Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

04 sie 2009, 11:40

hehe...czyli kazda ma date zaplanowana,ja mowilam ze po 23 lipca,bo znak zodiaku mi sie nie podobal:) :-D
no i bedzie lwica
a co lepsze to mam dwa zaproszenia na wesela,na koniec sierpnia i na pazdziernik,a na jednym npisali nam z coreczka:)-a jak bedzie syn to co ?
hehe-zostawic trza bedzie...

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

04 sie 2009, 11:58

Stał się cud....dostałam sie dzis do lekarza w NFZ :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
fakt, że byłam juz o 7.30 w poczekalni a rejestracja ruszyła po 8.00 ale najważniejsze, że wizyta za free :-D
I tak lekarka zielona, pyta sie mnie co chciałam, bo przecież nic sie nie dzieje, zwolnienie mam nawet dłużej niz termin porodu i takie tam.
Mówi, że teraz to tylko obserwować i jak nie uorodzę do 7 dni po terminie to marsz do szpitala!Szyjka sie skraca, główka dzidzi nisko- więc się szykuje do porodu :ico_brawa_01:
oby w terminie :ico_sorki:
Jak przyszłam to myślałam, że z głodu umrę....ale juz zjadłam porządne II śniadanie :-D

aż sie mała zaczęła wiercić ze szczęścia....a tak w ogóle to od czerwca nic nie przytyłam, a pół kg schudłam :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

04 sie 2009, 12:04

aloooooooooooooooooooooooooooooooo
żeby nie bylo
doczytuje na bieżąco
:)


wywalilam cyckonosze do karmienia te z klapka
jakos nie potrafilismy sie zgrac
wiecznie upaprane, potwierane
te cycki zwisajace
kupilam odpinany z przodu
pach pach i chowam go pod pache
no i nareszcie grawitacja nie dziala na moje piersi :)

[ Dodano: 2009-08-04, 12:07 ]
mariquita, no to tylko patrzeć jak Zuzolek wyskoczy :) :ico_brawa_01:

Krzyś ma dziś 2 tygodnie :ico_tort: wcinamy ciacho :)

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

04 sie 2009, 12:10

Beata_Tychy ale ten czas leci...super smacznego, a dla nas to co? :-D
Ja dziś kupiłam jeden cyckonosz do karmienia i tez mi sie już nie podoba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 sie 2009, 12:12

mariquita, czyli ty też na dniach :ico_sorki: nic tylko sie cieszyc zę bedziesz miała to za sobą :ico_oczko:

Beata_Tychy, ja mam taki z klapkami tylko jeden, bo wiem ze są niewygodne :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
kupiłam sobie za to taki jeden miękki co sie z niego fajnie cycusia wywala a ładnie podtrzymuje :ico_oczko:
no i w planach mam kupić jeszcze zapinany z przodu ale na moje DD to ciężko znaleźć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

rybcia82, ja też mam nadzieje ze bedzie lwica i urodzi sie przed 20 sierpnia :ico_oczko: :ico_oczko: fajnie by było pojutrze, no ale cóż... jak Myszka zechce to zrobi tatusiowi niespodziewankę

właśnie ma czkawke juz od pół godziny... już od kilku dni tak mnie znów boli krocze ze masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 sie 2009, 12:13

Beata_Tychy, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz dwa tygodnie :ico_szoking:
mariquita, rybcia82, no to lada dzien bedziecie mialy dzieciatka przy cycu :-D fajnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

04 sie 2009, 12:18

Krzyś ma dziś 2 tygodnie :ico_tort: wcinamy ciacho :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale zlecialo:)
ja też mam nadzieje ze bedzie lwica i urodzi sie przed 20 sierpnia
mozliwe,mozliwe :-D
mariquita, rybcia82, no to lada dzien bedziecie mialy dzieciatka przy cycu :-D fajnie :ico_oczko:
juz niedlugo-teraz to strach minal i sie doczekac nie moge-nwet mi bol niestraszny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

04 sie 2009, 12:19

leci leci dziwczyny czas strasznie
nie to co koniec :ico_ciezarowka: gdzie kazdy dzien jest ??????
teraz to niewiem jak mi te dni przelatuja no strasznie szybko
teraz mogly by byc wolniejsze :/
nie dogodzisz kobiecie :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 sie 2009, 12:21

mariquita, rybcia82, no to lada dzien bedziecie mialy dzieciatka przy cycu :-D fajnie :ico_oczko:
bardzo fajnie :ico_oczko: :ico_oczko: a my musismy jeszcze troche wytrzymać :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

moja Myszka też straszyła skurczami a teraz co? cisza...
wczoraj wyciągnełam Przemka na długi spacer, biegałam z Hakerem po boisku z zabawkami, moi faceci byli tak zmeczeni ze wracaliśmy autobusem :ico_noniewiem: a ja chciałam na pieszo...

ale skoro ja już poweru dostałam to dziś jeszcze uwine sie z oknem balkonowym, bo jest już bardzo brudne :-D :-D a za chwilke wyprasuje te pieluchy bo wczoraj nie zdążyłam

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 sie 2009, 12:22

teraz to strach minal i sie doczekac nie moge-nwet mi bol niestraszny
, no u mnie tez przerazenie pomalutku ustepuje. Chyba przez to, ze juz ten brzuchol tak ciazy :ico_haha_01:
A tu jeszcze conajmniej 3 tygodnie :ico_olaboga: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość