Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

31 lip 2007, 13:55

:ico_tort: dla Wikusi :-D , rosnij zdrowow mamusi !!!!!!

A na ząbko przyjdzie jeszcze czas :-) , za to bedą mocniejsze i zdrowsze :ico_oczko: .
A podajecie swoim maluchom dodatkowo fluor na wzmocnienie ząbków, mi stomatolog powiedziała że absolutnie bo czasami przynosi to odwrotny skutek, natomiast moja koleżanka podaję jakies kropelki swojemu dziecku. Nie wiem co o tym myśleć :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

31 lip 2007, 21:00

witam!
my mamy chorobsko maly ma infekcje i bierze antybiotyk weeckend byl najgorszy teraz to juz wychodzimy na prosta...


caluski dla wikusi :ico_buziaczki_big: na 9 mieisecy!

my mamy naszczescie urlpo razem i jedziemy do barc elony do mojej siostry 6 wrzesnia!!! juz za miesiac nie moge sie doczekac... bo po tym angielskim lecie to mnie reumatyzm wezmie wkrotce

no i do tego wszystkiego zabek nr 9 i 10 czyli gorne kielki nam sie przebily :ico_noniewiem: widzisz szkrabku moj natus chyba za wikusie wyrabia norme a ja tylko licze ile do konca bo mozna zwariowac hihihihihi no ale coz cos byc musi mam grzeczne dziecko od poczatku to przez zabki musze pocierpiec rownopwaga byc musi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 sie 2007, 08:31

Maju co do fluoru to u nas podaje sie dzieciom do 7 roku zycia ,moja Wiki juz lyka pomimo ze bezzebna :-) Z tego co wiem to zalezy tez od zawartosci fluoru w wodzie pitnej u nas jest bardzo mala i dlatego dzieci powinny jesc. W Polsce sa czasmi wody z wodociagow juz florowane i dlatego nie potrzeba. Ale to ty powinnas zdecydowac .Jesli podasz od czasu do czasu nie powinno to zaszkodzic najlepiej spytaj pediatre.
Julie dla Nathanka szybkiego powrotu do zdrowka. Zeczywiscie troche sie wam lato nie udalo :ico_placzek: ale moze juz przestanie padac i bedzie cieplej ,chociaz chyba pomalu juz jesien na horyzoncie. :ico_placzek:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

01 sie 2007, 08:41

Witam :-D My znów na wsi byliśmy a tam neta nie było... :( Ani przebijają się 3 ząbki naraz :ico_szoking: górne jedynki ( półtora już jest ) i dolna lewa dwójka... w ciągu dnia jest całkiem dobrze ale w nocy biedna nie umie spać a nurofen lub viburkol działają tylko 2-3 godziny :ico_olaboga: ją bardzo główka przy uszkach z tego boli bo się tak w nocy trzyma to za jedną to za drugą stronę główki.Wiecie co jest skuteczniejsze?
Wszystkie dzieciaczki i ich mamy pozdrawiamy gorąco. :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-08-02, 16:32 ]
Hej odezwijcie się! Co się dzieje??

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

02 sie 2007, 22:13

hej kochane rzeczywiście wszystkie gdzieś wceiło...hmm.. no ja melduję się wkońcu bo wolne 3 dni mam to zajrzałam zobaczyć co u Was słychać... my też bezzębni i nic się na te ząbki nie zapowiada na razie a fluoru nie bierzemy, nawet nikt mi o ty ie wsoominał ale też nie chcę przesadzać z takimi rzeczami bo jakby tak myśleć ze w wodzie go za mało i trzeba brac to zaraz by się 16 innych rzeczy znalaz.lo które mały musi łykać a szczerze to ja jestem sceptycznie do tego nastawiona bo to tylko kase firm farmaceutycznych nabija.... no ale ja już taka jestam nawet ja jak mam brać witaminy to jestem chora bo nie cierpie nic sztucznego lekarstwa to już tylko jak jestem umierająca przyjmuje haha...
jak tam Wasze dzieciaczki z chodzeniem? ja kupilm małemu wczoraj chodzić i zasuwa sam wkońcu po mieszkanku, jejku on szybciej będzie sam chodził niż zęba dostanie ;)
spać mi wog,ole nie chce i bawić sam się też nie lubi ciagle ktoś musi być przy nim i ciągle coś się musi zmieniać haha oj nudy to my nie lubimy;) imrezowy chłopak mi rośnie
ale mama to mowić ciagle ie chce chociaż ciagle do niego gadam MAMAMAMAMAMAMAM ale on nic;)
a jeszcze muszę poczekać
buziaczki dla Waszych maleństw i dla Was
ps. ja teraz ogródka nie mam ale jakbym miałą to też bym ten kolej-łóżeczko przenosne kupiłą kolorowe praktyczne i pakuje się do waliski super sprawa:)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

03 sie 2007, 13:18

Hej, Ania ma już dwa górne ząbki! Niestety gorączka nie jest z powodu ząbkowania....:( dziś byłyśmy u lekarki i Ania ma lekko zajęte gardło i katar gigant no i temperaturę :ico_szoking: mamy leki i czekam kiedy będzie lepiej...

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

03 sie 2007, 13:22

Margot brawa dla Ani za zabki :ico_brawa_01: No i szybkiego powrotu do zdrowia zyczymy. My jeszcze tydziej i jedziemy do Polski hura :ico_brawa_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

03 sie 2007, 14:15

Wiadomości z frontu ząbkowego Ani.... u góry są już kolejne dwa ząbki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: teraz jak dawałam jej panadol to je zauważyłam.... to już nawet nie parami ale czwórkami idą !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

03 sie 2007, 14:21

No to :ico_brawa_01: to ciekawe co sie u Wiki bedzie dzialo jak zaczna wychodzic bo dziaselka bardzo napuchniete a i do ggryzienia nadaje sie wszystko co popadnie.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

03 sie 2007, 15:26

Witajcie :-) . Brawa dla dzieciaczków za ząbki :ico_brawa_01: , ja juz straciłam rachubę, ile ich tam jest bo też z dnia na dzień wychodz jak oszalałe :ico_oczko: .. Wczoraj mały rozciął sobie czoło, przewrócił się z chodzika na trawę gdzie leżał sekator. Wszystko stało sie jak byłam w pracy, mama strasznie się bała mi o tym powiedzieć, ale przeciez nie mogę jej za to winić. u dziecka to jest moment, tymbardziej, że chodzik wydawał sie byc bezpieczny a jednak mały sie rozpędził i nagle z niego wychylił i sie wywrócił. Na szczęście rana nie jest głęboka, mam nadzieje, ze blizny tez nie bedzie, natomiast moja córa zwichnęła sobie kciuka u nogi :ico_olaboga: :ico_olaboga: , mówię wam, nazbierało się tego :ico_placzek: . Mi został jeszcze tydzień pracy. Mam nadzieje że wytrzymam, choć już jestem kłębkiem nerwów . Buziaki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości