Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2008, 10:20

No ciekawe czy mmarta pobiegla na basenik
Ta ja juz po :ico_brawa_01:
Teraz mam problem zeby do lazieki po schodach wejsc - nie ma to jak zakwasy :ico_sorki:
Z brzuchem plywa sie tak samo jak bez :-D tylko szybciej sie meczy :ico_noniewiem:
Malej sie chyba podobalo bo spi :ico_brawa_01:
W czoraj mi nie dawala zasnac i jaj mowie ze jutro wstajem o 7 nie o 9 jak zawsze i zeby lepiej spala bo bedzie miala niespodzienke-ale ona mnie nie sluchala i wojowala :ico_zly:
Wiec sie nie wyslapysmy :ico_spanko: - tylko ze ona teraz smacznie spi a ja musze sie zabierac ze :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie:
no ale co zrobic :ico_olaboga:
mam pytanko do WAs czy WY tez tak zle spicie w nocy, czy Wam tez jest tak ciezko, niewygodnie, mi najgorzej jest przekrecic sie na drugi bok, masakra
wiesz co ja jak zasne to spie tak do 2 30 potem tradycyjnie siusiu i do rana wytrzymam :ico_sorki:
Acha wiecie co rozmawialam jeszcze z polozna na temat prania ubranek i powiedziala mi, zeby prac w normalnych proszkach mozna uzyc tylko plynu do zmiekczania tkanin dla dzieci
No to ja znowu wiem zeby plynow nie uzywac :ico_nienie: bo bardziej uczulaja -nawet te dla dzieci,prac tez bede prala jednak w tym dzieciecym-chociaz i proszki dla doroslych sa takie non-bio,bo mam go juz przetestowanego i ladnie dopiera rzeczy wiec piore nasze tez w takim :ico_brawa_01:
A jak kupilam 5kg to wcale duzo drozej nie wyszlo :ico_sorki:
pytalam czy jak bym teraz poprala ubranka to czy nie za wczesnie, ona mowila, ze nie, ze pochowac i to nie zaszkodzi dzidzi. A w ilu stopniach pierzecie??? Bo na tych ciuszkach co ja mam to pisze ze prac w 40 stopniach tylko, boje sie ze jak ustawie na 60 to sie pospieraja
wiesz pewnie by sie nic nie stalo jakbys je teraz wyprala...zreszta ja te co kupilam uzywane mam juz poprane i poprasowane i zapakowane w worek ten bez powietrza wiec w razie czego to sa a za jakis czas wypiore je znowu razem juz z wszystkim-bo narzie i tak nie mam jeszcze komody wiec nie mam gdzie powkladac :ico_noniewiem:
Co do tej temperatury to niby jest ze 60 stopni :ico_noniewiem: ale czy ja wiem czy to duza roznica-ja na 100% biale i jasne ciuszki jakie mam to wypiore w 60 stopniach a reszte jak bedzie kolorow no to chyba w 40 i wtedy na wysoka temp.zelezko :ico_prasowanko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 cze 2008, 10:26

Co do tej temperatury to niby jest ze 60 stopni :ico_noniewiem: ale czy ja wiem czy to duza roznica-ja na 100% biale i jasne ciuszki jakie mam to wypiore w 60 stopniach a reszte jak bedzie kolorow no to chyba w 40 i wtedy na wysoka temp.zelezko :ico_prasowanko:
no kurcze u mnie na bialych tez pisze 40 stopni, na bodach, pajacach juz sama nie wiem jak prac :ico_olaboga: a co do tych plynow to ona mowila, ze mozna ale nie koniecznie, mozna w samym proszku prac tak mowila.

No to super, ze wypad na basenik sie udal, tez musimy sie wybrac bo jak nie bylam w ciazy to chodzilismy ale cos ostatnio moj mezulo nie wspomina o tym, a ja chetnie bym sie popluskala :-D
a ja musze sie zabierac ze :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie:
no ale co zrobic :ico_olaboga:
no to czeka Cie dzis pracowity dzien, ja ostatnio tez mialam to na glowie, ale wczoraj posprzatam i mam spokoj, dzis tylko poodkurzam a jutro pomyje podlogi i leze do gory pupcia, robie sobie wolne, a co, nalezy mi sie :-D
wiesz co ja jak zasne to spie tak do 2 30 potem tradycyjnie siusiu i do rana wytrzymam :ico_sorki:
oj ale Ci dobrze, ja to w nocy wstaje gdzies z 5 razy siku a czasami i wiecej :ico_placzek: raz spie dobrze raz zle, najgorsze jest dla mnie wstawanie i przekrecanie sie z boku na bok, az wszystko ciagnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2008, 10:40

oj ale Ci dobrze, ja to w nocy wstaje gdzies z 5 razy siku a czasami i wiecej raz spie dobrze raz zle, najgorsze jest dla mnie wstawanie i przekrecanie sie z boku na bok, az wszystko ciagnie
Pati to ty moze nie pij za duzo po 20 ja sie tego trzymam i jest spoko...co do ubranek no to juz omowilysmy sprawe na gg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 cze 2008, 10:46

witam dziewczynki! dawno mnie nie było,tak jakos wyszło ,ale lektura przeczytana,hihii! co do wstawania w nocy to ja tak samo wstaje po 3 razy i ciężko się ogólnie śpi,nie wspomne o przewracaniu się na bok! :-? .czytam tak o tych ciuszkach,kurcze ale macie fajowo,tez bym juz tak chciala,ale wszystkie ciuszki mam jeszcze w polsce,za tydzień już będziemy w podróży,i jak się dorwe do tych wszystkich rzeczy,uwielbiam oglądać i przebierać ,moglabym tak cały czas! :-) co do prania i prasowania to myśle ,że tak miesiąc przed terminem wystarczy poszykować,tak chyba szykowalam przy pierwszej córci,a łóżeczko to ustawiliśmy tak chyba z tydzień przed terminem,bo faktycznie sie zakurzy!no to chyba tyle,a jeszcze co do porodu,to ja pierwszy miałam bez żadnego znieczulenia,tylko jakieś tam środki przeciwbólowe,i w ogóle byłam po terminie i mialam poród wywoływany,i chyba tak wolałabym i teraz bo kurcze martwie sie czy bede wiedziała że to juz,hihiii! i co do nacięcia krocza,dziewczyny ja mialam nacinany,i powiem wam że chyba tak lepiej,bo nie wyobrażam sobie żeby miało mi coś popękać tam samo,przy szyciu też nic nie boli,pamietam że byłam już taka szczęśliwa że to już po wszystkim że nawet dyskutowalam sobie z lekarzem,jak macie jakieś pytania co do porodu piszcie,mam już jeden za sobą co prawda było to już 6 lat temu,ale to się pamięta! pozdrawiam pa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 cze 2008, 15:52

Hej kochane,jak juz obiecalam,,,,melduje sie.My z Oscarkiem odpoczywamy na maksa,mamcia rozpieszca i gotuje pyszne obiadki.A tak wogole to i dziadkowie dogadzaja wnuczkowi. :ico_oczko:
Wczoraj bylam na usg 3d ,mowie wam jakie to piekne uczucie.BEdzie drugi synus :-) :-) Osci bedzie mial kompana do zabawy.MA piekne duze oczka,usmiechal sie,otwieral oczko ale strasznie sie krecil i zaslanial,nie chcial sie ujawnic w calej okazalosci :ico_haha_01:
MAm pamiatkowa plytke i widac jak dzidzius otwiera swoje duze oczko :ico_oczko:


Nie jestem w stanie nadrobic zaleglosci,ale pozdrawiam was cieplutko ,sle buziaki.
BEde zagladac w miare mozliwosci

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2008, 17:59

jak macie jakieś pytania co do porodu piszcie,mam już jeden za sobą co prawda było to już 6 lat temu,ale to się pamięta! pozdrawiam pa
oj ja mam duzo :ico_brawa_01:
np.po jakim czase wrocilas do formu po porodzie znaczy nie mam na mysli formy doskonale jak ze moglas usiasc i nie wylas z bolu???
Wczoraj bylam na usg 3d ,mowie wam jakie to piekne uczucie.BEdzie drugi synus O
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: GRATULACJE synusia :ico_brawa_01:
A ktora bedzie miala corke???

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 cze 2008, 18:18

Hello i ja sie melduje, mezulo pojechal wiec jestem sama :-D
A ktora bedzie miala corke???
chyba jak na razei z tych co jeszcze tu zagladaja tylko Ty :-D a reszta chlopy, ale Twoja Inga bedzie miala powodzenie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sarenka, kochana to fajnie ze jestes zadowolona i gratuluje kolejnego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2008, 18:39

chyba jak na razei z tych co jeszcze tu zagladaja tylko Ty a reszta chlopy, ale Twoja Inga bedzie miala powodzenie
:ico_brawa_01: no Igusia ale bedzie miala adoratorow...hihihihi
:ico_placzek: chyba ze Iga okarze sie Igorkiem :ico_noniewiem: to beda jajca

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 cze 2008, 18:51

:ico_brawa_01: no Igusia ale bedzie miala adoratorow...hihihihi
:ico_placzek: chyba ze Iga okarze sie Igorkiem :ico_noniewiem: to beda jajca
a pytalas sie gina czy na pewno dziewczynka????

[ Dodano: 2008-06-20, 19:00 ]
jejku jak ja dzis sie zle czuje, nie wiem co jest jak chcialam sie schylic to tak mnie zaczelo bolec na dole ze :ico_szoking: nie wiem co jest, czy to przez to, ze maly sie tak wygina czy ja juz sama nie wiem, lekarz mowi, ze wszystko jest w jak najleoszym porzadku, rozwarcia nie ma, szyjka zamknieta wiec nie wiem co sie dzieje, zaczynam sie troche bac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2008, 19:26

pytalas sie gina czy na pewno dziewczynka????
w Polsce na usg powiedzili ze dziewczynka i tytaj tez ...
wiec mam nadzieje ze to nie jakas pomylka :ico_nienie: bo to bylby niefart :ico_olaboga:
jejku jak ja dzis sie zle czuje, nie wiem co jest jak chcialam sie schylic to tak mnie zaczelo bolec na dole ze nie wiem co jest, czy to przez to, ze maly sie tak wygina czy ja juz sama nie wiem, lekarz mowi, ze wszystko jest w jak najleoszym porzadku, rozwarcia nie ma, szyjka zamknieta wiec nie wiem co sie dzieje, zaczynam sie troche bac
ale gdzie w brzuchu tak?????
no jak ja dzizisj szlam i na lewa noge nadepla to taki bol nerki razem ze zwiotczeniem nogi ze dobrze ze do samochodu doszlam .... :ico_olaboga:
naszczescie minelo i jest juz ok :ico_sorki:
A Ty sie Pati nie stresuj bo jak z szyjka wszystko ok to znaczy O K :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość