Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 sty 2009, 15:19

cześć kochane :ico_brawa_01: w końcu do Was dotarłam. tyle się u mnie działo przez święta, ze czasu brakowało na neta. Po pierwsze - wyprowadziliśmy sie od teściów i wynajęliśmy mieszkanie. Na reszcie koniec z dojazdami do pracy tyle kilometrów a co najważniejsze - koniec wojny z tesciową..przynajmniej pozorny :ico_noniewiem: do tego od dziś Marcin załatwia kredyt na dokończenie budowy domu i najpóźniej we wrześniu mamy w planach sie tam wprowadzić - mam nadzieję, ze Jagusia już do przedszkola w nowym miejscu pójdzie :ico_brawa_01:
tyle z rewelacji - reszta to już rutyna :-D
magdzinka mam nadzieję, że z Jaoasia już lepiej? Jagódka też nam chorowała, ale bez gorączki się obyło na szczęście. Dużo zdróweczka dla Waszej trójki kochana :ico_brawa_01:

moniś no to super, ze Martynka tak reaguje na stomatologa - my dzisiejszą wizytę musieliśmy przelożyć ze wględu na dokańczanie naszej przeprowadzki i nawal pracy u mnie. ale z ato Jaguś nam sie rozgadała niemiłosiernie :ico_brawa_01: Nadaje na całego - pzez ten brak smoczka to anwet przez sen spiewa! :-D
No i przechodziła w święta swoj pierwszy test :ico_oczko: marcina siostrzenica studiuje psychologię i musiała jakies testy na Jagusi sprawnośc intelektalną zrobić :ico_brawa_01: No i wyszło, ze Jaga jest o jakieś pół roku do przodu prawie we wszytskim oprócz...rysowania :-D dostała zero punktów, bo w ogóle nie chciała wziąć kredki do ręki :ico_haha_01: nie ma to jak wrodzony genetycznie upór :-D swoja drogą - dla mnie podobne psycholgiczne teorie są smieszne...jak na podstawie 30-min. testu o tak wąskim zakresie można cokolwiek o dziecku powiedzieć...? ale co tam - dala Jaga radę :ico_oczko:

a jak tam u Was Nowy Rok się spisuje? bo u mnie w pracy po tak dlugiej przerwie strach zaglądać w pocztę i papiery..tyle ich przybyło... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

05 sty 2009, 15:20

Witam was w Nowym Roku :-)

A nas choroby nie opuszczają, chociaż mam nadzieję, że wkrótce przynajmniej Joasię opuszczą. Ja teraz jestem mega zatkana, mężuś też + kaszel, a z Joasią najgorzej było, bo nie wiadomo co. Zresztą pisałam wam, że bidulkę męczyła tyle dni wysoka gorączka. W końcu po 5 dniach znów poszliśmy do lekarki, bo ile można zbijać gorączkę lekami. Okazało się, że to nie następna trzydniówka, nie te wyrzynając się 5-tki tylko może tak długo ostre zapalenie gardła się rozwijało, które teraz ma. Nadal miała brać eurespal i syrop prawoślazowy + antybiotyk jeśli przez następną dobę znów gorączka się pojawi. Ja zastanawiałam się co zrobić, dumałam i dumałam, bowieczorem po tej wizycie miała 37, a w nocy 38,4 i na szczęście nie podałam jej wtedy nic na zbicie bo rano obudziła się już bez goraczki, czyli sam organizm ją zbił więc nie wykupiłam antybiotyku i obyło się bez. Od urodzenia Joasi jakoś beż antybiotyków się udaje :ico_sorki: Teraz tylko czekamy aż katar się skończy i ten okropny odrywający się kaszel i mam nadzieję, że niedługo już Joaś zdrowa będzie :ico_sorki: bo terz to w domu siedzi i na sanki nie mogła wyjść ani nic.

Moni narazie nie myślę o przyjęciu urodzinowym. Mamy tylko prazenty, te których joasia nawet nie odpakowała w Wigilię hihi :ico_puknij: Ale na pewno jakiś torcik upiekę, tym razem pewnie nawet z pomocą samej solenizantki :ico_haha_01: Na pewno przyjadą dziadkowie z Poznania i narazie nie wiem co dalej, czy np. zapraszać też jakieś dzieci czy jeszcze nie w tym roku, zobaczymy :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 sty 2009, 21:46

My tez urodziny w gronie najblizszych robimy. Wydaje mi się ze dal dzieci robic przyjecie to jeszcze za wczesnie, a dwa nie ma na to warunków.

Ewus zazdroszcze ci ale równeiz bardzo się ciesze :D wiesz co mam na mysli

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

05 sty 2009, 23:27

eve gratuluje i zazdroszcze własnego kąta!!! pochwal się fotkami swojego mieszkanka :-D


my urodziny niestety musieliśmy przełożyć ze względu na śmierć babci mojego R. (a miały się odbyć w piątek). Zmarła dzisiaj ok godz 11... :cry:
może zrobimy je w następnym tygodniu... nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


magdzinka zdrówka dla was!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 sty 2009, 11:23

mikusia trzymaj się kochana :ico_pocieszyciel:

co do zdjęć - jak tylko wszystko poogarniam do końca to obfotografuję :ico_oczko: ale jakichś luksusów się nie spodziewajcie - normalna kawalerka, tyle, że dość duża jak na jeden pokój, bo 38m2 - najważniejsze, że sami sobie bedziemy :ico_brawa_01:

a mi dziś samochód odmówił posłuszenstwa - zima tak zaatakowała, że akumulator zdechł :ico_noniewiem: a wy jak tam we mrozy wytrzymujecie kochane?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

06 sty 2009, 12:30

eve.ok, dopiero teraz zauważylam, że napisałaś posta wczoraj minutę przede mną :-D i teraz czytam skąd dziewczyny wiedziały , że masz nowe mieszkanko, bo tak dawno nie zaglądałaś - ja też ci gratuluję wyprowadzki od teściowej i oby do września :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas też mrozy chociaż mi tak bardzo nie dokuczają, bo ja do pracy pieszo idę więc nie marznę oprócz twarzy :ico_haha_01: a czuję się okropnie, mam totalnie zatkany nos, prawie nie mogę mówić ale muszę tu siedzieć bo tyle roboty, jeszcze z grudnia, że szok.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

06 sty 2009, 18:50

a Dominika się nabawiła dziś kataru :ico_zly: no nie mam słów... mieliśmy dziś iść na to opóźnione szczepienie (2 miesiące opóźnione!) i co? wstaje rano zakatarzona :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: to jakiś znak :ico_haha_01: :ico_haha_01: zawsze dzień przed tym jak się wybieram z nią na to szczepienie to ona od razu coś łapie :ico_noniewiem:


ja mrozów nawet nie odczuwam bo staramy się nie wychodzić na dwór :ico_haha_01:
tylko na szybko pół godzinny spacerek do lasu chodzimy.... ale wtedy jestem ubrana na eskimoska :-D mam 1000 warstw na sobie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 sty 2009, 21:37

My z Marti obowiązkowo codziennie spacerek. Ostatnio nawet po 17 wyszłyśmy na 15 min na sanki :)

Nie będę się rozdrabniać :-D :-D :-D więc... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla wszystkich dzieciątek stycznia

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 sty 2009, 23:05

czesc dziewczyny :ico_tort: dla Jagusi jeszcze raz :ico_haha_02:
troszke was podczytywalam a u nas jakos leci mieszkamy juz w nowym domku i bardzo fajnie :-D no moze pozatym ze panuje straszny balagan jakiego jeszcze chyba nie widzialam :ico_olaboga: a to wszystko moja zasluga heh deprecha chyba mnie dopadla albo jakis len niesamowity i od 4 dni nic nie robie tylko leze i gotuje no i troszke z kubuniem sie bawie lub spacerk krotki z znow do luzka :ico_noniewiem: zucilam wstretne palenie i moze stad to wszystko ale pomeczymy sie troszke a pozniej bedzie lepiej L na szczescie dobrze to znosi i juz zapowiedzial ze bedzie jutro ostro sprzatal heh :-D a tak z nowosci to moze bedziemy mieli dzidzie jeszcze nie wiem napewno ale cos tak czuje :-D temperaturke mam tez 37,5 wiec moze cos z tego bedzie za kilka dni bede testowac to dam znac napewno :ico_haha_01:
slyszalam ze straszne macie mrozy w pl :ico_olaboga: a my tutaj na plusie i slonko swieci az musialam dzis ruszyc sie i wyjsc z Kubusiem ale powiem wam ze sniegu bym zobaczyla troszke Kubus biedny nie wie nawet co to sanki :ico_placzek: za rok juz zime chyba w polsce spedzimy chyciaz tydzien :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 sty 2009, 13:56

Jagusia i Marti całuski i dużo radości, prezentów i zdrówka z okazji 2 urodzinek życzy ciocia Magda :ico_oczko: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Sandrusia trzymam kcikui za :ico_ciezarowka:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość