Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 cze 2011, 08:31

Motylku a w szpitalu gdzie leży bratowa może ciężarna wejść na oddział ?-u mnie jest zakaz.
:ico_szoking: A wiesz że nie wiem :ico_noniewiem: Ale napewno się dowiem za nim się wybiorę :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 cze 2011, 08:40

Murchinson, :ico_pocieszyciel: mnie czeka dokladnie to samo z praca tylko ze w sierpniu. Ale nie martw sie, nie wiedza co traca ktos nny bedzie mial z tego pozytek :-)

markotka, Krzys przesliczny :-D jeszcze raz gratuluje.
Filip wlasnie tak malo spi, ale w nocy mamy pobudki dokladnie o tych godzinach co Ty. Wczoraj na wieczor wziela go moja mama zebysmy troche odsapneli, wroci do nas dzis wieczorem i juz jest duzo lepiej bo jedna noc przespana. Z tego energii musi mi na najblizsze tygodnie starczyc :ico_oczko: o te ksiazki poprosze, zaraz wysle Ci maila
Ta szczepionka skojarzona jest bardzo fajna. Moje dziecka zle reaguje praktycznie na wszystko a tu skonczylo sie po 2 godzinach placzu, nawet nie byl bardziej niespokojny niz zwykle

Joanna, dziekuje za rady, najpierw sprobujemy z hsustawka jak nie da rady przywieziemy i bujaczek. Chusty mimo ze sa swietne ja ze wzgledu na kregoslup mam odradzona przez neurologa niestety

Murchinson, zapomnialam Ci powiedziec ze to bylo po debridadzie. Lekarka kazala ograniczyc go do jednej miarki dziennie i jest juz wporzadku :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 cze 2011, 09:46

Patrycja ja samym faktem, że nie mam pracy to najmniej się martwię bo wiem, że ja znajdę. Zrobiło mi się strasznie przykro jak usłyszałam, że ona zostaje a mi podziękowali po ponad 8 latach.
Dobrze, że się wyjaśniło z tym debridatem. My teraz zmniejszamy dawki by zobaczyć czy kolki przechodzą i zbędnie nie stymulować organizmu.

Markotka u nas do kąpieli to oprócz wyższej temperatury wody musimy wlewać jej więcej-tak by leżąc na foczce Mati miał wody do połowy brzuszka.

Dziś się trochę zdziwiłam bo poleciało mi mleko z piersi-a już myślałam, że tam nic nie ma. Znowu będę dalej ściągać ciekawe jak długo.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 cze 2011, 10:01

Dziś się trochę zdziwiłam bo poleciało mi mleko z piersi-a już myślałam, że tam nic nie ma. Znowu będę dalej ściągać ciekawe jak długo.
u mnie tez cieknie ale jak biore laktator to odciagne po 5 z kazdej piersi a nic mnie nie boli i sie nie robi wiec to olewam. Ale jak wychodze spod prysznica to ciurkiem leci :ico_haha_01:
Zrobiło mi się strasznie przykro jak usłyszałam, że ona zostaje a mi podziękowali po ponad 8 latach.
wiem to jest przykre. Za mnie tez pracuja dziewczyny na umowe zlecenie i za najnizsza stawke. I to one zostana bo zusu nie trzeba placic a i do reki sie mniej daje

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 cze 2011, 10:18

Dziś się trochę zdziwiłam bo poleciało mi mleko z piersi-a już myślałam, że tam nic nie ma. Znowu będę dalej ściągać ciekawe jak długo.
Ja miałam mleczko jeszcze rok po zakończeniu karmienia :ico_szoking: Oczwiście maleńko ale jak się ścisnęło odpowiednio to kapało.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 cze 2011, 15:44

Witam kochane, ja jak zwykle tylko w biegu tu zagladam.

Markotka /krzys jest sliczny i uroczy :ico_brawa_01: jak wszystkie nasze dzieciaczki :ico_brawa_01: Fajnie ze tez miałas bez naciecia, pewnie czujesz sie o niebo lepiej niz inne.

Murchinson pytałąs o szwagierke, no jeszcze nie urodziła temin ma na 21 ale juz lewdwo sie rusza, wiecznie jest obolała itd.
Najwiekszego rumoru narobiła jak jak byłam w szpitalu na porodzie, bo była u lekarza i oczywiscie stwierdziła ze jej szyjka juz ledwo wisi i moze w kazdej chwili urodzic.
Lekarz przepisał jej niby jakies tabletki, jak sie potem okazało to były tabletki jakies dopochwowe na upławy a nie na szyjke, boziu a wszyscy sie z nia cackali cąły tydzien, zanim wykupiła recepte, bo niby nie było jej u nas na wsi i czekała na te tabletki.

Mowie wam urwanie głowy z nia :ico_olaboga:

Jutro chrzciny trzymajcie kciuki zeby malutki był w kosciele grzeczny, buziaczki dla wszystkich :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 cze 2011, 16:05

Wiola to niezła aparatka z tej Tw3ojej szwagierki. Widać, że lubi być w centrum uwagi.
Czekamy na zdjęcia.
Mi głowa pęka.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 cze 2011, 16:23

wiola85, 3mam :-D

Filip przespal swoje cale. Probowalismy go przed wyjsciem nakarmic ale to nie byla jego pora i nie wypil ani kropli a godzina karmienia przypadala akurat na msze wiec drzelismy. Zapakowalismy butelke z mlekiem do torby ale nie byla potrzebna. Co prawda wiercil sie i pare razy grozilo ze zacznie krzyczec ale odwlekl to az do wyjscia z kosciola, tylko ze potem to trzeba go bylo karmic pod drzwiami :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A w restauracji to samo. Obudzil sie dopieo jak juz wszyscy wychodzili, to byl jedyny dzien gdzie tak pospal, balismy sie co bedzie w nocy ale tez dosc ladnie spal. Gdyby chcial tak zawsze ... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 cze 2011, 18:43

cześć wam :ico_kawa:
wpadam na moment bo dzisiaj cały czas coś robię,jakoś mała tak pięknie śpi w dzień że musiałam to wykorzystać póki mi się chciało i ładnie posprzątałam,nawet obiadek spokojnie zrobiłam :ico_brawa_01:

wczoraj u lekarza Milenka nawet nie zapłakała,a dość długo byliśmy i lekarka ją oglądała :-D stwierdziła,że ma potówki i skazę białkową :ico_sorki: więc nabiał całkiem odstawiony,a mleko skoro daję małej to przepisała Bebilon pepti i całe szczęście jej smakuje :ico_sorki: a na buźkę do smarowania na razie Balneum i myć na przemian w krochmalu i oilatum,mamy tak przez tydzień robić i zobaczyć czy coś zejdzie :ico_sorki:

markotka Krzyś śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a poród nawet szybko ci poszedł :-D no i mąż się ładnie sprawdził :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

oola27 witajcie w domku :ico_brawa_01:

Motylek22 gratulacje dla bratowej :ico_brawa_01:
Murchinson pytałąs o szwagierke, no jeszcze nie urodziła temin ma na 21 ale juz lewdwo sie rusza, wiecznie jest obolała itd.
Najwiekszego rumoru narobiła jak jak byłam w szpitalu na porodzie, bo była u lekarza i oczywiscie stwierdziła ze jej szyjka juz ledwo wisi i moze w kazdej chwili urodzic.
Lekarz przepisał jej niby jakies tabletki, jak sie potem okazało to były tabletki jakies dopochwowe na upławy a nie na szyjke, boziu a wszyscy sie z nia cackali cąły tydzien, zanim wykupiła recepte, bo niby nie było jej u nas na wsi i czekała na te tabletki.
niezła agentka z niej :ico_olaboga:

dalej już nie pamiętam wybaczcie :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 cze 2011, 19:46

...ma potówki i skazę białkową :ico_sorki: więc nabiał całkiem odstawiony...
I jeszcze wołowinę oprócz nabiału. Dobrze, że to potówki jednak i smakuje Milence Bebilon peti. A jak ciemieniucha na brwiach, schodzi?

[ Dodano: 04-06-2011, 19:48 ]
Ciekawe jak tam Motylek, mam nadzieję że już na porodówce.
Widać, że weekend bo cisza tutaj.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość