Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

23 paź 2008, 13:03

No brzuszek Kasieńko przepiękny,a zdjęcia cudowne. W sumie mnie tez by się zepsuło samopoczucie, jakbym wydała tyle pieniędzy na tak niewiele, ale jak patrze na ceny sprzed przeszło roku i dzisiejsze, to jest naprawde mega różnica, a w zarobkach jakoś niewiele się różni.
Nie pisałam o torcie, a bardzo mi sie podobał i chyle czoła dla zdolności kulinarnych.
amisia znowu na nocnik robi. A woła tak jak dzisiaj, ja sie położyłam na chwilkę, a ona podchodzi wali mnie w noge i steka, i znowu. Pytam czy na nocniczek, a ona pędem do łazienki i już pod drzwiami, to ją na nocnik i le voila.
Ja to bym chyba na twoim miejscu Kasiu dała spokój z takim mieszkaniem z teściową. Szkoda nerwów, a dzieci sie stresują i nie wierzę, że jakoś to na was nie wpływa. Ale jak nie ma wyjścia, to nie ma. Ale najbardziej się ciesze, że się odezwalaś, bo troche pusto bez ciebie.
Temat ciekawy Martuuniu i na czasie. Ale wydaje mi się, że można też ankietować, a przynajmniej zachaczyć o kobiety pracujące i przepraszam, że komentuję, ale znaleźć różnicę między tymi a tymi, bo inaczej może byc sam temat odczytany jako wtóryny, a wtórny nie jest. W sumie literatury chyba też zbyt wiele nie masz. Świetnie na temat ankietowania oraz statystyk piszą Rolf Hammer i Jadwiga Sambor.
Prudence korzystaj ile wlezie i odpoczywaj. Wczoraj oglądałam program o egzaminach dla lekarzy i naprawdę szczerze podziwiam, bo ci co je układaja, to powiedzmy "ciekawi" ludzie.
A ja wczoraj się wściekłam. Polbank tzw bank doprowadza mnie do szału. Jeszcze w życiu nic mnie tak nie denerwowało jak ich pracownicy. Brak kompetencji i profesjonalizmy i mam wrażenie, że nawet na babcie klozetowe, nieobrażając tych ostatnich, się nie nadają, bo i tam trzeba wykazać się choć minimalną kompetencją. Najpierw babka zapomina wyslać papierów o przelewie kolejnej transzy, potem dzwonią, że nie mają franków, a w końcu inwestycja im się cofa i do tego jeszcze nie przeleją tyle, ile przewidzieli. Oczywiście wszystko trwa według umowy 7 dni, a u nich już miesiąc. Rany jaki człowiek był głupi, że mimo opini na temat tzw banku sie zdecydowal na kredyt u nich. Po prosty tragedia i dziewczyny ku przestrodze omijajcie to z daleka i ich pracowników też, bo szarpaniny tyle, że się w głowie nie mieści.
Za to dzisiaj lepiej, pomijam tzw bank, bo do nich tylko relkamacje piszemy, aż pewnie w końcu będziemy sie sądzić, bo deweloper oświadczył, że podpiszemy aneks do umowy i da się załatwic, a odbiory mieszkań nie zaczną się w listopadzie, a w maju 2009, tak więc jestem happy, że jejku. :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 paź 2008, 16:24

Yvone ja bym z miła chęcią rozszerzyła badania i na kobiety pracujace ale moja promotorka jest z zakładu Pedagogiki szkół wyzszych, NOI...juz chyba konczyć nie muszę....

A mi juz humor się poprawił :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 paź 2008, 17:27

Marta temat ciekawy i chetnie służe pomoca jakby co, znam troche dziewczyn w krakowie , pare z dziecmi i na studiach choć wiekszość pokończyła, niemniej jak ułozysz ankiete to ci podesle pare maili.

Kasia- fotki super, duży ten twój brzuch ale poza nim wyglądasz jak nie w ciąży :ico_brawa_01: A co do cen to sa kosmiczne a tak jak pisze Ela raczej pensje się nie zmieniają.

MOje dziecko mnie dziś denerwuje :ico_zly: nawet sekundy sama nie posiedzi, tylko ciągle na raczki i wrzask, może to od tej sennej pogody deszczowej, no i że na pole nie wychodziła to pewnie z nudów :ico_olaboga:

Kasia3- no podziwiam,że wytrzymujesz z taką teściowa, ale jak mus to mus, oby jak najkrócej.

Sylwia- a twoja teściowa to z kosmosu :ico_olaboga: jak ona twojego męża wychowała z takim brakiem wyobraźni.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 paź 2008, 17:51

Dzieki Ania!!!!!Bardzo chetnie skorzystam z Twojej pomocy!!!! :ico_sorki:
Nelinka tez dzis jest okropna!!!!W koncu nie wytrzymalam i polozylam ja spac.Wstala i sie troche naprawila :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 paź 2008, 17:55

No ja próbowałam juz dwa razy ale ona sie nie da połozyć ciagle wstaje i wrzesczy, wrrrrrrrrr

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 paź 2008, 18:08

no wklejam obiecane zdjecia
Obrazekoto duzy pokoj
Obrazek
kacik Nel
i juz wiecej nie wkleje bo Nel po mnie skacze

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

23 paź 2008, 22:16

witajcie :)
ja tez straszny dzien mam dzisiaj Kacper zaraz doprowadzi mnie do szlu pospal w samochodzie z 15 min i teraz jest tak wyspany ze za chiny ludowe spac nie chce a ja mam ochopte go zabic...juz od 20 próbuje go uspac...a to ze przez caly dzien fochowaty to inna sprawa... wiecie wieczory tgo jedyny czas kiedy mam chwile dla siebie jestem zla na caly swiat o to moje zycie beznadziejne...
Martunia musze ci napisac bo zajrzałam na NK ze umiesz robic ladne zdjecia jesli one twoja reka robione... a mieszkanko bardzoi przutulnie urzadzilas...
Kasia rzeczywiscie robia kase na tych naszych dzieciach gdzie to przecież kawalek szmatki a 50zl... juz zapewne nie mozesz sie doczekac porodu bo jak pamietam to koncowka byla meczaca podziwiam ze sobie tak super dajesz rade bo ja bylam wiecznie uzalajaca sie baba...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 paź 2008, 22:34

Anita to dzis chyba wszystkie dzieciaczki jakies rozszalale.Nelina dzis tez trudniej usypiala ale jakoes poszlo i 21.30 juz chrapala...
Dzieki za mile slowa.Czesc zdjec jest moich,czesc nie.interesuje sie foto ale nie mam kasy na razie na dobry sprzet wiec kombinuje naszym sredniej klasy...moze kiedys...jak wygram w totka to kupie lustrzanke za 20 tysia :-D
Wiem jak Ci jest samej ciezko!!!!Potrafi do doprowadzic do deprechy...na szczescie nie trzymasz tego w sobie i jak sie wyzalisz to zapewnie troche lepiej sie robi... :ico_buziaczki_big:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

23 paź 2008, 22:41

e tam pomaga jak zacze uzalanie to na calego;( do tego jeszcze mam tego stresa z tymi tabletkami ja bynajmiej nastepnego dziecka nie planuje w tym 10 leciu nie w tym mieszkaniu nie jak Rysiek tak pracuje ze go wiecej nie ma niz jest... z jednej strony wiem ze musialabym miec naprawde pecha ale nakrecilam sie i tyle...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 paź 2008, 22:51

ja mysle ze jak sie widujecie w weekendy i wtedy tylko mozglibyscie zajsc w ciaze to musielibyscie miec zajebistego pecha bo prawdopodobienstwo jest male zebysie wpadli...ile zostalo tabletek do konca opakowania??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości