aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 mar 2008, 12:00

Weszłam na wątek Wrocławianek i poprosiłam o podanie fajnego miejsca i oto pierwsza odpowiedź. Pomóżcie sprawdzić te tereny!
"Z pewnością mogę Ci polecić wioski nad Wartą. Może to odrobinę w bok od trasy głównej. Śliczne miejsca, cisz i spokój na Łonie natury. Załęcze Wielkie, Krzeczów, Osjaków, Drobnice, Kamion"

[ Dodano: 2008-03-14, 11:11 ]
Krzecze
http://www.na-wzgorzu.pl/l/

[ Dodano: 2008-03-14, 11:12 ]
Na stronce jest cennik możecie to przejrzeć i policzyć :ico_sorki: brak czasu hihi

[ Dodano: 2008-03-14, 11:20 ]
Osjaków
to jest chyba lepsze i tańsze, bardziej mi się podoba
http://www.eholiday.pl/noclegi-osjakow.html

[ Dodano: 2008-03-14, 11:26 ]
anilewe ja mam termin na 14.04. choć próbuję go sobie przyśpieszyć :ico_oczko:
A ząbki też obstawiam bo tak zazwyczaj Wojtuś reaguje tylko jakoś nie mogę wypatrzyć nowej perełki :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 mar 2008, 15:13

A to mój brzuszek na 30 tc: Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 mar 2008, 16:24

Małgorzatka, :ico_brawa_01: śliczny brzusio!
Ja wróciłam z dziewczynkami z lasu własnie i jak troche odpoczna zrobimy ozdoby swiateczne :-)

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

14 mar 2008, 17:08

:ico_buziaczki_big: Nareszcie wrocilismy do domu !!
Co najwazniejsze blizn nie bedzie!!
:520:
Ale pobyt w szpitalu to jakis koszmar, przynajmniej pielegniarki byly fajne.
Na dodatek Patrys zlapal w szpitalu wirusa, a lekarz na mnie naskoczyl ze to moja wina, a wszystkie dzieci przywiezione na oddzial z poprzedniego oddzialu mialy wirusa :ico_szoking: to chyba ROTA wirus byl, nawet nie wiem dokladnie. Ech i w karte wypisu nie mial wpisane ze zlapal wirusa w szpitalu. :ico_szoking:
Ale na szczesciei dzisiaj mu juz przeszlo i nawet glodny co chwile jest.

Jak ohlone to wam opowiem wiecej. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

14 mar 2008, 17:51

Małgorzatka,sliczny Brzusio:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mysiaac, to dobrze ze nie bedzie blizn:) :-D ale miałas przezycia i jeszcze ten wirus....mam nadzieje ze terz juz wszystko bezie dobrze....i dobrze ze wrociisie juz do domku:)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 mar 2008, 18:58

mysiaac, ale super ze juz wszystko w porzadku!!!!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

14 mar 2008, 20:06

mysiac cieszę sie ze juz wszystko dobrze
Małgosia brzuszek cudny (jaka ty zgrabna jesteś zazdroszczę)

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

14 mar 2008, 21:05

pomocy, patryk ma biegunke jak jasna ciasna, w szpitalu nic prawie nie jadl wiec nie mial z czego kupy robic, a teraz jak tylko przyjechalismy je wszystko i sra jak opetany, na szzescie pije juz 3 butelke herbaty, dalam mu smecte, ale moze jest cos lepzego na biegunke?? cos co szybciej zadziala, marchwianki on nie chce jesc wiec odpada, ja tu normalnie oszaleje!!!!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

14 mar 2008, 21:38

Witam wieczorkiem
Ja na chwilkę, jestem okropnie zmęczona
Dziewczyny czy od ząbków może być katar. Mieliśmy okropną noc przez ten cholerny katar, mały jeszcze w życiu tak nie krzyczał. Jeżeli spałam pół godziny to dobrze.
A w dzień cd. generalnych porządków.

Małgosiu śliczny brzusio, rzeczywiście już 30 tydzień, ale szybko zleciało. Wydaje sie ze niedawno powiadomilas o tym ze nosisz kruszynke pod serduszkiem a tu juz blisko rozwiazanie.

Mysiaac :ico_brawa_01: super wiadomości, najważniejsze ze juz wdomciu jestescie, bo w tym szpitalu rzeczywiscie ciezko wyzdrowic jeszcze i wirusy rozne :ico_olaboga: Szybkiego powrotu do zdrowia Patryczkowi.
Wiesz u nas tfu-tfu, jeszcze nigdy nie bylo biegunki, odwrotnie nawet, ale slyszalam ze deserek z lesnych jagod kupke utwardnia

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

14 mar 2008, 22:49

Malgorzatko pieeeekny brzusio

mysiaac to dobrze ze juz jestescie w domku i ze Patrys nie bedzie mial zadnych blizn
co do biegunki to jagodki no i tez ryz zespala kupaczka

lulu przy zabkowaniu organizm jest oslabiony wiec moze zalapac katarek. najlepiej czesto nawilzaj Filipkowi nosek sola fizjologiczna to wyplynie na zewnatrz i nie trzeba bedzie sciagac frida

Aga to gospodarstwo kolo Osjanowa nie glupie i tanie. bo piszesz o tym miejscu gdzie domek 3-osobowy 40zl tak?

a my bylismy dzis u kardiologa i wszystko w porzadku. pani doktor powiedziala ze to typowe szmery rozwojowe. mamy sie stawic na kontroli za rok. no i zwazyli nam tam Tymka i wazy 10kg i 100g, czyli spory klopsik. a jak go postawilam przy miarze to mial z 84 cm. no i tak sie rozkrecil z chodzeniem ze sobie zwiedzal gabinet sam, a jak go cos zaciekawilo to szedl i nie patrzyl, ale to fajne uczucie:)
no nic uciekam spac. chce sie wyspac bo mam jutro rozpoznanie terenu w nowej pracy. trzymajcie kciuki.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość