Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

01 sie 2009, 21:31

Tagar, nie wiem co napisac, bo chyba żadne słowa nie są pociechą. Ale ważne, ze jest lepiej i oby każdego dnia było lepiej i już wkrótce Samuelek będzie z wami w domku.
A nie przyjęli cie na Polnej? Dokąd cie wysłali?

Moja Asia też zrobiła sie nieznośna jak mnie nie było. Pierwsze dwa dni była jeszcze grzeczniutka. Wczoraj juz sie zrobiła podobno marudna, dzis rano rozmawiałam z nią przez telefon i była radosna jak mnie usłyszała i miała mi bardzo duzo do opowiedzenia. Od wczoraj jest z tatusiem pod namiotem nad jeziorem. Dzis juz podobno często płakała. A teraz wieczorem jak mnie usłyszała przez telefon to sie rozpłakała i powiedziała, że chce być razem z mamusią. Powiedziałam jej, nie płacz Asiuniu bo mamusia też będzie płakać a ona 'mamusiu nie płacz'. Powiedziałam jej: 'uśmiechnij sie Asiuniu' a ona 'Asia sie nie śmieje, chce razem.' Jejku, teraz to przeżywam, chyba nie zasne dzisiaj, bede jutro czekac z utęsknieniem az wrocą do domu i ja wysciskam. Teraz musze z porodem wytrzymac co najmniej do kolejnego weekendu, zebym jej tak od razu znowu nie zniknela na kilka dni. oj, ciezkie sa takie rozstania.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

01 sie 2009, 21:53

no wlasnie... te nasze dzieci... tesknia i my tesknimy... a za pare lat... ech szkoda slow, pewnie beda uciekac od nas :)

pojechalam na Polna i nie bylo miejsc. powiedzieli ze mam jechac do Raszei albo Sw Rodziny. Wybralam ta druga opcje i nie zaluje. Piekny szpital, super polozne i lekarze, bardzo dobre warunki i opieka - bylam w szoku bo znam ten szpital z opowiadam jeszcze sprzed dwoch lat i jednak wtedy tak nie bylo. teraz wszystko odnowili i naprawde dobrze sie tam czulam i malutki ma tam bardzo dobra opieke.

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

02 sie 2009, 08:40

Dobry spiochy :ico_kawa:
No tak, niedziela to tutaj pustki :ico_haha_01:

Ja tez jeszcze sie poloze :ico_spanko: tylko musze poczekac na zmierzenie cukru po sniadaniu :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-08-02, 08:41 ]
I nadal mam ketony w moczu :evil:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

02 sie 2009, 09:05

i ja się witam, od wczoraj nie piję :ico_kawa: jakoś nie mam ochoty...
Tagardobrze, że Malutki zdrowieje, oby tak dalej!
Izuśrzeczywiście masz przeboje z tym łóżkiem!
a mnie mój mąż zaprosił wczoraj do kina :ico_haha_02: byliśmy na "wrogowie publiczni" było bardzo głośno i Tomek strasznie się wiercił, ale zjedliśmy popcorn, popiliśmy colą i było fajnie :ico_haha_02:
a dzisiaj u nas upał od rana, może gdzieś nad wodę pojedziemy, zobaczymy, ale to i tak popołudniu

[ Dodano: 2009-08-02, 09:12 ]
no i stawaim :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za mój skończony 38 tydzień!!!

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

02 sie 2009, 11:29

Tagar, najwazniejsze ze maluch juz sam oddycha i zajada sie twoim mleczkiem -szybko odzyska sil zobaczysz
najwazniejsze bys ty sie nie poddawala nie mozesz sie zalamac bedzie dobrze musi byc was syn to przeciez dar od Boga

u mnie w miare ok brzuch w nocy cholernie sie stawial ale skorcze delikatne wiec to nie to mlody tak szaleje jakby chcial wyjsc niestety nie ta strona co trzeba ah i juz nie tak bardzo ciesza mnie jego ruchy czasem bol jest tak silny ze ledwo daje rade-ale sie rusza to najwazniejsze

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 sie 2009, 12:40

Tagar Kochana tyle zniosłaś tak dzielnie jestem pd wrazeniem
Samuel napewno wyzdrowieje jestem dobrej myśli i szybciutko bedzie z wami :) :ico_brawa_01: Napawde spisałaś sie na medal



aaaaa zapomniałam wam się pochwalić ze Krzyś wczoraj
dostał swoja Pierwsza Lalke!!!!!!!! :ico_szoking:
od znajomego rodziny
podejrzewam ze podczas opijania z dziadkiem
pękła o jedna za duzo flaszka
i mu sie pomieszało :ico_olaboga:


odrazu ja schowalam chyba spale :ico_noniewiem:

bo pamietam jak ja dostałam Tira przez pomyłke jak dzieckiem byłam
i teraz pracuje w spedycji z takimi autami

boje się żeby Krzyś mi .....hm Gejem nie został
ja tam nic do nich nie mam brata mam Geja
ale syna niecce
:559:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

02 sie 2009, 12:57

Beata_Tychy, no to nieźle popili :ico_haha_02:
a my już śmigamy nad wodę, ale i tak nie będę pływała :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

02 sie 2009, 13:41

A ja sie nigdzie nie rusam.
Wlaczylam wiatrak i leze do wieczora, upal jak jasna...

Beata_Tychy, Ty to masz przeboje... hhahahah :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 sie 2009, 14:18

Beata_Tychy, hehe, zostaw, moe kiedyś będziesz mieć dyiewczynkę :ico_oczko:

My też za około pół godzinki zmykay nad wodę, wcześniej nie dałabym rady :ico_sorki: upał niesamowity

Melduję się tylko że żyję :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-08-02, 18:51 ]
No byliśmy nad tą wodą, wygrzałam się dwie godzinki i Arurek się pochlapał i wróciliśm bo nie dawałam rady, zero cienia :ico_olaboga: myślałam że to sońce szybciej się schowa a tu ni chu chu

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 sie 2009, 19:53

hej dziewczyny :-D witam w niedzielny wieczór

Tagar kochana dobrze ze Maluszek zaczoł sam oddychać, zobaczysz, ze będzie dobrze :ico_sorki: witaj z powrotem :ico_brawa_01: trzymamy kciuki żeby Twój synek szybciutko wrócił do domku

u nas dzień bardzo udany, z samego rana pojechaliśmy nad wode do Trzebini
było bosko, choć upał niesamowity to ja i tak na słońcu czuje sie spoko, Przemek padł zmęczony a ja jeszcze z Hakerem byłam na długim spacerku, słoneczko spiekło mi dekolt i nóżki, nasza stała ekipa- pojechaliśmy tam w 24 osoby :-D w tym dwójka maluszków rocznych :ico_brawa_01:

a oto kilka foteczek
skok Przemka "na pająka"
Obrazek

Obrazek

Obrazek

pulpecik
Obrazek

spieczona na balkonie
Obrazek

[ Dodano: 2009-08-02, 19:58 ]
Tweety123, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beata_Tychy, proponuje podrzucić tą lalkę jakiejś dziewczynce z bloku, z osiedla :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość