladac zdan.. Wiem ze kazde dziecko ma swoj rytm.. wiec jak bedzie tak daleko mala to zacznie mowic..
Ok uciekam robic obiadek a dzisiaj jedziemy na zakupy juz urodzinowe Nicolinki a jutro posprzatam mieszkanko i upieke ciasto na piatek i bedzie wszystko gotowe..
Nie czuje sie juz zmeczona.. mala Nicole umie powoli sie sama bawic,i uwielbia ksiazeczki jak jej czytam..
No nic milego dnia

Maggie super miejsce gdzie sie wybieracie na urlopik :-) :ico_brawa_01: I fajnie wam wyszlo z tymi pieniedzmi.. Jak dobrze licze chca wam zaplacic prawie drugie tyle :-) :ico_brawa_01:

Gabi wszystkiego najj w dniu waszej rocznicy a ktora to wasza juz rocznica?? Moja 4 rocznica slubu bedzie 21 sierpnia :-) Wiec tez niedlugo..

To narazie papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2008, 17:18

Mały kluseczek waży 5600, i tak ślicznie się do nas uśmiecha. I "gadać"zaczyna
ło matko nie zauwazyłam...no to ładnie, ładnie :ico_brawa_01:
brawo dla Patryczka !

Kristi, TY się nic nie martw ...każda dzidzia zaczyna mówić w innym czasie, nie denerwuj sie nie poganiaj, tak samo z siusianiem do nocniczka...będzie dobrze :one:
Jak dobrze licze chca wam zaplacic prawie drugie tyle :-) :ico_brawa_01:
nie tylko 50 funtów. :ico_oczko:
Bo normalnie powinni zwrócić 180.

[ Dodano: 2008-07-23, 19:05 ]
Kristi ja nie mam pojęcia co z Baśką...ale chyba do Niej napisze na NK....

[ Dodano: 2008-07-23, 19:06 ]
...hehe i pgroże Jej paluszkiem dlaczego nie zagląda :ico_nienie: :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 lip 2008, 22:14

Dziewczyny, wysłałam do każdej z Was PW. Proszę, nie mówmy o tym na forum. To nie moja prośba... Chyba rozumiecie...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2008, 23:42

Aniu, wszystko JASNE :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 lip 2008, 07:16

Witam i ja ....
U nas od ponad tygodnia brzydka pogoda Dzisiaj to pogoda jak w listopadzie, a nie lipcu. ZImno, smutno, pochmurno

Ja nie wiem co się dzieje z tą pogodą .... pocieszam się tylko że nie mam teraz urlopu ..... ale w tamtym tygodniu będąc u fryzjerki rozmawiałyśmy o tym że pogoda jest dobra tylko dla :ico_ciezarowka: ....

Ja z utęsknieniem czekam aż na dłużej zaświeci słońce bo czekam na ekipę króra mam mi zrobić nową piękną elewację .....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości