@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 paź 2011, 20:10

Witam serdecznie wszystkie panie :-D .Nawet te co kradną czas by tu na chwilkę zajrzeć !Śuper ,że nie zapominasz maniu o nas -koniecznie napisz jak tam Twoje skarby na focie widać ,że wspaniałe dzieciaczki są.

Julka rozgadała się na dobre ....mój Stefan gada ,ale tylko ba ba ba ba i raz powtarzałam do niego ma ma ,ma ma i raz mu się udało aż pani w tramwaju podskoczyła z radości hi hi więcej nie powiedział ,ale liczę na niego.....pierworodny pierwszy raz powiedział tata więc cała nadzieja w Stefanie hi hi .Dziś Stefciowi wylazł drugi ząbek :ico_brawa_01: i pierwszy raz siedział sam bez podpierania się rączkami -robi małe postępy a jak cieszą .

Aniażaba brawo dla synusia :ico_brawa_01: ,ja czekam na pierwsze raczki mego synusia i czekam he he ale on nieżle sobie radzi pełzając po całym pokoiku :-D

A teraz moja najważniejsza sytuacja :DOM
Dziś dowiedzieliśmy się ,że dom da się nasz uratować bo jako jedyny został najmniej naruszony. Musimy uzbroić się w cierpliwość bo trochę muszą tam pokąbinować z gazem by odciąć się od reszty budynku (mieszkamy w ciągu kamienic) ,na razie jak to będzie załatwione to będziemy mogli wrócić do domu i tam mieszkać (ale wchodzić tylko garażem bo drzwi i ściana przy drzwiach zbyt uszkodzone )Jedno ale jest -gdy będą burzyć kamienicę obok istnieje zagrożenie zawaleniem naszego więc nie wiadomo jak to z nami załatwią ,ale do czasu wyburzania jeszcze ho ho ho czasu bo muszą znależć winnego i udowodnić .Sądy nie sądy to może trochę potrwać więc mamy trochę czasu .Najważniejsze ,że możemy wchodzić do domu od poniedziałku i zabrać potrzebne rzeczy.Potem najwyżej przed wyburzeniem zmienimy mieszkanie zobaczymy na razie mam dość myślenia .Przez to wszystko straciłam pokarm i wczoraj wypiłam 4 kieliszki wódki na nerwa i miałam niezłą banię hi hi .Ale się odstresowałam :-D

Jednak pić nie będę bo jakoś ze mnie taki pijak jak z koziej d..y trąba haha mało mi trzeba ,a jeszcze taaaaaka przerwa w piciu robi swoje rano kac gigant ,ale pomógł spacer :-D I tak se powiedziałam "a niech ją hitler pije tfuj "-tak mnie głowa bolała hehe

Tak jak mówiłam wszystko zaczyna się powoli jakoś stabilizować hmmmm -nie wywołujmy lepiej wilka z lasu ćśśśśśśśśśśś

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 paź 2011, 20:40

hej
Wasze maluchy zdolniachy. Mateusz leniuch jak jego siostra. ALe wszytsko w swoim czasie. U nas zaczęły się choroby, jak Ola poszła do przedszkola. Obecnie chore są dzieci i ja. praktycznie cały wrzesień chorób. jak złapie Ola, to za kilka dni bierze małego. mnie potwornie boli gardło.

manenka ja nie mam fb, więc nie mogę posłuchać Nelci ale brawa ogromne dla niej. Wiedziałam, że to zdolna dziewczynka :ico_brawa_01:

Tynusz1 masę pieniędzy musieliście wydać, niech już ta sprawa sie za kończy dla Was pomyślnie :ico_sorki:

AniaZaba
:ico_brawa_01: dla Wojtusia

@gniecha, po cichutku się cieszę, że wracacie do domku. Oby plany się nie zmieniły i nic nowego nie wypadło

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 paź 2011, 23:09

Blanka26, ale masz bloga tam tez jest :-D
Mateusz leniuch
Z Nell też leniuszek mój kochany :-D

@gniecha, to super wiadomość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 paź 2011, 08:48

dom da się nasz uratować bo jako jedyny
No to Aga po prostu cudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , w całej tej tragedii, to normalnie jak wygrana w totka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 paź 2011, 09:09

@gniecha, ekstra informacja :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 paź 2011, 10:05

@gniecha, ekstra informacja :ico_sorki:
Macie wszystkie rację nie macie pojęcia jak się cieszę moje pamiątki ,meble i dobytek uratowany nerw mi odszedł .b@siu masz rację to jak wygrana w totka tym bardziej ,że cały czas słyszałam ,że nie wpuszczą nas tam ,że nie odzyskam rzeczy ......teraz nie mogę uwierzyć we własne szczęście ,bo w innych mieszkaniach ,których nie da się uratować został cały dobytek tych ludzi ja mimo ,że los daje mi popalić to chyba mam fory u tego tam na gorze :-D .Dzięki ogromne dziewczyny za wsparcie psychiczne !

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 paź 2011, 15:25

@gniecha cieszę się ogromnie :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 paź 2011, 15:54

Z góry przepraszam za słownictwo ,ale ......znowu d..a.Dziś rano znależli wielką dziurę pod naszą kamienicą więc decyzja wycofana o zamieszkaniu .Wlewają tam beton nie wiem ile ton tego tam poszło?Cała ogromna betoniara -a dalej nie widać gdzie to leci!!Pan odpowiedzialny za wszystko powiedział ,że postara się zrobić wszystko byśmy odzyskali nasze rzeczy .Jejuś jak to dobrze ,że nic się nie stało jak tam byliśmy wczoraj po kilka ciuchów i innych rzeczy.I tak jestem wściekła!!Życie dało mi nadzieję radość na kilkanaście godzin i znów mnie wystawia na próbę.Jednak musimy szukać innego lokum ,ale to już miasto załatwi nie ja o!Już ja się o to postaram!!!!

Dom w którym mieszkaliśmy to ten z drewnianymi balkonikami w oknach .A ten rogowy walił się na nas więc nasz też popękał a ta dziura jest centralnie pod chodnikiem i ulicą przed naszym domem .Jak wypełnią betonem przestawią jedno to rusztowanie żółte na nasz dom by odzyskać rzeczy :ico_sorki:

[ Dodano: 07-10-2011, 15:58 ]
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 paź 2011, 11:15 przez @gniecha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 paź 2011, 16:10

@gniecha, o kurcze szkoda wielka, ładny dom mieliście.
Obyście jak najszybciej dostali nowy śliczny domek!!!
Blanka26, ale masz bloga tam tez jest :-D
racja. właśnie dziś na wolnej chwili pooglądałam wszystkie zdjęcia. :ico_brawa_01: dla Nelci za mowę!!!zdjęcia cudne. W ogóle jesteście fajną rodzinką, wesoło u Was tyle dzieciaczków, imprez. Dzieci siostry też śliczne. Nelcia uroczo wygląda w kitkach. Bardzo mi się podobał tort biedronka :ico_brawa_01: A Mika nie poznałam, jak wyrósł, a Nelcia pulpecik :ico_brawa_01: :-) extra foty!Ty też świetnie wyglądasz!

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 paź 2011, 22:25

Jak wypełnią betonem przestawią jedno to rusztowanie żółte na nasz dom by odzyskać rzeczy
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość