mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

31 gru 2007, 10:06

hej ja dzis pierwsza :-D tez planujem wieczór w czwórke, maz ja dzis wychodził to pytał czy prosic szwagra ale jakos nie chce mi sie z bratem siedziec :-) o mati mi pomaga........

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 gru 2007, 11:59

Witam

Chyba się u mnie szykują niezłe imprezy bo o :ico_zly: 6 rano :ico_zly: zawineła do sąsiadów ekipa młodzieży :ico_oczko:
Ja to bym dziś tylko spała.....

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 gru 2007, 12:31

My będziemy "balować" we dwójkę,tzn do 21 pewnie a potem to już samotnie popatrzę sobie na to, ja świat się cieszy z Nowego Roku.Może ten Nowy bedzie o wiele szczęśliwszy?

Tak jak na każdy koniec roku są jakieś tam podsumowania i takie tam.Potem postanowienia na Nowy Rok które nie zawsze wychodzą :ico_oczko:

Życzę Wam aby Nowy Rok spełnił wasze najskrytsze marzenia,zdrówko dopisywało,pienążków nie brakowało!!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 gru 2007, 12:58


Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 gru 2007, 13:22

Hej laseczki!!!

Witam jeszcze w starym roku,bo Bartek nam się rozchorował i musieliśmy wrócić na Sylwestra do domu :ico_placzek: .Wczoraj raniutko wrócilismy ,bo o 9 mieliśmy wizytę domową zamówioną i okazało się ,że Bartek ma ostre zapalenie gardła :ico_placzek: a Dominiś niedoleczone resztki kaszlu.Na szczęscie juz dzis lepiej antybiotyk zaczyna robić porządek z choróbskiem.Już mi ręce odpadały ,bo cały czas na ręce i tylko do mnie i płaczi szkoda gadać,okropnie Go tym razem rozłożyło :ico_olaboga:

Jak wszystkim minęły święta,bo podczytałam tylko kawałaek ostaniej strony.My też dziś w domu w składzie 4-osobowym :ico_szoking: ,jeszcze takiego sylwka nie mileiśmy.Ale zasłodzimy się chyba na dobre ,bo Dominiś wyskoczył do sklepu ,nakupował pyszności :ico_oczko: ,a jutro będę stękac ,że waga podskoczyła :ico_oczko: .

Poczytam co napisałyście i mam nadzieję ,że jeszcze zajrzę..

buziaki dla wszystkich :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

31 gru 2007, 14:08

No tyle się napisałam i wszystko coś zeżarłao :ico_zly: Byłam w banku przed chwilą ale tam tłumy :ico_olaboga: A w kaflandzie jeszcze gorzej no i jutro będziemy głodni bo nie kupiłam mięsa na obiad :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 gru 2007, 15:49

Dużo zdrówka Iwciu dla Bartusia

A mnie przed chwilą maż oznajmił że chyba nie zamkniemy lokalu o 18 tylko o 23,co znaczy że sylwestra chyba spedze tylko z Wiki. Już chyba nawet nie potrafię byc zla,jest mi cholernie przykro, że taki palant z niego.
Ale wam kochane życzę super zabawy, czy to na imprezie,czy w gronie rodzinnym, ale przede wszystkim aby były udane

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

31 gru 2007, 16:47

no a kto ci do lokalu pójdzei o 19. No chyba że zrobi impreze cało nocna . u na s tez zapowiada sie ciekawe Matyldzia od 2 godzin płacze, niechce jeść i tylko na rączki, chyba ją gardełko boli, ten katar ja męczy i cała już jestem obsmarkana :ico_olaboga: Męża mojego teżjeszcze nie ma z pracy ciekawe co on takiego tam robi no to lece bo troche się zabawiła ale już jest płacz :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-31, 15:59 ]
Niech ten rok już się skończy, może następny bedzie lepszy :-) I dzieci nich przestana chorować :-) A ludzie będą weselsi. Mąż właśnie dzwonił że walczy w auchanie o ostatniego kurczaka hahahahaha :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 gru 2007, 17:38

Wlaśnie chodzi o to że jest dziś srtaszny ruch i ledwo wyrabiamy, dlatego taka decyzja. Ale obiecał mi że o 19 będzie (a jednak) a jak nie to jego strata :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

31 gru 2007, 17:40

asiu, tak mi przykro :ico_noniewiem: To na pewno "uroki" prowadzenia takiej właśnie działalności. A może mężuś zrobi ci niespodziankę?? Wiesz, ja będę zaglądała na net, nie będziesz całkiem sama :-) Dla ciebie :ico_buziaczki_big:
Zdrówka dla Dominika, Bartka i Matyldy.
Ja też mam nadzieję, że Nowy Rok będzie dla nas wszystkich lepszy, no i oby nie był gorszy. Dziewczyny, ja w w 2008 roku życzę[glow=red] zdrówka[/glow] Wam i Waszym rodzinom, bo ono jest najważniejsze... no i [glow=red]miłości[/glow] :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: My spędzimy wieczór we troje, zrobię na wieczór tosty i będziemy popijali czerwone winko (ale barbarzyństwo!Winko do tostów :ico_haha_01: )

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość