Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2007, 17:53

iwona83, napewno jakoś dacie radę, będziemy przecież wszystkie trzymać kciuki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

24 lis 2007, 19:18

No ja tez sie ciesze ze wrocilam :ico_brawa_01: bo tak mi was brakowalo,ze niewiem...Dzisiaj naprawde czuje ze zyje wreszcie w domku moge sobie cos porobic,wyszlam do ludzi-zakupy :ico_haha_01: to jest cos,a nie kurcze lezec non stop plackiem w szpitalu i ani telewizji ani nic...Iwonko o brzuszek widze juz masz niziutko :ico_brawa_01: ale mniejszy ode mnie :ico_szoking: masakra...Dobra uciekam bo mezul kolege zaprosil i beda flaszke obrabiac...buzka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 lis 2007, 20:10

no laseczki ja juz po plotach :-D
bylo super nagadac sie nie moglysmy,ale ja juz nie dawalam rady wysiedziec i przyjechal po mnie mezus,jednak juz nie ta forma :ico_oczko:
Sara mi dzis szaleje ze hej,skorcze dzisiejsze przeszly :-)
iwonko brzuszek fajniusi,ale chyba nie jest az bardzo nisko,chyba ze tylko tak wyglada...
no mi tez pepek wyszedl;)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2007, 10:10

Witam o poranku jak wasze samopoczucie u mnie super narazie
dzisiaj mi sie snilo ze rodzilam i wiecie co nawet nie bolalo miejmy nadzieje ze tak bedzie :-D
stawiam o poranku :ico_kawa: i :ico_tort:
a ja uciekam na sniadanko mezus zrobil :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 lis 2007, 10:15

iwona83, no dzięki za :ico_kawa: i :ico_tort: może nie bęcie boleć, trzeba być dobrej myśli :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 lis 2007, 12:58

cześć dziewczyny!!! Joluś witaj w domku i u nas!!! No mi jakoś zleciałao wczoraj migusiem , dla tego nie zajrzałam do was. Rano się obrobiliśmy i pojechaliśmy do mojej babci bo potem już nie dam rady , pewnie dopiero pod koniec grudnia albo na początku stycznia juz z maluszkiem. Babcia sie juz doczekać nie może :ico_haha_01:
No i wpadło troszke kaski od babuni wiec potem skoczyliśmy na zkaupy, oczywiście nie wytrzymałam i kupłam klejny komplecikspioszki z kaftanikiem takie sliczne żólte z pieskiem. A no i nowy komplet pościeli bo kołdra nam się zwichrowała i kuplam taką grubą bo ja to zmarźluch jestem ostatnio. :ico_olaboga: No a dziś to żle się czuje nie mogłam spać w nocy , rano się obudziłam z bólem głoowy i dalej mnie boli chyba tylko kawa mi pomoże :ico_kawa: :ico_kawa: . A maluszek to tak mnie kopie od rana ,że aż mi nie dobrze było i musiała go poczęstować kakaem wtedy się uspokaja.
Iwonka jak tem zdrówko i jak mieszkanko , napisz potem , a no i czy mama już przyjechała.
Robak ciesze się że skurcze ci przeszły.A ty Jola nie szalej z tym sprzątaniem bo znowu cię wywiozą. :ico_nienie: Ja mam nadzieje,że my nie trafimy na taką jędze położną, u mnie przy porodzie prawdo podobnie bedzie mój lekarz prowadzący, tak z nim rozmawiałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a onjest świetny mojej koleżance bardzo pomógł przy porodzie , a potem był u niej trzy razy dziennie jak już leżała na poporodowej. ciesze się bo to zawsze inna opieka. Ok spadam kobitki potem jeszcze zaglondne!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-25, 12:15 ]
Iwonka oczywiście piekny brzusi i fakt już niziutko , ale wydaje mi się żo Jola ma niżej :ico_puknij: :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2007, 14:19

Asikk ja tez cos dzisiaj nie umialam spac strasznie u nas wieje i chyba przez to mamy jeszcze nie ma dzwonila ze musiala czekac na przesiadke w barcelonie i dopiero bedzie wieczorem wiadomo to jest prawie 3000km wiec troszke sie jedzie a mama sie bala sama samolotem mieszkanko idziemy o 14 zobaczyc

[ Dodano: 2007-11-25, 13:30 ]
jejki chcialam jeszcze dopisac ze wedlug ostatniego usg to mam termin na 27 listopada wiec tylko dwa dni mi zostaly :ico_olaboga: a o ile dobrze pamietam to moja siostra mariola urodzila dokladnie w dzien jaki jej usg wyznaczylo
dobra uciekam ogladac mieszkanko

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 lis 2007, 14:38

iwona83 pisze:27 listopada wiec tylko dwa dni mi zostaly


oj to naprawdę już na ostatnich nogach jesteś, 3maj się kochana

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 lis 2007, 15:01

Witajcie :-)

Coraz bliżej rozpakowania jestesmy Kochane :ico_brawa_01: Te ostatnie tygodnie sa chyba najbardziej męczące ale jaka nagrode za to dostaniemy na koniec :ico_oczko:

Iwonko oby mieszkanko sie spodobało. No i trzymaj sie do tego 27 listopada. Chociaz teraz jak mama bedzie z Toba cały czas to i szybciej Majka może sobie wyjśc :ico_haha_02:

Jola ledwo wróciłaś ze szpitala i a prace się bierzesz :ico_nienie: Odpuśc sobie. Zrób to co naprawdę niezbedne i tyle. Żadnych nadobowiązkowych prac :ico_nienie:

Widzę że jestesmy cztery z wizyta na 3 grudnia. Ja tez mam wtedy wizytę :ico_haha_01:

Pozdrowionka i buziaki dla wszystkich :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2007, 17:03

Mieszkanko super wkoncu sie udalo teraz tylko trzeba sie bedzie przeprowadzic najgorsze ze w wigilie ale moze da sie cos zalatwic zeby przynjamniej dzien wczesniej

juz od dzisiaj wieczora moge rodzic na spokojnie bo tak sie przejmowalam ze maja sie urodzi dzisiaj i kto by mame odebral a wogole to sie dziewczyny troche przejmuje bo moja majusia prawie wogole nie kopie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość