Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

14 mar 2008, 22:50

Hekkate, dzieki, no właśnie nie ma temp., tylko tamten kaszelek zostal.
Też używam euphorbium. teraz nadsluchuje, to cicho oddycha, dałam mu jeszcze ibufen dla dzieci i vibrucol, moze dzis przespi nocke. Co prawda przed snem nie chcial mleka, troche wypil. No chyba sie nie chwalila ze juz od dluzszego czasu zasypia sam nawet w dzien, nie musze nawet w tym samym pokoju siedziec. Dzieki Twoim poradą.
No i chyba z miesiac juz calkowicie nie budzi sie na jedzonko, wytrzymuje do 8-9 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

14 mar 2008, 22:58

małgosia potwierdzam,brzusio superasny i super wygladasz,widac ze taka mloda mamusia z ciebie

mysiaacciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo, a ten rotawirus to ostatnio duzo slychac o nim,moej kuzynki córka juz drugi raz w szpitalu wyladowala przez niego, ale onan ie chciala pic jak patrys chce to bardzo dobrze, to jest najwazniejsze zeby organizm sie nie odwodnil,pilnuj tego.

luluzycze dużo snu Wam obojgu

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

14 mar 2008, 23:21

Małgorzatka, Piękny brzusio aż zazdroszczę.

mysiaac, Bardzo się ciesze że jesteście już w domciu no i że blizn nie będzie. Na biegunkę jest tez dobra śliwka suszona no i czekolada. :-D

kelly,Fajnie że u kardiologa wszystko ok dobrze ze Tymek Zdrowiutki no. Ja też lobię patrzeć jak Dominisia chodzi strasznie mnie to rozczula i zawsze jestem z niej dumna wydaje mi się wtedy taka dorosła :-)

Dominika nie za dobrze sypia budzi sie kilka razy w nocy z płaczem może to w końcu ząbki.

Kilka dni mnie nie będzie bo oddaje komputer do informatyka (czyli mojego kuzyna) bo coś szwankuje a wole dmuchać na zimne nie mam kasy żeby inwestować w nowy.

:686: :686:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 mar 2008, 00:01

kelly, no to fajnie ze u kardiologa ok.
To chyba u Fillipka tak samo, bo ostatnio na wizycie u pediatry nadal byli te szmery, i tez sie zastanawiam czy nie pojsc do kardiologa, chociaz i pediatra powieedzaila ze nic groznego.

myszka_f, no to wracaj szybciej do nas

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 mar 2008, 07:46

Hej!

Ja wpadam powiedzieć, że macie trzymac silno za mnie kciuki, bo zaraz jade na egzamin próbny co prawda ale jednak ...egzamin zawodowy!

Ile jeszcze raz zerknąc do notatek i spakowac pomoce naukowe ... no ale mam nadzieje, że się nie przydadzą!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 mar 2008, 10:40

Małgosiu ja również będę trzymać kciuki

Idziemy do lekarza z małym, ale nie odbiera tel.
Tak w nocy sie meczyl, nie plakal, tylko ze ten kaszel go dusil. Biedulka moja maluta

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 mar 2008, 11:26

mysiaac ja wiem ze na biegubke to pomaga nifuroksazyt czy jakos tak ale to na recepte...
Małgosiu trzymam kciuki!
lulu81, Hekkate, fajnie ze chłopcy ładnie spia - mam nadzieje ze jak sie juz zdecyduje odstawic od piersi to mi tak samo pojdzie...Tyle ze nie predko bo Ninie te zabki jak nie wychodza tak niie wychodza - sie meczy biedactwo. W nocy probuje sama usnac ale jej nie wychodzi i wtedy tylko cyc pomaga - to tak zawsze ok 3-4 w nocy...

spotkanie popre kazde miejsce przez Was wybrane, oby pogoda dopisała!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

15 mar 2008, 12:18

małgosiu trzymam kciuki za powodzenie w szkole!!!!!
A brzusio naprawde śliczny, pięknei wyglądasz, no i dodam że kształt brzusia masz jednoznaczny!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:
mysiaac tak sie cieszę że Patryś już z Tobą w domu!!!! Całe szczęście ze nie bedzie blizn!!!! Oby szybko wszystko wróciło do normy z tymi biegunkami!!! Najlepiej coś na ryżu, chociażby troche kleiku ryzowego, powinno pomoc.

Przed chwilą popatrzyłąm na to co Aga wkleiła o naszym spotkaniu, te miejsca i niestety mój mąż mowi że nie ma zamiary nigdzie ze mną jechać.... On właśnie nie jest skory za barzdo na jakieś wyjazdy... A jak wasi mężowie, są chętni zeby jechać??? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 mar 2008, 12:21

katelajdka, ja to nawet wolałabym sama jechac - choc jak znam mojego meza to pewnie bedzie wolał mnie zawiezc. A Twój moze niech Cie tez tylko przywiezie jak nie ma ochoty na pobyt?

[ Dodano: 2008-03-15, 11:25 ]
siedze sobie przy kompie, ogladam relacje na zywo z zawodów jezdzievkich z Torwaru a Nina mi spi na kolanach - zyc nie umierac!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 mar 2008, 12:29

Ja to chyba sama będę, tylko ze raczej malż. musi mnie zawiesc, no bo pociagiem jest meczące taka jazda.

Dziewczyny, jak bedzie miec czas napiszcie co na kaszelek dajecie, ja juz pyrosal dawalam i zyrtek i jeszcze jakies . no i nic nie skutkuje.
naprawde czasami sie boje ze sie udusi tak kaszle, niebieski sie robi :ico_placzek:
oklepuje go, ale nie ma tej flegmy, moze sie pojawi przez katar

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość