marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 lis 2011, 19:12

Witam:)
Dzięki wszystkim za rady odnośnie chrapania i noska:)

Ja noc miałam dzisiaj cudowną mała jak poszła spać o 21 to wstała dopiero o 4 :ico_szoking: a potem o 7 więc wyspałam się za wszystkie czasy:)

Co do zabrania becikowego to dla mnie głupota jak nie wiem!! Jescze więcej powinni go dać w końcu wyprawka dla dziecka kosztuje 6x tyle co oni dają.

[ Dodano: 16-11-2011, 18:14 ]
Zaraz goście do nas przyjeżdżają Mała zobaczyć:)

A na kolecje dzisiaj z P pizze pichcimy:D mniammm:D już się doczekać nie mogę:D

szkieletorek na Twoim miejscu też bym nie pieluchowała tylko czekała na usg :-)

i zapomniała co jeszcze miałam napisać :ico_wstydzioch:

inia świetne zdjęcia w podpisie wszystkie 3 :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lis 2011, 19:15

Ja noc miałam dzisiaj cudowną mała jak poszła spać o 21 to wstała dopiero o 4 :ico_szoking: a potem o 7 więc wyspałam się za wszystkie czasy:)
o to jeszcze trochę i Twoja córcia będzie przesypiała całą nockę jak mój Alanek, bo on mi też najpierw wstawał 2razy, potem wstawał raz ok 3-4 a teraz już raz o 6-7 :-)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 lis 2011, 19:16

Agus a po co Ci teraz wózek? Nie bardzo rozumiem? .
no zimą na spacer też chyba można wyjść prawda?? Ja nie rozumiem za to Twojego pytania :ico_oczko:

[ Dodano: 16-11-2011, 18:17 ]
o to jeszcze trochę i Twoja córcia będzie przesypiała całą nockę jak mój Alanek, bo on mi też najpierw wstawał 2razy, potem wstawał raz ok 3-4 a teraz już raz o 6-7 :-)
_________________
No powiem Ci że już nie mogę się doczekać takich dni a raczej nocy :ico_haha_01: :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 lis 2011, 19:26

Ale ziąb na polu.Masakra
to fakt, idzie ku zimie nieubłaganie, ale i tak jak na połowę listopada, to pogoda jest super
No to prawda, przecież jeszcze niedawno było tak ciepło a to jak na tą porę roku to naprawdę super pogoda.
Ale ja jakoś lubiłam zimę a teraz to aż dreszcze mam , nie cierpię zimna. Ciekawe jak na narty ja pojadę jak mnie tak już trzepie.
A na kolecje dzisiaj z P pizze pichcimy:D mniammm
Ajj ty niedobra smak mi robisz. Ale bym zjadła taka domową
Ja noc miałam dzisiaj cudowną
No gratuluję.Moja też coraz częściej budzi się tylko 2 razy .
Dziś zjadła na pół śpiąco o 22 , potem o 3:30 i 6 tak że jest coraz fajniej .
szkieletorek na Twoim miejscu też bym nie pieluchowała tylko czekała na usg :-)
Dla mnie nie ma podstawy i sama mówiła że nie jest pewna więc uważam że nie powinna sama kazać skoro nie wie dokładnie.Jeśli usg wykaże to oczywiście od razu się dostosujemy.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lis 2011, 20:21

ja wpadłam powiedzieć dobranoc, Iza po kapanku śpi, zobaczymy na jak długo :ico_noniewiem: A jeszcze nie wrócił z pracy a bidak źle się czuje a nie może wsiąść chorobowego bo szefa nie ma i zakład jest na jego głowie :ico_noniewiem:
Ja noc miałam dzisiaj cudowną

No gratuluję.Moja też coraz częściej budzi się tylko 2 razy .
Dziś zjadła na pół śpiąco o 22 , potem o 3:30 i 6 tak że jest coraz fajniej .
jak ja Wam zazdroszczę tych nocek Iza budzi się co 2 lub 3 godziny i niestety w nocy dostaje skrętu kiszek bo koło 2 a 4 bardzo płacze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 lis 2011, 20:41

hejo, melduje sie koszmarnie wymrozona - wlasnie wrocilismy z ogledzin mieszkania - okropne :ico_olaboga: takze poki co siedzimy gdzie jestesmy :ico_oczko: cieplo bylam ubrana - a tu nagle takiej chrypy dostalam, tak mi teraz gardlo sciska ze nie moge mowic :ico_olaboga: glos mi sie zalamuje.. straszne mrozy ida ehh

dzieki za wszystkie wypowiedzi na temat wozkow. poki co ogladam jak wygladaja ceny i w jakim sa stanie, bo dzisiaj sie konczy wlasnie kilka aukcji :ico_noniewiem:
Elibell mnie zadziwiaja nawet ludzie, ktorzy za wozek daja po 500-600£, dla mnie to ogromna kwota, mimo ze jest on niezbedny.. my niedawno dostalismy zwrot Maternity Allowance, ktorego nie chcieli mi wyplacic, Child Tax Credit, Child Benefit i troche Housing Benefitu, a jak mielismy tak strasznie kiepsko to musielismy kupic byle jaki i wtedy powiedzialam sobie ze jak mi cos dadza (bo ze wszystkim robili problemy wiec nie wiadomo bylo czy w ogole cokolwiek dostaniemy..) to wtedy kupie malemu jakis fajny wozek a nie takie byle co.. Bo mamy teraz silver crossa - od babki po 2 jej synach - dalismy 40£ :ico_wstydzioch: wiec mozna sobie wyobrazic jak wyglada.. po prostu mi glupio jak ide gdzies do znajomych z 3 miesiecznym dzieckiem i takim wozkiem - przeciez wiadomo ze ja go przez taki krotki czas tak nie zjechalam :ico_wstydzioch: ale wiecej niz 250£ napewno nie dam, wiec jak znajde Quinny za tyle, w dobrym stanie to fajnie, a jak nie to trudno, kupi sie inny :ico_oczko:

Inia ja tydzien czasu nie jadlam nabialu - i nic sie nie zmienialo, a potem po prostu staralam sie nie przesadzac - bo wiadomo ze ze wszystkim tak jest - co za duzo to nie zdrowo :ico_oczko: zdjecia mam oczywiscie :D zaraz wrzuce na koniec posta :-)

U nas szczepienia na szczescie za darmo - wlasnie dzisiaj przyszlo nam ze w nast srode idziemy na ostatnie na dluzszy czas - nareszcie! Ale i tak az mnie w zoladku scisnelo jak zobaczylam ze znow trzeba bedzie Oliwka kloc.. :ico_placzek: nie da sie wytrzymac jak widac, ze go tak boli.. :(

Izus super torebka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja w zeszlym roku tez sobie kupilam i tez brazowa - na wyprzedazach w drugi dzien swiat :ico_brawa_01:

Nina mialam jeszcze mowic ze zazdroszcze, ze Ci Alanek nie marudzi - Olis jest straszny od kilku dni, placze bez przerwy, nic nie pomaga, w koncu pada po prostu ze zmeczenia, potem budzi sie z placzem i tak w kolko.. :ico_placzek: na szczescie w nocy nic mu nie jest, ladnie przesypia. ale boje sie tych zabkow, chce karmic piersia jak najdluzej a jak mu sie wlaczy gryzienie z zabkami to hohoho bedzie niezle :ico_szoking:
sprobuje mu pomasowac nastepnym razem - od kiedy wrocilismy z pol godziny temu ze spaceru jest ok, bawi sie i smieje :ico_brawa_01: :ico_sorki:

a tu pare zdjatek - ja oczywiscie jak zawsze oczy zamkniete albo jakas glupia mina :-D pierwszy raz bylismy, a co do wieku to nam proponowali jak maly mial 5 tyg juz, ale okazalo sie ze musi miec przynajmniej jedno szczepienie i dopiero teraz bylo nowe miejsce :-)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 lis 2011, 21:09

jak ja Wam zazdroszczę tych nocek Iza budzi się co 2 lub 3 godziny i niestety w nocy dostaje skrętu kiszek bo koło 2 a 4 bardzo płacze :ico_placzek:
Współczuję ci albo jeszcze bardziej życzę by się to poprawiło i byście ładnie się obie wysypiały w nocy .
Ja jak na razie nie wiem co to kolka a jem prawie wszystko, tylko kapusty nie jadłam jeszcze a tak to smażone pieczone i co tych dusza zapragnie .

Agus piękne zdjęcia z baseniku , już się ciesze na myśl jak my kiedyś pójdziemy.

Moja wykapana , nakarmiona i teraz pewno do 21 będzie aktywna .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lis 2011, 21:26

kwiatunio o tym samym pisalam :ico_oczko:
a moja na butli i tez budzi sie co 3 godz z burczeniem w brzuszku, ciekawa jestem jak dlugo, przeciez ona za niedlugo konczy 5 m-cy :ico_noniewiem:

izus a wy kupujecie szczepionki w aptece?dostajecie na nie jakas recepte?
u nas szczepionki kupuje sie w przychodni :ico_noniewiem:

i ja za swoje skojarzone razem z zoltaczka (bo sa tez skojarzone bez zoltaczki i wtedy sa 2 klucia) dalam 160 zl w promocji, bo normalnie Hexa kosztuje u nas 190 :ico_noniewiem:

szkieletorek, usg bioderek jest bardzo wazne i nalezy je zrobic w tym 6 tyg bo od tego zalezy pozniej chodzenie, szczegolnie wazne to jest dla dziewczynek :ico_noniewiem: pieluchowanie to pierwszy etap leczenia dysplazji, najpierw 2 pieluchy, potem 3 a jak juz to nic nie pomaga to rozworka i jak dalej nie bedzie efektow to gips..cos o tym wiem bo Milka miala dysplazje, w ksiazeczce chirurg napisal ze ma prawe i lewe bioderko w stopniu II a i najpierw miala 2 pieluchy na 6 tyg, a potem dostala rozworke na kolejne 6 potem jeszcze teraz juz nie do konca pamietam ale dodatkowe 2 tyg i bioderka sie ladnie uksztaltowaly, ale dziecko o ten czas jak juz mialo sie ladnie przewracac na plecki czy brzuszek to troche byla z tym opozniona, ale na szczescie szybko zalapala..
a Kalunia ma bioderka ok w stopniu Ib i ma napisana profilaktyczna kontrole w 4 m-cu ale jeszcze mi sie nie udalo z tym specjalista umowic, i ja chodze prywatnie do szpitala, bo w przychodni usg jest pozal sie Boze, a to sa bardzo wazne rzeczy :ico_noniewiem:
takze za wczasu dzialaj !! :-)

[ Dodano: 16-11-2011, 20:30 ]
oj i teraz znow tak doczytuje ze kwiatunio twoja ma dopiero 1 m-c i pare dni, w tym okresie Kalinka chodzila spac ok polnocy i potme co 2 godz pobudka na cyca, takze twoja jak zasypia o 21 to jeszcze nie jest zle, a moja potrafila plakac do polnocy, noszenie na raczkach, tulenie, bujanie, masakara jak sobie to wspomne, marzylam o dniu kiedy bedzie zasypiac o normalnej porze no 20-21 i sie doczekalam, teraz mam spokoj juz najpozniej o 20 :ico_sorki: :-) ale pierwsza pobudka o polnocy i kolejno co 3 godz :ico_noniewiem:

[ Dodano: 16-11-2011, 20:32 ]
upss..chyba cos pokrecilam...pomieszalam pol wypowiedzi dla kwiatunia a pol dla szkieletorka..sorrrryy, ale ze mnie :ico_puknij:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lis 2011, 22:05

no zimą na spacer też chyba można wyjść prawda?? Ja nie rozumiem za to Twojego pytania :ico_oczko:
no ale jej dziecko ma już ponad 3miesiące to dla mnie logiczne było że już wózek się ma więc po co kolejny, ale Aguś już wyjaśniła.

[ Dodano: 16-11-2011, 21:13 ]
Agus zdjęcia super! A Twój Oli ma cudne te minki na zdjęciach, że wy tak umiecie uchwycić super momenty :ico_brawa_01: moje dziecko jak zobaczy aparat od razu przestaje się śmiać i robi ogromne oczy :ico_oczko:

Ladybird wow już twoja córa ma prawie 5miesięcy szok jak ten czas leci :ico_szoking:

A u nas z zasypianiem różnie, ale zazwyczaj 21 mamy dziecko z głowy także nie jest źle :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lis 2011, 22:15

chcialam jeszcze cos wtracic odnosnie bioderek, babcie sprawdzaly bioderka patrzac na faldki na udkach, jak sa mniej wiecej tego samego rozm, taki sam uklad faldek to bioderka sa ok, cos w tym jest..

[ Dodano: 16-11-2011, 21:19 ]
no nina prawie 5 m-cy i teraz dziecko sie robi coraz bardziej kochane, bo juz jest takie zainteresowane swiatem, patrzy na siebie w lustrze i sie chichra, oglada swoje raczki z takim zainteresowaniem , tak bardziej swiadomie je pcha do buzi..np ciagnie sie wlosy, jeszcze niedawno wogole ich nie zauwazala, a teraz glaszcze sie i ciagnie jakby chciala zobaczyc co na tej glowie jej rosnie :ico_oczko: opowiada gaworzac jakby chciala cale zdania mowic, jakby mi cos chciala powiedziec, a dopiero jeszcze lepsze rzeczy przede mna i dla tego ubolewam ze za niedlugo powrot do pracy i jednak 8 godz jej nie bede widziec a w rozwoju dziecka to mnostwo czasu, mnostwo rzeczy sie zmienia z chwili na chwile :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość